Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

[Odrzucony] [unBan] John Cougar.

• This topic is locked This topic is locked
13 replies to this topic

Gość (Cougar.) 12/09/2009 - 12:06

Gość (Cougar.)
  • Goście
Imię nazwisko poszkodowanego: Poszkodowany to nie jestem - John Cougar.

Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Paweł.

Powód uznany przez administratora: Odwalanie.

No więc tak - odwalałem, była noc, może i też trochę w dzień co się przyznaje, może zacznę od tego czemu to robiłem. Ponieważ kilka graczy mnie zdenerwowało i chciałem się odprężyć, nieco odwalając, drugim powodem jest nuda. Chciałbym wrócić do owej postaci, ze względu, iż odgrywam ową postać już od V2, gdzie fajnie mi się grało. Na tej postaci osiągnąłem dużo, a postać mam dalej zaplanowaną - chodzi mi o wyścigi, postaram się dołączyć do Turbo Angel. Popełniłem błąd, przyznaję się do tego. Chcę tylko, aby został odblokowany sam John Cougar, na starym moim koncie, który zwie się "Cougar" - wystarczy, że byłby tylko odblokowany JC, a reszta może być zbanowana. Odwalać już nie będę, będę starał się trzymać poziom - mam nadzieje, że mi się uda. A teraz proszę o zdjęcie bana na Cougara, wiem co zrobiłem...

Dowody[Odnośnik do zdjęć]: -
  • Back to top
    • 0

Frajtag00 12/09/2009 - 12:10

Frajtag0
  • Świeżak
Cougar jest na HRP niemal od początku. Noc ma swoje prawa, nie bądźcie tacy w dupe oficjalni :) Unbana mu, chyba każdy dobrze zna Cougara.
  • Back to top
    • 0

dogulaz 246 12/09/2009 - 12:12

dogulaz
  • Świeżak
Jeździł ze mną, nie odwalał. Grał dobrze, bo musiał się dostać do Turbo Angelz. Wczuwał się w klimat, powiem szczerze, że ździwiło mnie to, że dostał bana. Ale teraz wiem za co. Wiem, że Cougar 'zgrzeszył' ale powinien dostać 'rozgrzeszenie' i następną szansę.
  • Back to top
    • 0

Mikuś 144 12/09/2009 - 12:12

Mikuś
  • Świeżak
Wyraził skruchę, niech dostanie unbana
  • Back to top
    • 0

Banana 4 12/09/2009 - 12:16

Banana
  • Świeżak
Cougar jest na tej postaci długo - był "wieśniokiem" i prosiłem go aby coś mówił po "wieśniocku" . COUGAR KOCHAM CIĘ!

PS : Kiedy dasz mi te 3k za posta? ^^
  • Back to top
    • 0

Vęns767 12/09/2009 - 12:16

Vęns
  • Gracz

Cougar jest na HRP niemal od początku. Noc ma swoje prawa, nie bądźcie tacy w dupe oficjalni Wink Unbana mu, chyba każdy dobrze zna Cougara.

Też tak sądzę. Cougar to pewniak.

//Misiek: Nie ma to jak cytować samego siebie, nie? nie.

Posted Image

Nadajemy na jednej sieci wifi, z mojego routera. Mamy to samo IP. Ray to mój kuzyn.
  • Back to top
    • 0

Kali71 12/09/2009 - 12:39

Kali
  • Gracz
Jestem za unBanem, Cougar to bardzo dobry gracz, wiadomo każdy kiedyś lubi po odwalać. W 100% go rozumiem, nudziło mu się, nie miał co robić, rozumiem. Sądzę że unban powinien być przyznany, Cougar to dobry gracz.
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 12/09/2009 - 12:45

Kobył
  • Gracz
Jestem za unbanem. Cougar to dobry gracz, każdemu kiedyś powinie się noga. :)
  • Back to top
    • 0

Gość (Cougar.) 12/09/2009 - 12:56

Gość (Cougar.)
  • Goście
Dziękuje wam za pozytywne komentarze!
  • Back to top
    • 0

MuertosRulez319 12/09/2009 - 13:06

MuertosRulez
  • Gracz
Dajcie mu UnBana, widać, że ma plany co do tej postaci.
  • Back to top
    • 0

Olekx4184 12/09/2009 - 13:28

Olekx
  • Gracz
No kur** . Cougar to dobry gracz, który potrafi rozwinąć każdy gang, lecz niestety on popełnił (np. Vens) jeden błąd, za który sporo zapłacili. Za unbanem.
  • Back to top
    • 0

Sikorka71 12/09/2009 - 13:32

Sikorka
  • Gracz
No bez przesady!
UnBan dla kołgara!
  • Back to top
    • 0

Mickul1638 12/09/2009 - 13:47

Mickul
  • Gracz
Bronicie Kugara, bo znacie go jako gościa od sygnaturek i z forum. A w grze odpierdala takie rzeczy, że masakra - wyzywa każdego na /f i na /a, nic sobie nie robi z regulamiu serwera i jakby nigdy nic rozmawia sobie poprzez /do przy BW. Za wybryki się płaci, Kugar.
  • Back to top
    • 0

Paweł Chonchera147 12/09/2009 - 13:49

Paweł Chonchera
  • Gracz
Przykro mi, jak coś się robi trzeba pomyśleć dwa razy.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic