Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBlock] Alex Wallace

• Please log in to reply
14 replies to this topic

David108 20/09/2009 - 16:52

David
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Alex Wallace
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Pewnie Frank
Powód uznany przez administratora: domyślam się
Wyjaśnienie poszkodowanego: Znaczy tak.. Nie wiem ale się domyślam. Wczoraj Frank złapał mnie z cheatami w Los Santos, powiem szczerze - bawiłem się, czitowałem. A więc, na Hrp przyszedł mój dawny kolega z eleski, wiadomo, zaczęły się żarty, wygłupy, wszystko wesoło. Wkońcu pomyślałem, że powyglupiam się przed nim czitami, więc wsiedliśmy do jego broadwaya, pojechaliśmy do Los Santos, a tam zaczęła się zabawa. Lataliśmy nad budynkami, a nagle Frank : Żal mi Cię. No tak, mi też siebie żal w tym momencie. Cóż. Jestem szczery, zrobilem glupote i przyznaje się do tego lecz szczerze za to przepraszam. Jeżeli jednak dostane tego un-bana, odrazu włączam Uninstal wspomagacza. Dodam ostatnią rzecz.
Jest różnica między cziterem a cziterem-wkurwiającym-innych-ludzi

a) Cziter który raz na jakiś czas włączy s0beita, aby powygłupiać się z kolegami, przelecieć się nad miastem z kolegą, nie psując przy tym nikomu gry, nie przeszkadzając i nie rozdając BW na lewo i prawo. Czysta zabawa.

:P Cziter, który spawnuje sobie broń, lub kupuje ją IC, następnie lata airbrk po mieście i rozdaje BW mając goda, psując tym gre innym. Ewentualnie jeździ i zabija ludzi autem, wybijając ich w powietrze.

Dobrze.. Jak już powiedziałem, usuwam czity, reszta to Wasza decyzja, ja moge jedynie obiecać że to się nie powtórzy.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Posted Image
  • Back to top
    • 0

ErinoL23 21/09/2009 - 04:20

ErinoL
  • Gracz
Myśle że można dać ci unblocka.Każdy zasługuje na 2 szanse.
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 21/09/2009 - 06:18

Kobył
  • Gracz
Frank raczej nie ma jak Cie zbanować, bo nie ma dostępu do strony ( o ile wiem ), w logach nic nie masz ? Ja jestem za unbanem, lecz jakaś kara Ci się należy, AJ ?
  • Back to top
    • 0

Gość (Cougar.) 21/09/2009 - 06:32

Gość (Cougar.)
  • Goście
No, nie ładnie wygłupiać się tak czitami. Mogłeś iść sobie na DM, chodź wiedziałeś, że mogłeś tutaj dostać. Oj, słabo, że Cie tak łapią.
  • Back to top
    • 0

Spicky115 21/09/2009 - 06:35

Spicky
  • Gracz
Hm... czitowałeś i to na dodatek w LS nikomu nie przeszkadzałeś, nic złego nie robiłeś. Ja bym dał szanse. A tak na marginesie, to tak się zostaje "Spideremenem"? xD
  • Back to top
    • 0

Rolas 313 21/09/2009 - 07:07

Rolas
  • Gracz
Alex to bardzo dobry gracz, odblokujcie go.
  • Back to top
    • 0

filo2020 0 21/09/2009 - 07:27

filo2020
  • Zbanowani
Eh... Przydałby Ci się ten UNBLOCK ponieważ trochę winy noszę na sobie, przykładem jest że namówiłem cię żeby jechać do Los Santos po batoniki :P
  • Back to top
    • 0

Carmella1273 21/09/2009 - 07:32

Carmella
  • Gracz
Skoro nie psuł nikomu innemu gry, to jestem za unbanem.
  • Back to top
    • 0

Mama5 21/09/2009 - 08:01

Mama
  • Gracz
No to chyba jasne że Frank mógł napisać do Miska o zbanowanie? Za karę dla Ciebie AJ'ot. Jestem za unbanem.
  • Back to top
    • 0

Lemonss27 21/09/2009 - 09:57

Lemonss
  • Gracz
Tak Alex Wallace[David] to dobry gracz sam tego mogłem zaznać, ma dobre RP i ogółem fajny gość. Należy mu się UnBlock.
  • Back to top
    • 0

Nude360 21/09/2009 - 10:24

Nude
  • Gracz
Nie widziałem podpunktu w regulaminie, który pozwala używać cheatów w nocy dla zabawy, ale na szczęście to nie mój problem.
  • Back to top
    • 0

Flipper4 21/09/2009 - 10:33

Flipper
  • Gracz
Jak kolega powyżej, jestem za unblockiem Alex'a znam drugi raz nie odwali aż tak :P
  • Back to top
    • 0

Piecho22 21/09/2009 - 10:39

Piecho
  • Gracz

Frank raczej nie ma jak Cie zbanować, bo nie ma dostępu do strony ( o ile wiem ), w logach nic nie masz ? Ja jestem za unbanem, lecz jakaś kara Ci się należy, AJ ?

Rozwiewając Twoje wątpliwości: na serwerze istnieje komenda /ban [id] [powod], którą może użyć 1AL.

A co do tematu - dajcie mu unblocka. To dobry gracz, czitując nikomu nie przeszkodził, bo robił to w gronie własnym.
  • Back to top
    • 0

Olekx4184 21/09/2009 - 11:28

Olekx
  • Gracz
Vens miał 3 szanse, to Alex może dostać drugą. Za unblockiem.
  • Back to top
    • 0

B M62155 21/09/2009 - 12:13

B M
  • Zarząd
Tylko ze względu na update, po którym już nie poczitujesz. Dostajesz za to 500 minut w adminjailu.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic