Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [unBan] Mike Hanson

• Please log in to reply
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 life4true0 18/09/2009 - 17:42

life4true
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego: Mike Hanson
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Raczej nie ważne
Powód uznany przez administratora: Pomoc przy transferze pieniędzy pomiędzy dwoma kontami mojego kolegi.
Wyjaśnienie poszkodowanego:
Dzisiaj ok. godziny 16 moja postać Mike Hanson została zbanowana za złamanie regulaminu, a dokładnie :

§ 3 - Postacie
[...]
Bezwzględnie zakazane jest przekazywanie majątku między postaciami.[...]

Tak przyznaje się do tego, że uczestniczyłem w przekazywaniu majątku między 2 kontami mojego kolegi, mając przy tym zysk wachający się w okolicach 100$. Wiem zrobiłem źle, ale piszę tego posta prosząc o UnBana, gdyż przywiązałem się do tej postaci i tego nicku. Przegrałem na Mike'u mało czasu bo tylko 20h, co nie oznacza, że tak łatwo ją oddam :P . Owszem mam na niej parę przewinień a mianowicie:

AdminJail System Zabil John Easton(12987:17), bron: 49, godzin: 4 06/09/2009, 14:04

Ta kara to akurat był przypadek, gdyż jadąc na skuterku kolegi pod koła wyleciał gracz praktycznie nie mający żyć, więc nie zdążyłem zahamować i dostał on BW, a ja AJ. Wszystko wydarzyło się przypadkiem na stacji benzynowej.

AdminJail NJ 06/09/2009, 18:32

Tutaj tylko na swoje usprawiedliwienie mam to, że uczyłem się grać. Nie wiedziałem, że przy kradzieży motocyklu czy innego pojazdu, w którym znajduje się kierowca należy używać komend /me lub /do.

AdminJail Zdejmowanie blokad bez /me. 17/09/2009, 18:03

A to się wydarzyło wczoraj. Po prostu zapomniałem napisać /me składa blokade. Moje zwykłe zapominalstwo.

A więc, ban jest słuszny, gdyż pomagałem przy przekazywaniu majątku, aczkolwiek to nie były moje konta, więc sytuacja jest trochę inna niż opisana w regulaminie. Mam też różne "złe" przewinienia, które raczej nie działają na moją korzyść, ale mam nadzieję(bo tylko tyle moge mieć), że dostane UnBana. Oczywiście zgadzam się na inną karę zamiast bana na zawsze. Godzę się na AJ'ty, Bany tymczasowe.

Więc jeszcze raz wszystkich przepraszam za złamanie regulaminu i mam nadzieję, że moje podanie o UnBana zostanie rozpatrzone pozytywnie.

I do zgryźliwych:
Nie nie płaczę, tylko jest mi szkoda tej postaci.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Chyba nie potrzebne?
  • Do góry
    • 0

#2 Rolas 313 19/09/2009 - 07:30

Rolas
  • Gracz
Widzę, że jesteś nowy, patrząc na twoje przegrane godziny. Trzeba, było nie popełniać tego błędu.
  • Do góry
    • 0

#3 Kobył1180 19/09/2009 - 07:35

Kobył
  • Gracz
E, no..okazałeś skruchę. Myślę, że Administracja wezmie to pod uwagę i da Ci unBan'a.
  • Do góry
    • 0

#4 Asasyn 10 19/09/2009 - 08:26

Asasyn
  • Świeżak
Jest on moim pracownikiem, świetnie wczuwa się w postac. Jeżeli żałuje powinniśmy mu przebaczyć, my i administratorzy.
  • Do góry
    • 0

#5 Radex a.k.a Roller29 19/09/2009 - 09:34

Radex a.k.a Roller
  • Gracz
Pracowałem z nim na budowie, pracował bardzo sumiennie i jego RP też było nienaganne, OOC też wydawał się człowiekiem w porządku. Popełnił błąd, ale każdy zasługuje na drugą szansę jeśli okaże skruchę. Jestem za UnBanem.
  • Do góry
    • 0

#6 Heroine 0 19/09/2009 - 09:48

Heroine
  • Zbanowani
Od AbrakadAbra:

Jest on moim pracownikiem, świetnie wczuwa się w postac. Jeżeli żałuje powinniśmy mu przebaczyć, my i administratorzy.

Dziwne, bo On pracuje u Mnie ;O

Topic:
Gra spoko, widać że jest nowy na tym serwerze... Moim zdaniem należy mu się unban.
  • Do góry
    • 0

#7 Cichyx093 0 19/09/2009 - 10:33

Cichyx093
  • Zbanowani
Jak każdy wie ,,człowiek uczy się na błędach,, dostał nauczkę i przynajmniej przyznaje się do winy. Należałoby mu dać drugą szansę której na pewno nie zmarnuje :P
  • Do góry
    • 0

#8 adamingo36184 19/09/2009 - 10:59

adamingo36
  • Gracz
Ech. Widać że jest tutaj nowy, a jakby na to nie patrzeć: KAŻDY kiedyś zaczynał.
Ja na przykład na swojej pierwszej w życiu postaci na jakimś GFie podszedłem do gościa, pisałem animki w IC, on coś tam klepał w nawiasach to ja też (( dobry wieczór panu )) i jakie ooc w ic proszę pana?
Ogólnie rzecz biorąc każdy był kiedyś lub jeszcze jest newbie i powinno się wybaczać. Mnie zasad role play nauczył ten poradnik:
www.roleplay.pl
Jestem za zniesieniem kary
  • Do góry
    • 0

#9 life4true0 19/09/2009 - 11:28

life4true
  • Świeżak

Od AbrakadAbra:

Dziwne, bo On pracuje u Mnie ;O

Topic:
Gra spoko, widać że jest nowy na tym serwerze... Moim zdaniem należy mu się unban.

Do AbrakadAbra:
Pracuję w Your Clean City i w GCC, więc posiadam 2 pracodawców:)

Widzę, że jesteś nowy, patrząc na twoje przegrane godziny. Trzeba, było nie popełniać tego błędu.

Tak jestem nowy na serwerze. W świecie RP, też nie posiadam długiego stażu.

Dziękuje za komentarze.

Pozdrawiam, Mateusz.
  • Do góry
    • 0

#10 Konrad1589 19/09/2009 - 23:10

Konrad
  • Gracz
Konto odblokowane, zabrane pieniążki. Opamiętaj się następnym razem. Miłej gry.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych