Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBan] Baxter Reynoalds

• Zamknięty Temat jest zamknięty
25 odpowiedzi w tym temacie

#1 Carrat177 16/09/2009 - 15:37

Carrat
  • Gracz
mię nazwisko poszkodowanego: Baxter Reynoalds
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Nie wiem
Powód uznany przez administratora: Nie wiem
Wyjaśnienie poszkodowanego: Nie wiem co się stało, wszystko było ok wczoraj wieczorem, a tu nagle wchodze i patrze ban. Jeżeli to za kradzież auta, to Sikorka sama oddała mi auto, a wczoraj jeszcze rozmawiałem z nią i miałem odpalić jej 1k. Nie wiem co sie dzieje, pomyłka czy co?
  • Do góry
    • 0

#2 Piecho22 16/09/2009 - 21:34

Piecho
  • Gracz
Bana masz za swoje odpieprzanie, które się większości już znudziło.
  • Do góry
    • 0

#3 Bi4LY 4 17/09/2009 - 06:30

Bi4LY
  • Zbanowani
@UP: Nie no kurwa powiedział człowiek, który broni Vęnsa, OGARNIJ SIĘ.

Co do Baxa- on w przeciwieństwie do niektórych jak na przykład Vęns miał wyczucie w żartach. Wiedział, kiedy nie żartować, kiedy skończyć. Ban zupełnie nie trafiony.
  • Do góry
    • 0

#4 Rolas 313 17/09/2009 - 07:11

Rolas
  • Gracz
Dokładnie Piecho, serwer nie potrzebuje takich jak on. Pozdrawiam.
  • Do góry
    • 0

#5 blackmigogang2936 17/09/2009 - 07:47

blackmigogang
  • Gracz

Sikorka sama oddała mi auto

Do czego ją zmusiłeś i okradłeś przed 21...
  • Do góry
    • 0

#6 Kamilov2815 17/09/2009 - 08:08

Kamilov
  • Gracz

okradłeś przed 21...

Było po 21! a dokładnie to 21:03 czy tam 4.

Do czego ją zmusiłeś

Może i zmusił, ale chciał następnego dnia jej oddać samochód, a Ona go nie chciała. Tylko 1k w zamian.
  • Do góry
    • 0

#7 Freak0 17/09/2009 - 09:46

Freak
  • Gracz
Po 1..
To była godzina około 21.15, więc odpowiednia pora.
Po 2..
Nie zmuszał jej, sama oddała auto..
  • Do góry
    • 0

#8 Spicky115 17/09/2009 - 15:35

Spicky
  • Gracz
No chwila, Freak mówi że 21:15 a, Volt że 21:04 czy tam 3. Coś kręcicie chłopaki :). Ja bym dał unblocka Baxterowi, on wie kiedy pożartować i kiedy przestać. Czasami mnie tak rozbawi że nie mogę wytrzymać xD. Dajcie mu ostatnią szanse :P
  • Do góry
    • 0

#9 Sikorka71 17/09/2009 - 16:07

Sikorka
  • Gracz

ale chciał następnego dnia jej oddać samochód, a Ona go nie chciała.

Powiedział że czeka na logi, i kłócił się że płaczę o jakieś głupie Buffalo - nie oddał ani 1k ani auta.
Ban trafiony.
  • Do góry
    • 0

#10 Carmella1273 17/09/2009 - 16:15

Carmella
  • Gracz
Ja jestem za unbanem... Tym bardziej jeżeli rzeczywiście zbanowali go za kradzież auta Sikorki... ;/
  • Do góry
    • 0

#11 Piecho22 17/09/2009 - 16:35

Piecho
  • Gracz

Po 1..
To była godzina około 21.15, więc odpowiednia pora.
Po 2..
Nie zmuszał jej, sama oddała auto..

Ale on za to bana nie dostał. :P
  • Do góry
    • 0

#12 TawariszLenin 282 17/09/2009 - 16:39

TawariszLenin
  • Świeżak
Moim zdaniem to Bax powinien dostać unBana, a Sikorka może niech się wypowie to wtedy wzrosną szanse na unBan.
  • Do góry
    • 0

#13 Piecho22 17/09/2009 - 16:45

Piecho
  • Gracz

a Sikorka może niech się wypowie to wtedy wzrosną szanse na unBan.

Ty weź się od niej odwal, co? Spójrz wpierw na siebie.
Ma ta osoba coś wspólnego z tą skargą? Nie, więc czil ałt.
  • Do góry
    • 0

#14 Rolas 313 17/09/2009 - 16:51

Rolas
  • Gracz
@Lee122

Twój teraz post, był bez sensu.

Poczekajmy na wypowiedź administracji i zakończmy tę ciągnący się temat. Hmm?
  • Do góry
    • 0

#15 ksiomal 0 17/09/2009 - 17:03

ksiomal
  • Zbanowani
No nareszcie :P. Te twoje stunty motorem, wbijanie samemu nam na dzielnie i dawanie /q gdy do ciebie strzelamy, z wymówką że nie chciało ci się grać, i uciekać, czy coś tam, jazda bez 2 kół na motorze, płacze na OOC, co potwierdzi FBI i nawet SS, i ogólnie dobrze ci tak. Marzenia się spełniają, co? :). Nareszcie nie będziesz mnie wyzywał od lamusów, bo nie dałem ci podania tylko komuś innemu.
  • Do góry
    • 0

#16 MuertosRulez319 17/09/2009 - 17:16

MuertosRulez
  • Gracz
Czy dawanie f8 i niszczenie ludziom auto oraz BW na stacji... :P
  • Do góry
    • 0

#17 Banana 4 17/09/2009 - 17:20

Banana
  • Świeżak
Nie prawda... Sikorka nie musiała mogła powiedzieć "Nie oddam wozu i chuj" i po problemie, ja bym nie oddawał, nie mógł jej zmusić, ona mu uległa!
Bax - mój ty kotku, dałeś mi czarną chustę, spoko koleś i jakoś mi tam nie przeszkadzał.
  • Do góry
    • 0

#18 Doggy 200 17/09/2009 - 17:26

Doggy
  • Świeżak
@Xiomal
I kto to mówi...

@Topic
UNBAN się należy i tyle! Jeśli chodzi o te auto, to było po 21, wszystko RP, Sikorka bardzo dobrze się przy tym zachowała, oddałą dobrowolnie itd.
  • Do góry
    • 0

#19 Lemonss27 17/09/2009 - 17:32

Lemonss
  • Gracz
No niestety zgodze się z Xiomalem, te wyzwiska pyskowanie i skakanie do np. do mnie i lansowanie się nie wiem czym... wreście się zakończy.
  • Do góry
    • 0

#20 Equall0 17/09/2009 - 17:50

Equall
  • Świeżak
Aha, zapomniałeś jak ty po mnie cisnąłeś i odpieprzałeś na każdym kroku? Przyjeżdżałeś z piłą i zabijałeś każdego? Sam nie wyzywałeś, jesteś głupi bo bałeś się do mnie napisać aplikacji do hp myśląć że Ci jej nie zaakceptuje, w FBI byłem dwa razy i ani razu nie napisaliście na mnie pozwu bo wam się nie chciało? Za każdym razem jak wam uciekałem to było "już dziś pisze na Ciebie pozew" pwnd. Popatrz na swój poziom i na to co wyprawiasz, ziomek.

Piecho, kiedy widziałeś jak odpieprzałem? Prawie w ogóle, bo tego nie robie często, odgrywam wyluzowanego człowieka, a pewnie chodzi Ci o to jak do pracownicy mówiłem żeby klękała do miecza i zrobiła mi laske? Wszystko było IC i robiłem to dla bki, później przyjechałem na dzielnice i siedzieliśmy sobie na krzesłach ogrodowych przy stoliku jarając zioło. Nie wiesz kiedy odwalałem, a sam to często robiłeś, nie lubie ludzi, którzy wypisują głupoty nie znając ich.

Milmar, znasz w ogóle tą sytuację? Nie, nie znasz było po 21, wszedłem na serwer i wybiła akurat ta godzina, wtedy Kim zapytała się mnie czy zrobimy jakąś akcje, pojeździliśmy po mieście i widząc w SN Sikorke, pomyślałem że może być dobrym łupem, zadzwoniłem, podałem się jako Rocky Dowson, który stał obok nas i zrobiliśmy szybką akcje, na której nie było żadnego płaczu, nie zmusiłem jej w ogóle, i wczoraj się z nią dogadałem, nawet na dzielnicy się kręciła, w barze:
Dołączona grafika
  • Do góry
    • 0

#21 Bi4LY 4 17/09/2009 - 19:48

Bi4LY
  • Zbanowani
@UP: Nie no powiedział miszcz, który na jednym koncie jest liderem gangu, a na drugim koncie w FBI go rozpracowuje.

Do tego Twoje dziecinne, żałosne tekściki, płacze na /w i odpierdalanie takiej maniany, że szkoda mi się rozpisywać- N/C
  • Do góry
    • 0

#22 Kanokaa-1 17/09/2009 - 22:43

Kanokaa
  • Gracz
Wkońcu , i powiecie mi że jak pisałem na niego skargi to ten block ooc dla mnie był słuszny i nieobrażał mnie ooc?
  • Do góry
    • 0

#23 ErinoL23 17/09/2009 - 23:35

ErinoL
  • Gracz
Yupi.Czekałem tylko na taką wiadomość :P
Jak dla mnie ban zostaje.
  • Do góry
    • 0

#24 stree91 17/09/2009 - 23:42

stree
  • Gracz
Pierdzielicie wszyscy, każdy coś czasem odpierdzieli najlepszy sposób na innych? powiedz sobie "mam wyjebane" i olej tą osobę... Ja tak robię cały czas, nie napieprzam tutaj agresywnych postów nawet jeżeli ktoś mnie wkurwia zawsze powiem ,że unban chyba że haxy ma i w opór ich używa. UnBana dla onyxa aka królika z nim można pograć poważnie, ale da się też sympatycznie pograć: przez 190 albo więcej minut jechaliśmy po sobie przez fona xD. Jeszcze raz powtarzam Unban
  • Do góry
    • 0

#25 Carrat177 18/09/2009 - 08:36

Carrat
  • Gracz
Ah Xiomal, zapomniałeś jak to odpieprzałeś na każdym kroku i sam po mnie cisnąłeś na /w, popatrz na swoje zachowanie, zobacz ile razy dali Ci szanse, a ty jej nie wykorzystałeś, bo nadal odpieprzasz maniane. "Jazda bez 2 kół na motorze", haha, co to ma być? Poprawiłeś mi tym humor. na prawde. Płakałeś to i ty na ooc, a chciałem po prostu wyjaśnić, i dowiedzieć się kiedy napiszecie na mnie pozew, na innych pisaliście w ciągu 2-3 dni, a na mnie po tygodniu nie było, dopiero jak uciekłem i byłem już poza więzieniem dostałem whispera od Halla "Dobra, dzisiaj pisze na Ciebie pozew" czy coś w tym stylu. Bałeś się wysłać podanie do mnie bo byłeś w myśli że Ci go nie zaakceptuje, po naszych relacjach i to jest zachowanie lamusa, wysłałeś do Voltage, który zaakceptował, a i tak później się z tego śmieliśmy. Dużymi literami jest napisane żeby do mnie podania wysyłać, a twoi koledzy z purpz pewnie wysyłali do Voltage, bo myśleli że ja nie zaakceptuje, aha.

Piecho, ty nigdy nie widziałeś jak odwalałem, pewnie chodzi Ci o incydent, który odbył się w SN jak chciałem nadać reklame, mówiłem do jakiejś dziewczyny "klękaj do miecza", postać była po browarze i bardziej luźno traktowała swoje czyny, a ty oczywiście zaraz wyleciałeś z tekstem "grajcie IC", a sam nieraz odwalałeś, może wrócimy do skargi na Ciebie i Xiomala jak odwalaliście w San News, bo pamiętam że coś takiego było, ale nie jestem tego pewien. Następny człowiek, który wypisuje głupoty nie patrząc na swoje czyny, po 2 odsiadkach i ucieczkach, moja postać się zmieniła i nie jest już taką bezwzględną maszyną do zabijania, tylko wyluzowanym człowiekiem, który woli najarać się, upić i posiedzieć gdzieś na brbq, albo na imprezie.

Oo i odezwał się ten Jun, który pisał mi że się nie uwziął na mnie i na każdym kroku się mnie czepiał, hehe, tutaj widać jakich wiarygodnych mamy graczy.

Z Sikorką już dawno się dogadałem i kręci się u nas na dzielnicy przy barze, czasem. Z tą sprawą nie ma już problemu, bo wszystko już załatwiliśmy i można ją uważać za zamknięta, nie wpieprzajcie się pisząc że było przed 21, bo sama Sikorka napisała że było po 21 w swoim poście, i rozmawiając z nią na whisperze przyznała mi to, nie mam jej nic za złe bo można się z nią dogadać i normalnie porozmawiać.

Widze że większość ludzi, którzy wypowiadają się tu nie mieli ze mną większego kontaktu w grze, jeżeli chodzi o te negatywne opinie, szczególnie Rolas, który pisze wszędzie żeby tylko nabić posta.
  • Do góry
    • 0

#26 Paweł Chonchera147 18/09/2009 - 10:54

Paweł Chonchera
  • Gracz
Trafiłeś na złego admina czyli mnie.
Nie lubię odpierdalania, ban zostaje wy macie dawać przykład innym, a nie tak jak on.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych