Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [Unban] Jacob Vance

• Please log in to reply
89 replies to this topic

TawariszLenin 282 14/09/2009 - 16:23

TawariszLenin
  • Świeżak
yyyyyyyy ? cLouxXx... Nudzisz się i robisz offtop ?

Vance też potrafi myśleć (mam nadzieje) i myślę że będzie mniej odpierdalał, ale od czasu do czasu chyba może... Mi tam nie przeszkadzają jego wygłupy, niektóre są śmieszne.
  • Back to top
    • 0

Lemonss27 14/09/2009 - 18:01

Lemonss
  • Gracz

Lee122, to jest serwer role play, a nie towarzystwo błaznów. Admini wyraźnie napisali, że "koniec z odpierdalaniem".

Tak, jego zachowanie psuje klimat i obniża poziom RP serwera. nie mówie o tym że on ma słabe RP ale tym że odwala, niech sobie odwala w swoim towarzystwie, i gdzieś gdzie nikt nie widzi. Czy na real ktoś jak by zobaczył takiego Vęnsa autem w powietrzu to co? Batman? skacze sobie i ratuje ludzi? I najśmieśniejsze że żeb zostać takim batmanem wystarczy zainstalować sobeita, i nie narażać się adminom. żałosne lekko. Miał raczej już swoją szanse, i chyba stracił, jedyne co według mnie to można by mu dać Blokade tylko żeby, mógł inną postać załorzyć. Nic dodać, nic ująć.
  • Back to top
    • 0

Rodriguez 0 14/09/2009 - 19:29

Rodriguez
  • Zbanowani

Nie wyobrażam sobie gry bez Vance, wiele osób czeka na jego powrót... Ja was nie rozumiem, patrzycie tylko że Vance na s0beicie i co ? Robi to dla śmiechu,

A jak ludzie Sobeitem okradają samochody? Też to robią dla śmiechu...

przykładowo to z tym autem co ratował ludzi to zaraz było: "Masz bana !", "Cziter!"... Czy wy nie umiecie się po śmiać ? Każdy z was jest Pr0 el0 Ważniak ? Poprostu szkoda słów, Jestem ZA i napewno wiele osób także !

Dla śmiechu wrzucał ludzi do wody, po czym ich "RATOWAŁ".... Jeżeli cię przy tym nie było to po co się odzywasz?
  • Back to top
    • 0

cLouxXx0 14/09/2009 - 20:42

cLouxXx
  • Świeżak

yyyyyyyy ? cLouxXx... Nudzisz się i robisz offtop ?

Vance też potrafi myśleć (mam nadzieje) i myślę że będzie mniej odpierdalał, ale od czasu do czasu chyba może... Mi tam nie przeszkadzają jego wygłupy, niektóre są śmieszne.

Nie nudzę się tylko nie widzę sensu w pisaniu tego samego co ktoś na tej samej stronie. Logicznie myślenie...
Nie wiem Lee122 po co tak walczysz o Vęnsa jak go tylko bardziej pogrążyłeś. Jeszcze bardziej przeciw UnBanowi >.<
  • Back to top
    • 0

David108 14/09/2009 - 20:57

David
  • Gracz

Nie wyobrażam sobie gry bez Vance, wiele osób czeka na jego powrót... Ja was nie rozumiem, patrzycie tylko że Vance na s0beicie i co ? Robi to dla śmiechu,

A jak ludzie Sobeitem okradają samochody? Też to robią dla śmiechu...

przykładowo to z tym autem co ratował ludzi to zaraz było: "Masz bana !", "Cziter!"... Czy wy nie umiecie się po śmiać ? Każdy z was jest Pr0 el0 Ważniak ? Poprostu szkoda słów, Jestem ZA i napewno wiele osób także !

Dla śmiechu wrzucał ludzi do wody, po czym ich "RATOWAŁ".... Jeżeli cię przy tym nie było to po co się odzywasz?

1. On nikogo nie okradał.
2. Tak, to wrzucanie do wody i ratowanie było fajne, sam bylem przy tym raz.. czy dwa.

Vęns to naprawde spoko ziomek, choć przez jakis czas nie bylismy miedzy soba zbyt dobrze nastawieni. Teraz czuje ze naprawde mi go brakuje, poprostu się nudzę. Prosze, odbanujcie go:rolleyes:
  • Back to top
    • 0

B M62154 14/09/2009 - 21:15

B M
  • Zarząd
Ostateczny post należy do Vęnsa. Nie chcę już widzieć ani jednego posta w tym temacie.
Przestajesz odpierdalać? Nie obchodzi mnie z kim/kiedy, a jak użyjesz czita na najmniejszą choć skalę - nawet nie wchodź na forum, bo będziesz traktowany na równi z Wieśkiem.
  • Back to top
    • 0

Vęns767 15/09/2009 - 07:24

Vęns
  • Gracz

Na pewno znasz zasady serwera. Za cheaty się dostaje BANA.
Robi to dla śmiechu? Zwłaszcza gdy zabrałem IC broń członkowi GN'u a Vęns mnie zaczął gonić na speedhacku i się śmiać. Ponad to, później Pro Elo Agent kazał mi ją oddać grożąc sądem. Potwierdzi to lider PD, którego chciał przy mnie przekupić.

Przecież to była super akcja, broń jest w bazie FBI. Udzielam głosu Miśkowi wyjaśnił mi definicję odpierdalania. Póki co, to ja na razie widzę ale odpierdalanie non-rp uciekających od akcji RP z mojej strony spamem na /w "nie odpierdalaj"

Czity?- okej.

@down
Spierdalaj.
  • Back to top
    • 0

E65238 15/09/2009 - 14:48

E65
  • Gracz
Dla ciebie każda akcja w twoim wykonaniu jest super?. A- to się nie dziwie czemu czitowałeś i odwalałeś, jesteś chyba nie dowartościowany. Tyle ode mnie, wątpię w to że będzie w twoim przypadku jakakolwiek poprawa.

//Edit

Rozstrzygnięcia ani słychu, ani widu, no cóż. Może Vance się pogodził z własną głupotą :).
  • Back to top
    • 0

Vęns767 16/09/2009 - 16:53

Vęns
  • Gracz

Dla ciebie każda akcja w twoim wykonaniu jest super?. A- to się nie dziwie czemu czitowałeś i odwalałeś, jesteś chyba nie dowartościowany. Tyle ode mnie, wątpię w to że będzie w twoim przypadku jakakolwiek poprawa.

Nic chyba Ci to nie dało że to napisałeś, i tak samo nic Ci to chyba nie da jak mnie nie odbanują, psie ogrodnika.

No dajcie mi tego unbana "bo ludzie czekają". Czity(niewinne, no ale cóż)- Ok. :)
  • Back to top
    • 0

B M62154 18/09/2009 - 11:44

B M
  • Zarząd

Spierdalaj.

Ty też.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic