Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UNAJ]Luis Cortez

• Please log in to reply
2 replies to this topic

cLouxXx 0 17/09/2009 - 20:45

cLouxXx
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego: Luis Cortez
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:"Wasz" system
Powód uznany przez administratora: Unfreez
Wyjaśnienie poszkodowanego: Dostałem bw, afczyłem. Wróciłem i patrze że mam AJ + Kicka za unfreez'e. To było dzisiaj około 21:30...
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:
  • Back to top
    • 0

Paweł Chonchera 147 18/09/2009 - 11:20

Paweł Chonchera
  • Gracz
AdminJail	System	Poruszył się będąc zamrożonym na nogach (304.3j).	17/09/2009, 21:28
Okey 20 jednostek to jeszcze bym zrozumiał, ale 300 to jednak jest coś.
Napisz dokładnie co się stało jak przestałeś afkować.
  • Back to top
    • 0

cLouxXx 0 18/09/2009 - 14:08

cLouxXx
  • Świeżak
Byłem na cmentarzu na grobie Juan'a Hernandeza z Paco (Bld). Poszliśmy do auta i wjechało purpz. Wyrzucili mnie z auta trzaśli bułkę. Upadłem, rzuciłem się na jednego (upadł) i "dałem nogę". Wiałem ile mocy w spacji ale wyciągnęli deagle i mnie trafili to dałem /ranny. Później okopali i sprzedali drugą kulkę. Po słowach na ooc "Poleżysz z BW jak my". No to trzaśli mi bw. Nacisnąłem escape i zminimalizowałem grę. Pograłem chwile w Strongholda i tp.jednocześnie ze zminimalizowaną grą. Przywróciłem grę nacisnąłem esc żeby do niej wrócić a tutaj mam napisane "Luis Cortez został zbesztany przez nasz system: Unfreeze" Oraz "Server Closed The connection"
Wyżej widziałem kilka /w których nie chciało mi się czytać ;f oraz, że przeszukał mnie Jun Seito. Dałem /q wróciłem na serwer i zauważyłem, że mam jeszcze 60 min w AJ a przy dawaniu /q miałem napisane, że mam jeszcze 75 minut AJ.
Hm, i to by było na tyle. To jest możliwe, że przez to gdy dajemy esc i tym podobne przy bw to nasza postać przesuwa się u innych a po odafczeniu wraca na miejsce w którym dostała BW?
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic