Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnCk]Sean Baofe

• Please log in to reply
10 replies to this topic

Neon 2 16/09/2009 - 18:52

Neon
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego: Sean Baofe
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: --
Powód uznany przez administratora: --
Wyjaśnienie poszkodowanego: Echh, będąc na serverze, otworzyłem swoje auto, i wsiadłem do niego tak o, dosiedli się tam ziomale z gangu, Mark Twain i Sean Carley, zapomniałem że mam tam kluczyki od sultana, a sean je wziął(Nie wiedziałem że to na żarty) i zaczął z nimi uciekać, gdy go dogoniłem, wsiadł do auta marka(Wziął gangowe) i pojechali lekko ode mnie, gdy Sean wyszedł z auta, ja wkurzony walnąłem mu bw z shotguna, markowi z pięści za "Nas jest dwóch, a ty jesteś sam" Na /oo, dostali bw - po pewnym czasie, gdy już odczekali BW, będąc na dzielnicy, przyszedł Sean Carley, i dał mi BW z dgla, także OOC - Mój błąd, nie chce żeby miał kare, Oko za oko, ząb za ząb. Ja wkurzony tym że mam BW - wpisałem /akceptujsmierc z nerwów, z czego teraz żałuje.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: nie mam ssa gdy wpisuje /akceptujsmierc ..
  • Back to top
    • 0

Spicky115 17/09/2009 - 06:02

Spicky
  • Gracz
Przyznaje, ździepko moja wina. Mogłem nie zabierać tych kluczy, oczywiście oddam Ci je. Przepraszam Seana(Neon'a) i bardzo proszę o unblocka dla niego. To był głupi wybryk, naprawde proszę żeby dostał UnCK :P
  • Back to top
    • 0

Agent.Pepe 0 17/09/2009 - 08:51

Agent.Pepe
  • Zbanowani
Jestem za UnBlockiem ale Ty Carley i Mark przynajmniej godzinka AJ'a.Strasznie non-rp robiliście
  • Back to top
    • 0

Spicky115 17/09/2009 - 14:36

Spicky
  • Gracz

Jestem za UnBlockiem ale Ty Carley i Mark przynajmniej godzinka AJ'a.Strasznie non-rp robiliście

Hahaha, po co się wypowiadasz jak nie wiesz co się stało ? Powinłaś warna zarobić, po prostu zagraliśmy dla żartów ale Neon inaczej to odebrał. Jak coś się nie podoba, ss'y i napisz skarge. Jeżeli, dla unck dla Neona mam odsiedzieć 1h, okey nie ma sprawy. Ale ty już warna powinłaś mieć.
  • Back to top
    • 0

Neon 2 19/09/2009 - 10:00

Neon
  • Zbanowani
To jak? Na prawdę mi zależy na grze tutaj:(
  • Back to top
    • 0

eXe 4 19/09/2009 - 14:18

eXe
  • Zbanowani
Myślę, że warto mu dać UNCK. Szansę chyba ma każdy, nie prawd aż. A nie sądzę żeby miał dużo warnów czy tam ajotów na koncie.
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 19/09/2009 - 23:00

Konrad
  • Gracz
Nie powinniśmy zdejmować blokad nakładanych przez samych graczy. Umotywuj to odpowiednio, a się zastanowimy.
  • Back to top
    • 0

Neon 2 20/09/2009 - 09:38

Neon
  • Zbanowani
Echh, no właśnie Konrad, sygnaturka twoja "Złość to mszczenie się na swoim zdrowiu za głupotę innych" To nie jest mszczenie się na swoim zdrowiu w grze, po prostu nerwy robią z ludźmi dziwne rzeczy. Każdemu mogą pęknąć nerwy.
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 20/09/2009 - 09:47

Konrad
  • Gracz
Nie zmotywowało mnie to do zdjęcia blokady. Opisz mi plany co do tej postaci, jej charakter i zamiary na przyszłość ; )
  • Back to top
    • 0

Neon 2 20/09/2009 - 09:51

Neon
  • Zbanowani
Odgrywam nią czarnucha z gangu, Ice Cold Killa, no jak każdy gang chcemy wyeliminować przeciwników, tak to bywa w gangu, plany na przyszłość? Noo, chciałem z Exe zostawić samych ogarniętych ludzi, a rekrutacje bardziej zaostrzyć. Charakter? No, jak chodzi o walkę to czasami nie ma lekko. Chcemy odbudować gang żeby był jednym z najlepszych.
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 20/09/2009 - 09:52

Konrad
  • Gracz

Charakter? No, jak chodzi o walkę to czasami nie ma lekko.

:?

Masz już, razem z 120 min. AJ za grę OOC.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic