Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnCK] Valentino Devine

• Please log in to reply
10 replies to this topic

Vinci0 14/09/2009 - 19:42

Vinci
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego: Valentino Devine
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: ------
Powód uznany przez administratora: ------
Wyjaśnienie poszkodowanego:
Przed wakacjami przechadzałem się przez China Town, gdy jakiś Japończyk zaczął się mnie czepiać, byłem w tedy w SS ( Secret Service ), gdy na jego groźby i obrazy mnie wyjełem legitymację agenta i pokazałem mu to znikąd wyją katanę i ciachną mnie nią, mimo, że uzyłem komendy /ranny bił nadal. Dostałem BW, wkórzyłem się i miałem napisać raport na forum, lecz podczas pisania, padł mi net, zaniechałem to i wyjechałem następnego dnia na wakacje, wróciłem z nich i nie grałem na H-RP aż do dziś, gdy chciałem wejść patrze mam CK :), którego nie zaakceptowałem. Proszę o zdjęcie CK.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Screenów brak, miałem format.
  • Back to top
    • 0

Rolas 313 15/09/2009 - 15:20

Rolas
  • Gracz
Cóż, raczej wyjął z czegoś katanę, /bron uzyj etc. A CK, czemu mają Ci zdjąć? W real po takim jednym strzale z katany byś padł, a tu kilka razy dostałeś. Jestem za zostawieniem CK.

@Vinnie

No tak, ale dobry Er Per, dostanie kilka razy z katany, mp5 i jeszcze wiele.... to sobie od razu da CK.
  • Back to top
    • 0

Murders1191 15/09/2009 - 20:09

Murders
  • Gracz
Dobra,ale dał /ranny,i chociaż tamten mógł powiedzieć powód za co,wtedy go dobijać i można by było CK,chyba,że to był ten jeden z "psychopatów" ,którzy biegają z piłą czy czymś i nie wiadomo co robią. Jesten za Un.
  • Back to top
    • 0

Lisu17 15/09/2009 - 21:10

Lisu
  • Gracz
Ale tez takie nadanie CK bez powodu , podchodzi wyzywa i potem zabija ? WTF ? A poza tym katana jest długa i ciekawe czy najpierw wpisał gdzieś że ja bierze bo wątpie w to pod marynarką jej nie schowa zawsze bedzie widać.
  • Back to top
    • 0

Agent.Pepe 0 15/09/2009 - 21:29

Agent.Pepe
  • Zbanowani
CK pozostaje po strzale z katany byś był x2 xD jestem za pozostawieniem pozdro.
  • Back to top
    • 0

Vinci0 16/09/2009 - 06:45

Vinci
  • Świeżak
Dla mnie był to zwyczajny objaw DM.
  • Back to top
    • 0

Vinnie402 16/09/2009 - 13:18

Vinnie
  • Gracz
Saito Katei prezentuje dość niski poziom, w każdym bądź razie jestem za odblokowaniem postaci - potraktowano to jako "ucieczka z akcji", a ja osobiście Ci wierzę :)

W real po takim jednym strzale z katany byś padł, a tu kilka razy dostałeś. Jestem za zostawieniem CK.

Przypominam, że na razie Force CK jest zabronione, więc to sam gracz wyznaczy, czy chce zginąć, czy też nie :) Zresztą, jeżeli wierzyć słowom Vinciego - zagrywka była trochę nieprofesjonalna ze strony Japończyka :P
  • Back to top
    • 0

Rafał.40 16/09/2009 - 13:33

Rafał.
  • Gracz
Vinnie wątpie, aby to był członek naszej mafi. Nie robimy non-rp i nie trzymamy DM'iarzy i Non RP'rowców. Jestem za unck.
  • Back to top
    • 0

Lemonss27 16/09/2009 - 13:39

Lemonss
  • Gracz
Przepraszam cie bardzo ale to ja byłem, i nie masz CK tylko blocka bo nie dałeś "akceptuj" tylko /q.
Spójż w dział skargi: http://www.h-rp.pl/thread-5395.html
Kłamstwo ma krótkie nóżki. I tak by się wydało, sprytne troche wrócić po "jakimś" czasie z ponowną prośbą, bo się pomyśli że nikt nie pamięta.
  • Back to top
    • 0

Olekx4184 16/09/2009 - 13:52

Olekx
  • Gracz
O ile się nie myle, to Valentino dostał Blocka za '/q podczas akcji. On na Little Itally do tych 'ziomali' sie kozaczył chyba,że jest z SS itp , uciekał i dał /q. Neutral
  • Back to top
    • 0

Vinci0 16/09/2009 - 14:02

Vinci
  • Świeżak

O ile się nie myle, to Valentino dostał Blocka za '/q podczas akcji. On na Little Itally do tych 'ziomali' sie kozaczył chyba,że jest z SS itp , uciekał i dał /q. Neutral

NIe przypominam sobie takiej sytuacji, musisz mnie z kimś mylić. Znam Vinniego i z tego co wiem Little Italy należy do niego, a ja jestem pokojowo nastawiony do niego i nie zadzieram z jego ludźmi.

Raz jeszcze proszę o zdjęcie CK.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic