Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [Unban] Jacob Vance

• Please log in to reply
89 odpowiedzi w tym temacie

#41 ksiomal 0 13/09/2009 - 11:24

ksiomal
  • Zbanowani

Vęns, jesteś non rp, a teraz okazało się jak wielkim płaczkiem jesteś, ADMINI ci dali szansę już jedną, a ty jako cziter, non erper, chcesz jeszcze jedną?, co z tego ze popiera cie tyle osób, moim zdaniem to ty jesteś na Tyle NON RP, iż innych w to wciągasz, kto wie, może to się zaczęło od ciebie, może nie, w każdym razie ty Majkel, i ten Hitoshi, odwalacie totalne non rp w biały dzień, wiesz ja rozumiem, żeby to było w nocy, ale o 16.oo?? hmm to jest normalne?, moim zdaniem DOŚĆ pobłażania dla ciebie, BAN ci się należy, nie potrafisz grać, nie chcesz, nie lubisz, dla ciebie to jest po prostu nudne, ale chcesz tu grać bo wiesz, że nic ci nie zrobią i masz tu swoich Pro Elo ziomków którzy grają tak samo jak ty, czujesz się ich Wodzem?, hmm?.

Żadnych ULG dla gracza który stanowi NON RP, jesteś moim zdaniem, Zakałą, i wiesz dlaczego tylko ja tu się sprzeciwiam?, bo każdy wie, że jak dostaniesz Unbana to się będziesz mścić, wyjątkowo Brutalnie . Będziesz popychał tych co się sprzeciwili, zabijać za tego samego skina, taka jest prawda, i każdy pisze jaki to Vęns może być rp, ale jakby nie patrząc to piszą "TYLKO TWOI KOLEDZY", Dość odpierdalania, powinieneś był o tym myśleć wcześniej, Psujesz innym Grę swoją zabawą w takim razie wynoś się z serwera, nie chcemy na HRP kogoś kto będzie przeszkadzać w grze, odejdź i zdaj sobie z tego sprawę, ten twój płacz o Unbana jak widać zrobił wrażenie, Konrad cie lubi i co ty już myślisz, że to tylko Kwestia czasu jak dostaniesz UNBANA?,
NIE!!!, Vęns, koniec twój na HRP nadszedł, pogódź się z tym, a ci co nie widzieli co Vęns robi, niech się nie odzywają, bo ja wiem co on potrafi.

//EDIT: chce dodać iż znany na tym forum użytkownik o nicku "Czepakoński" w pełni popiera moją opinie na temat Tego UnBana, a jak wiemy kochani, Czepakoński właściwie zawsze wie co dla serwa jest najlepsze, i zawsze potrafi dokładnie Ocenić sytuacje.
(nie może sam napisać, gdyż prawdopodobnie jego post nie jest akceptowany.

Jesteś NIKIM żeby tak oceniać go. Sam dobrze pisać nie umiesz, i płaczesz IC. I ty masz czelność pisać coś o nim? Naucz się sam grać tak jak on, to pogadamy, k?
  • Do góry
    • 0

#42 Kamil.40 13/09/2009 - 11:24

Kamil.
  • Gracz

@UP (poniosło..)

Co Ty se ku**** wyobrażasz ?! Jesteś na tyle bezczelny że tego postu nie czytałem!A już wiem czemu chcesz bana dla Vęnsa!Uciekasz od rozgrywki IC!I co?Wyszło szydło z worka! :X .

Jackal- Chaotyczne napisanie twojego posta świadczy o tym jaki nie dojrzały jestes.
Joker- On ma postawne rp ale na pewno większe od Vęnsa.
Vęns- Jestem za zostawieniem BANA.
  • Do góry
    • 0

#43 Lemonss27 13/09/2009 - 11:30

Lemonss
  • Gracz

@UP (poniosło..)

Co Ty se ku**** wyobrażasz ?! Jesteś na tyle bezczelny że tego postu nie czytałem!A już wiem czemu chcesz bana dla Vęnsa!Uciekasz od rozgrywki IC!I co?Wyszło szydło z worka! :X .

Ogarnij się, jesteś nadpobudliwy? Czy myślisz że jesteś fajny? Ogarnij swoje teksty. Kłutnie na PW sobie walcie, To Samo Joker.
@UP To samo sądze o tych osobach, jecz RP Jokera nie wiedziałem.
  • Do góry
    • 0

#44 Kowal1143 13/09/2009 - 11:46

Kowal
  • Gracz
Nie rozumiem, jak wy możecie Vęnsa nie odbanować xD
Vęns odpier*, ale robi też dobre EVENTY. Na dodatek doskonale kreuje swoją postać.
Jeździ na solarium, robi doskonałe żarty, prowadzi prawdziwe życie w grze.
Jestem za unBanem, HRP słynie z Vęnsa. Kto go zna, albo pozna zawsze dobrze się bawi.
Nie podoba mi się jeśli ktoś daje BW dla jaj, albo coś. Od niego jeszcze nie dostałem, nie zaznałem żadnej straty, inni chyba też. Jedynie to on zawsze dostaje BW. ---^
  • Do góry
    • 0

#45 Vęns767 13/09/2009 - 12:21

Vęns
  • Gracz
Wiecie dlaczego na mnie płaczecie? Bo nie potraficie grać IC, i to że ciągle udaje mi się moją postacią was robić w chuja, płaczcie na forum. Denerwujecie się IC.

Nie mam ochoty pisać referatów, kto mnie zna, ten mnie zna, a kto rozumie- niech rozumie. Pozdrawiam, Vęnsik.
  • Do góry
    • 0

#46 Rolas 313 13/09/2009 - 15:27

Rolas
  • Gracz
Decyzja pozostaje do administracji. Uważam, że powinno się odbanować Vęnsa, to jest, tak, jak napisał Konrad dobry gracz.

@Down
Wrócą po uptade, zobaczysz.
  • Do góry
    • 0

#47 Olekx4179 13/09/2009 - 15:32

Olekx
  • Gracz
Elita już nie gra to nie wiem, na co mu unban.
  • Do góry
    • 0

#48 Fisher13 13/09/2009 - 15:45

Fisher
  • Gracz

@UP (poniosło..)

Jackal- Chaotyczne napisanie twojego posta świadczy o tym jaki nie dojrzały jestes.

Idź sie bawić w mafie restauracyjną, a co do Vęnsa - jestem na tak ponieważ umie prowadzić lokal itp.
  • Do góry
    • 0

#49 Alan566 13/09/2009 - 16:12

Alan
  • Gracz
@Jackal - co tak bronisz Vęnsika Splinterku? :*
@Majkel - nie odpieprzacie.... wcale... A kto przyjechał sobie do akademii PiDi i zaczął nam wyprawiać wykłady? Kto rąbnął BW kadetowi za ooc? Przyjechaliście, zrobił się szum, prawie każdy krzyczał, a ja za "/b bo to pr0 agent" zostałem wydalony z PiDi, chociaż zdałem całą akademię, testy i byłem Oficerem bez możliwości powrotu do służby... a dlaczego to wszyscy wiedzą... za "/b bo to pr0 agent", potem musiałem Was przeprosić za "moje wczorajsze odwalanie" bo inaczej silent nałożyłby nam bloki na konta... I gdzie tu ta sprawiedliwość? gdzie tu poszanowanie regulaminu? Jak to mówią: każdy sobie rzepkę skrobie, ale bez przesady. Vęns pewnie dostanie zaraz unbana, odsiedzi te 500 minut AJ z warnem, albo blokadą OOC, ale nadal będzie w FBI i będzie strugał "pr0 agenta".

Ja wysłałem nawet do Silenta PM z przeprosinami, z prośbą o możliwość ponownego wstąpienia w szeregi PiDi lub zamiast tego blokadę OOC, albo Aj - byłem skłonny odsiedzieć... No ale nie... Nie obeszło się:

Moja odpowiedź brzmi: NIE

Pozdrawiam.

Fajnie, bardzo się ucieszyłem. Teraz dopiero zobaczyłem, że jak ktoś ma wtyki to ma wszystko. Jak ktoś się przydupi administracji to też ma z górki.

Co do sprawy Vęnsa to kara słuszna, gdyby to był jego tzw. "pierwszy raz" to pewnie skończyło by się na AJ lub wydaleniem z FBI - tak jak w moim przypadku za dwie wiadomości na czacie OOC - zostałem ukarany IC za OOC...

Jestem za blokadą postaci. Bana można zdjąć i dać drugą.... znaczy czwartą szansę na poprawę.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.
  • Do góry
    • 0

#50 blackmigogang2936 13/09/2009 - 16:16

blackmigogang
  • Gracz

:)

Odbanujcie go, dobrze gra. :)
  • Do góry
    • 0

#51 D-Generation-X 1 13/09/2009 - 16:46

D-Generation-X
  • Zbanowani

Odbanujcie go, dobrze gra. :)

Jestem za
  • Do góry
    • 0

#52 Freak0 13/09/2009 - 16:50

Freak
  • Gracz
Odbanujcie Vęnsa to doby gracz, czasami mu odpierdala, ale to wprowadza humor do gry :>
  • Do góry
    • 0

#53 stree91 13/09/2009 - 16:56

stree
  • Gracz
Unban dla vęnsa, ta akcja to i tak było wielkie nieporozumienie, my siedzieliśmy w ich domku a oni wracali(co niektórzy) z full hp..., z resztą choć powinnyśmy traktować to ooc to, byliśmy skłonni przyjąć konsekwencje ic...
  • Do góry
    • 0

#54 adamingo36184 13/09/2009 - 17:30

adamingo36
  • Gracz
[quote name='Vęns]Wyjaśnienie poszkodowanego: Nic nie zrobiłem' date=' nikomu nie zaszkodziłem. Zresztą... po co kłamać? Ja mam zacząć pisać skargi?[/quote']
Niee ty nigdy nic nie robisz. Ciekawe w takim razie czy fakt że wołałeś mnie przez megafon nie znając mojego nazwiska, rozwaliłeś dach auta pięścią i próbowałeś wyjąć mnie z niego za głowę? To też nie jest "Nic złego" ?
bez jaj chłopie. Odpierdalasz na maxa, to twój trzeci ban chyba i jeszcze mówisz że nic złego nie robisz. Absolutnie popieram opinię Jokera na Twój temat.
Co do wyciągania za głowę, jak nie pamiętasz, to ci przypomnę:
Dołączona grafika
Prosz.
  • Do góry
    • 0

#55 Vinnie402 13/09/2009 - 18:49

Vinnie
  • Gracz
Jestem za odbanowaniem Vęnsa, po prostu :)
  • Do góry
    • 0

#56 Mickul1638 13/09/2009 - 18:50

Mickul
  • Gracz
UnBana mu, plx.
  • Do góry
    • 0

#57 Pietras322 13/09/2009 - 18:52

Pietras
  • Gracz
UnBan him plz.
  • Do góry
    • 0

#58 Majkel4251 13/09/2009 - 18:55

Majkel
  • Gracz

A kto przyjechał sobie do akademii PiDi i zaczął nam wyprawiać wykłady?

My

Kto rąbnął BW kadetowi za ooc?

Wyzywał nas
Ale co z tego ? Widzisz gdzieś tu odwalanie ?

Odbanujcie Vensa
  • Do góry
    • 0

#59 Fisher13 13/09/2009 - 19:04

Fisher
  • Gracz
To jest czysta ucieczka od gry IC Joker!To widać!Poprostu nie masz takich umiejętności jak Vęns!I co? :>
  • Do góry
    • 0

#60 Piecho22 13/09/2009 - 19:08

Piecho
  • Gracz
Fajnie by było z nim pograć, ale to odpierdalanie jego, które nie podoba się osobom 3cim jest nie na miejscu.

Odpierdalać, ale z klasą.

Ale dajcie mu unbana :)
  • Do góry
    • 0

#61 Piernik 2 13/09/2009 - 19:14

Piernik
  • Gracz
"Jednego skina id 111 mniej" - cytuje Vęnsa. :)
  • Do góry
    • 0

#62 Lemonss27 13/09/2009 - 19:38

Lemonss
  • Gracz
Dużo odwala. Ale może niech go odbanują a blocka dadzą :)
Chociaż ban słuszny, a i tak on lizę dupe wszystkim więc, wiadomo jak to będzie.
  • Do góry
    • 0

#63 Joker0 13/09/2009 - 19:56

Joker
  • Świeżak

To jest czysta ucieczka od gry IC Joker!To widać!Poprostu nie masz takich umiejętności jak Vęns!I co? :>

Czy ty się dobrze czujesz?, nie grałem z tobą, ani razu to po cholerę coś pieprzysz o mnie co?, nigdy nie uciekałem od gry IC, lecz się.
Ja uciekam od gry IC?, weź mnie nie rozmieszaj(nawet z tobą nie grałem, a ty już mi mówisz co robię "Ja" źle), czy ty się w ogóle dobrze czujesz?, bo twoje posty wyglądają jakby ktoś cię pejczem po plecach jechał, sprawiasz wrażenie niewyżytego dzieciaka z tak zwanym syndromem Dziecka Tibii, może pora odstawić sampa co?
  • Do góry
    • 0

#64 StybiPL 1 13/09/2009 - 20:19

StybiPL
  • Gracz
Przyłączam się do prośby! UnBan dla vęsa...
  • Do góry
    • 0

#65 Carmella1273 13/09/2009 - 21:12

Carmella
  • Gracz
Ehe. ;D Unban dla Vęnsa.
  • Do góry
    • 0

#66 Sikorka71 13/09/2009 - 21:37

Sikorka
  • Gracz

UnBana mu, plx.

• Do góry
    • 0

#67 Frajtag00 13/09/2009 - 21:42

Frajtag0
  • Świeżak
Boswell, pracowałeś u mnie w Little Italy. Skończ.
  • Do góry
    • 0

#68 Bartłomiej Sadowski 367 13/09/2009 - 21:48

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz
Dawać UnBana Vęnsowi, on odpierdala, ale z klasą, ja to kocham no i jest naszym Sensei w GN ! UnBana mu!
  • Do góry
    • 0

#69 Alan566 13/09/2009 - 22:11

Alan
  • Gracz
Nie mowie, ze Vens nie jest dobrym graczem, bo tak nie jest. Ale pojedynczym osobom odbiera przyjemnosc - przyklad? Ja. Do dzis nie moge dolaczyc do PD tylko dlategobo Silent mi zabronil - dlaczego? Proste - Wasza skarga za moje "odpierdalanie" czyli 3 wiadomosci na /b na temat (nie w kierunku) agentow fedelarnych. A to Wy zrobiliscie rozpierduche pod akademia, bo zachcialo Wam sie zabawy z biednymi kadetami. I to nam sie jesze oberwalo, bo Kafrej z Silentem staneli za Wami murem.
  • Do góry
    • 0

#70 Olekx4179 14/09/2009 - 10:42

Olekx
  • Gracz
To chociaż dajcie Vensowi możliwość zrobienia nowej czystej postaci, a "Jacob Vanse" niech będzie zablokowane. :)
  • Do góry
    • 0

#71 Kamil.40 14/09/2009 - 12:02

Kamil.
  • Gracz

@UP (poniosło..)

Idź sie bawić w mafie restauracyjną, a co do Vęnsa - jestem na tak ponieważ umie prowadzić lokal itp.

Za kogo ty się uważasz??
  • Do góry
    • 0

#72 Lemonss27 14/09/2009 - 12:09

Lemonss
  • Gracz
Za Pro Elo n**** którego .... Wielkiego Johna Splintera, Jackala... haha
  • Do góry
    • 0

#73 TawariszLenin 282 14/09/2009 - 15:18

TawariszLenin
  • Świeżak
Nie wyobrażam sobie gry bez Vance, wiele osób czeka na jego powrót... Ja was nie rozumiem, patrzycie tylko że Vance na s0beicie i co ? Robi to dla śmiechu, przykładowo to z tym autem co ratował ludzi to zaraz było: "Masz bana !", "Cziter!"... Czy wy nie umiecie się po śmiać ? Każdy z was jest Pr0 el0 Ważniak ? Poprostu szkoda słów, Jestem ZA i napewno wiele osób także !
  • Do góry
    • 0

#74 E65238 14/09/2009 - 15:24

E65
  • Gracz
Wielu ludzi chce i jest za unbanem jednakże co wam on za przykład daje?. śmiechu? jego wybryki nie są wcale zabawne, większość to łamanie zasad serwera, i kpienie z Administracji, miał już bana za cheaty, jakieś tam odwalanie i teraz to, dalej nie rozumiecie że to kiepski gracz który daje przykład do odwalania?. Na GN chciałem odegrać sobie fajną akcje RP bo mi się nudziło, oczywiście Vens dostarczył mi wrażeń- pobił mnie za taki sam skin jaki on posiada i dodatkowo "Nie może być dwóch Vanców!!", nie może być dwóch, bo nikt nie potrafi tak odpieprzać jak on, więc Vęns ja nie jestem drugim tobą, ja nie odwalam, a jak już, to biorę to na klatę i staram się choć trochę poprawić, ty miałeś dwa bany, ja jednego blocka przez własną głupote i się przyznaje, jednakże poprawiłem się, po jednym blocku, a ty?. Nie potrafisz, ciągle nic nie zrobiłeś, ciągle jesteś nie winny, w co ty grasz człowieku?.
  • Do góry
    • 0

#75 Fisher13 14/09/2009 - 15:24

Fisher
  • Gracz

Za Pro Elo n**** którego .... Wielkiego Johna Splintera, Jackala... haha

Twa riposta i twoich kolegów jest równie nudna - co Twój poziom IQ.
  • Do góry
    • 0

#76 Olekx4179 14/09/2009 - 15:27

Olekx
  • Gracz
Lee122, to jest serwer role play, a nie towarzystwo błaznów. Admini wyraźnie napisali, że "koniec z odpierdalaniem".
  • Do góry
    • 0

#77 cLouxXx0 14/09/2009 - 15:34

cLouxXx
  • Świeżak

Lee122, to jest serwer role play, a nie towarzystwo błaznów. Admini wyraźnie napisali, że "koniec z odpierdalaniem".

• Do góry
    • 0

#78 Gość (Rolnik) 14/09/2009 - 15:41

Gość (Rolnik)
  • Goście

Koniec z odpierdalaniem, ale jakoś xiomal i piecho i kilku innych w ostatnim czasie zostali zbanowani, a po paru dniach dalej grają, więc jak koniec to koniec dla wszystkich :)
  • Do góry
    • 0

#79 Rodriguez 0 14/09/2009 - 15:43

Rodriguez
  • Zbanowani

Ja was nie rozumiem, patrzycie tylko że Vance na s0beicie i co ? Robi to dla śmiechu, przykładowo to z tym autem co ratował ludzi to zaraz było: "Masz bana !", "Cziter!"...

Na pewno znasz zasady serwera. Za cheaty się dostaje BANA.
Robi to dla śmiechu? Zwłaszcza gdy zabrałem IC broń członkowi GN'u a Vęns mnie zaczął gonić na speedhacku i się śmiać. Ponad to, później Pro Elo Agent kazał mi ją oddać grożąc sądem. Potwierdzi to lider PD, którego chciał przy mnie przekupić. :)
  • Do góry
    • 0

#80 Grypa 242 14/09/2009 - 15:50

Grypa
  • Świeżak

Wielu ludzi chce i jest za unbanem jednakże co wam on za przykład daje?. śmiechu? jego wybryki nie są wcale zabawne, większość to łamanie zasad serwera, i kpienie z Administracji, miał już bana za cheaty, jakieś tam odwalanie i teraz to, dalej nie rozumiecie że to kiepski gracz który daje przykład do odwalania?. Na GN chciałem odegrać sobie fajną akcje RP bo mi się nudziło, oczywiście Vens dostarczył mi wrażeń- pobił mnie za taki sam skin jaki on posiada.

Nie masz poczucia humoru. On uzywa rzadko cheatow, a jak uzyje to dla smiechowej akcji w towarzystwie osob z humorem. Czasem trafi na nie odpowiednia osobe ale to sie zdarza. Vens nie uzywa cheatow zeby zabic cie latwie(aim), albo zeby miec goda itd...
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych