Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBan] John Quest

• Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 XtremeR141 17/09/2009 - 12:30

XtremeR
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: John Quest
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:Frank Luccazzo
Powód uznany przez administratora: Najpierw "Terminator" Potem "Ban na przez/na strone - Odnieś się na forum" Podajrze cóś takiego.
Wyjaśnienie poszkodowanego: Otóż przed salonem złapał mnie gliny za rzekome "najechanie na krawężnik" (takich powodów niema w OOC) No dobra, chcieli mnie dac do pierdla, to napisałem to kumpla (nie na /w) żeby podjechał do mnie, tak jakby na radiu.Podjechał po mnie i ja szybko wsiadłęm do niego i zwialiśmy. On wzioł Sultana, ja się przebrałem w strój mechanika i podjechaliśmy pod salon. Przedtem zgubiliśmy gliny. Jak już jestem pod salonem, patrze a tu gliny na sygnale.Ciekawe skąd się wzieły, skoro zmieniliśmy i wóz, i ubranie, a nas nie widzieli.No dobra, ja jakby nigdy nic sobie stoje i chce wejsc do salonu, a oni nagle "/k Na glebe" Ja powiedziałem "Co to jest, ja nic nie zrobiłem!" I próbowali mnie powalic. Raz się nie udało, drugi raz tez nie. w końcu walnał mnie glina chyba 3 razy i się spytaj na /do czy się udało? To ja napisałem, że /do John był kiedyś w wojsku i ma dużą wytrzymałośc. I wtedy AJ za rzekomy "Terminator" I 99 minut ( zresztą widac to na SS) Potem napisałem na /a Co to jest ? Zaco Aj 99 mionut ? " To dał mi kicka za "Nieznanie regulaminu /a" No dobra, wchodze jeszcze raz i na /a Weź zmniejsz mi tą kare. A wtedy widze, że mnie dał do AJ PowóD: Prosze,, to myslałem że mi zmniejszy, a potem patrze i "Czas do wyjścia 499 minut " oO o_0 Napisałem /a Ej co to jest kurwa, zaco niby prawie 500 minut !? I patrze a tu nagle pisze że dostałem BAN'a i jak pisałem wcześniej że mam się odwołac na forum czy cuś. Wbijam jeszcze raz, wszystko wygląda normlanie, ale jak się loguje to patrze "Zostałeś zbanowany" I "Server closed the connnection" I ów cała historia.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: http://img509.images...p?g=samp010.jpg
  • Do góry
    • 0

#2 Mickul1638 17/09/2009 - 13:37

Mickul
  • Gracz
http://zapodaj.net/i...b58cca1465a.jpg

Ja dawałem bana i ja decyduję - pozostaje.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych