Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Przyjęty] [UNCK] Mike Calman

• This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

Dawid Bojakowski 3566 19/05/2009 - 12:43

Dawid Bojakowski
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Mike Calman
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Prawdopodobnie William Thomson (?)
Powód uznany przez administratora:
Konto zostało zablokowane przez panel (?)
Wyjaśnienie poszkodowanego: Wiec kiedy grałem sobie dostałem telefon od Mario Monachrio ( Czy jak mu tam było ) umówiliśmy się na spotkanie, po dłuższej rozmowie ten zaczął mi pierdzielić, że nie jestem mu już potrzebny, po czym sprzedał mi BW. Dobra, jest BW poczekam sobie 30 minut, zapominamy o zajściu i wio, ale było już późno więc mówię sobie, że wejdę jutro więc dałem /q. Następnego dnia kolega mi spami na GG, że niby uciekałem przed adminem więc ten mnie zablokował przez panel (?), kurde o co biega, chce wejść na server a tu konto zablokowane.. Na początku to olałem i nie wchodziłem na H-Rp, ale kolega do mnie wczoraj dzwonił abym wbił trochę pograć wiec chce aby to konto zostało odblokowane ( Trochę tutaj już mam). Na koniec chce dodać, że kiedy dostawałem invite do tego całego ''LFM'' nie zostałem przyjęty na jakiegoś członka mafii czy czegoś inny, zostałem przyjęty na ''przyjaciela rodziny'' ową rangę dostałem za pomoc Mario w rozkręcaniu biznesu no i sprzedanie mu go, więc nie wyważałem zgody na ewentualne CK.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: No brak, a miały mi się przydać wtedy?

PS. Jak to tam się zwało ''Force CK'' ?
  • Back to top
    • 0

Jon Lajoie 8 19/05/2009 - 15:29

Jon Lajoie
  • Gracz
eLCeeN zrobiłuo ci ceka i prawdopodobnie unbloka nie dostanieusz.
  • Back to top
    • 0

William723 19/05/2009 - 17:49

William
  • Gracz
Zapewne zostało ono Ci nadane przez pomyłkę... odblokowany.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic