Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UNOOC] Vince Boccacio

• Please log in to reply
4 replies to this topic

Zielin12 15/09/2009 - 15:37

Zielin
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Vince Bocciacio
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Mickul
Powód uznany przez administratora: "za mądry jesteś", " wysmiewanie sie z blokady ooc jakiegos gracza"
Wyjaśnienie poszkodowanego: a więc tak, pewnego dnia, bodajże w piątek, przejechałem się buffalo mojego kolegi, sentinel się w nas wrypał, wezwalismy policje i wszystko tlumaczylismy, w końcu tamten gostek, zaczął pisac ooc na /do, więc ja mu napisałem na /b "dobrze ze masz tą blokade" - coś takiego, nie pamiętam dokładnie, po tym incydencie dostałem kicka powód "blokada ooc przez stronę, za mądry jesteś", prosiłbym o unieważnienie kary, ponieważ Mickul powiedział że śmiałem się z blokady kogoś, to zebym teraz sam z tym pograł, już troche pograłęm, więc wiem, że praktycznie się nie da grać, ktoś sie o coś pyta, to nie można odpowiedzieć itd... organiczne swoje ooc tylko odblokujcie mi je...
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: ...
  • Back to top
    • 0

Rolas 313 16/09/2009 - 15:58

Rolas
  • Gracz
Cóż, trzeba było się nie odzywać na OOC, a jeżeli już to przemyśleć to co się robi i jakie mogą, być z tego konsekwencje.
  • Back to top
    • 0

Zielin12 16/09/2009 - 16:56

Zielin
  • Gracz
ale czy mówienie na ooc jest przestępstwem? chyba nie... bo gdyby tka było to by go nie robili... a bez niego na prawde nie da się w nikim dogadać...
  • Back to top
    • 0

Kanokaa-1 16/09/2009 - 17:40

Kanokaa
  • Gracz
"zaczął pisac ooc na /do" - raczej jego wina.
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 19/09/2009 - 22:55

Konrad
  • Gracz
Widzę, że postać ma blocka, więc sprawa sama się wyjaśniła.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic