Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [unCK]Steve Barrow

• This topic is locked This topic is locked
15 replies to this topic

Bust4105 16/09/2009 - 13:32

Bust4
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Steve Barrow
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: ----------
Powód uznany przez administratora: ----------
Wyjaśnienie poszkodowanego: Cóż, rosyjska mafia zrobiła na mnie Force CK wpierając mi że mają już pozwolenie, pisząc że to co teraz robią tj. ćwiartują mnie mam uznać za CK, nie chciałem sie kłócić z nimi na serwerze, byłem chory miałem gorączke, uwierzyłem im w to co napisali, nie chciałem robić nonrp że będe żył w częściach a potem poskładam się jak sandmen ze spidermana albo puzzle i będe chodził dalej po mieście. Jak sie okazało - to co pisali to było kłamstwo więc chce odblokowania mojej postaci.
Dowody: Żenujący poziom akcji przedstawiłem tu

http://h-rp.pl/thread-8030-page-1.html

A tu fotka malutka

http://img5.imagebanana.com/img/sbgfz3o5/samp038.png

I wydaje mi się że zostałem pojmany w sposób nonrp, ale pisałem o tym w temacie wyżej, to na tyle.

Dziękuję i proszę o rozpatrzenie wniosku ; )
  • Back to top
    • 0

3ciW85 17/09/2009 - 12:29

3ciW
  • Świeżak
Według mnie unCK się należy, dobry gracz. Niech administracja to przemyśli :P
  • Back to top
    • 0

Rolas 313 17/09/2009 - 13:01

Rolas
  • Gracz
FCK nie jest jeszcze do użytkowania, lol co oni sobie myślą? Na razie to twoja decyzja, czy chcesz CK, czy nie, ta mafia to pomyłka.
  • Back to top
    • 0

Bust4105 17/09/2009 - 13:03

Bust4
  • Gracz
No niestety... zostałem zmuszony (ćwiartowali mnie ;f) oraz zaczęli mi wpierać że jest dozwolone, wszystko w logach jest...
  • Back to top
    • 0

Jack_Saterlo4 17/09/2009 - 13:28

Jack_Saterlo
  • Świeżak
Jestem za unCK. FCK jest jak na razie niedozwolone więc...
  • Back to top
    • 0

SairRP 6 17/09/2009 - 13:29

SairRP
  • Gracz
Un-lock jak najbardziej, mafia powinna dostać jakieś ostrzeżenie.
  • Back to top
    • 0

Rodriguez 0 17/09/2009 - 13:53

Rodriguez
  • Zbanowani
Wiecie dlaczego tak jest?
Większość ludzi stwarza/dołącza mafie/do mafii, bo myślą że wszystko będą mogli.
Jestem za UnBlokiem.
  • Back to top
    • 0

Rolas 313 17/09/2009 - 15:09

Rolas
  • Gracz
Ale o tym ostatnio pisał Majkel, że to twoja decyzja, czy chcesz CK, czy nie. Dobrze zrobiłeś, że sobie dałeś CK, też bym tak zrobił, ale ta mafia to jedno wielkie nie porozumienie i jest wiele skarg na nią i chyba zostanie usunięta, bo ciągle robi MG, czy ktoś non-rp.
  • Back to top
    • 0

TawariszStalin907 17/09/2009 - 15:15

TawariszStalin
  • Świeżak
Ja nie popieram żadnej strony bo obu lubię, ale moim zdaniem co jest tu non rp w poćwiartowaniu wroga mafii, ruskie grupy przestępcze mają można powiedzieć nasrane w głowach. (Co do akcji RP nie wiem jak sie to rozgrywało)
  • Back to top
    • 0

Gabos 14 17/09/2009 - 15:20

Gabos
  • Gracz
A mi się wydaje, że jak ktoś np dostanie BW to może sobie już wpisać /q i nie będzie żadnych konsekwencji, bo Ty już nic nie możesz zrobić. Mogłeś nawet udawać, że jesteś AFK... Masz BW, nie musi Cię być przy jakieś tam akcji, w której i tak nic nie możesz zdziałać... Administracja zadecyduje, że Steve będzie miał unCK to dostanie, jak nie to nie. :P
  • Back to top
    • 0

Bust4105 17/09/2009 - 15:52

Bust4
  • Gracz
No właśnie, zostałem zmuszony dla tego też licze teraz na unCK i ukaranie panów
  • Back to top
    • 0

TawariszLenin 282 17/09/2009 - 16:43

TawariszLenin
  • Świeżak

Ale o tym ostatnio pisał Majkel, że to twoja decyzja, czy chcesz CK, czy nie. Dobrze zrobiłeś, że sobie dałeś CK, też bym tak zrobił, ale ta mafia to jedno wielkie nie porozumienie i jest wiele skarg na nią i chyba zostanie usunięta, bo ciągle robi MG, czy ktoś non-rp.

Nie odwalamy all non rp więc chyba chcesz własną mafie założyć, bo co chwile piszesz że pomyłka. W dodatku ładujesz sie do auta mafii, więc nie wiem o co ci chodzi. A jeśli chodzi o unCK to przeciw, należało się. Poćwiartowaliśmy cię i dostałeś jeszcze przed kulke w łeb, ponieważ za bardzo interesowałeś się nami, a szczególnie te wzywanie pd i strzelanie do nas.
  • Back to top
    • 0

Bust4105 17/09/2009 - 16:44

Bust4
  • Gracz
Zrozum człeku, Force CK jest niedzowolone a sposób w jaki mnie porwaliście był nonrp
  • Back to top
    • 0

Grypa 242 17/09/2009 - 18:46

Grypa
  • Świeżak
FCK nie jest dozwolone. Do tego akcja to byl totalny fail... Jestem za unCk.

UP- Takei rzeczy pisz w temacie ze skarga.
  • Back to top
    • 0

Bust4105 17/09/2009 - 21:35

Bust4
  • Gracz
No i sam fakt, że chciałem aby moja postać zginęła kiedyś z honorem, np podczas wyścigu albo jakiejś więkzej akcji np. FBI na wyścig, strzelanina, wypadek, zepchnięcie ze skarpy czy coś, a nie BU, PG, DM i Force Ck na zakończenie... Tyle czasu kreowałem postać, żeby zginęła podczas akcji gdzie złamano prawie cały regulamin...
  • Back to top
    • 0

Paweł Chonchera147 18/09/2009 - 11:42

Paweł Chonchera
  • Gracz
CK jest dozwolone o ile druga osoba się na to zgodzi, unblock.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic