Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [Unban] Jacob Vance

• Please log in to reply
89 replies to this topic

Vęns767 12/09/2009 - 10:57

Vęns
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Jacob Vance- Ja.
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Misiek napisał "zbanowany"
Powód uznany przez administratora: http://www.h-rp.pl/t...0.html#pid85120
Wyjaśnienie poszkodowanego: Nic nie zrobiłem, nikomu nie zaszkodziłem. Zresztą... po co kłamać? Ja mam zacząć pisać skargi?
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Tutaj mamy jednego fotografa: http://img186.images...90...74750.jpg/

Tak wiem wiem, mógłbym napisać godzinny temat udowadniający że nic nie zrobiłem, jak to już raz było w moim przypadku. Ale wierzę w inteligencje userów i bardzo treściwych, ekspresywnych słów mojej. Mógłbym pisać po pięć słusznych skarg dziennie. Za które ludzie trafiali by do jaila na kilka godzin- ale po co? Ludzie, trzymajmy się razem a nie doskakujmy sobie do gardeł. Nie wypowiadam się na temat Aarona White'a, mam jeszcze trochę honoru. Napisałem już taki temat, ale po pięciu minutach został zamknięty i nikt nie zdążył się wypowiedzieć. Akcja przedstawiona na screenach najpierw była jako pozew sądowy, więc czegoś nie rozumiem :)

Jeśli nie widzi wam się tutaj taki temat, to przenieście go do działu dyskusje, ale nie musicie od razu usuwać.
  • Back to top
    • 0

Frajtag00 12/09/2009 - 12:01

Frajtag0
  • Świeżak
odbanujcie vansa bo nudy.
  • Back to top
    • 0

Banana 4 12/09/2009 - 12:09

Banana
  • Świeżak
Vęns, lubię Cię jesteś wporządku kolegą z wirtualnego świata ale twoje wybrki czasem przeszkadzają. Jestem nastawiony że dostaniesz UnBlocka poza tym mi to tam nie robi, ja też czasem lubię z Tobą poodpierdalać... Pamiętaj : Wszystko ma swoje granice.

Polecam adminom Unblock'a i 700 minut wskrzeszenia....
  • Back to top
    • 0

Gość (Cougar.) 12/09/2009 - 12:09

Gość (Cougar.)
  • Goście
Wydaje mi się, że powinien dostać unBANA - ostatnio grałem z nim dobrą akcję.
  • Back to top
    • 0

BLoTHaN5 12/09/2009 - 12:12

BLoTHaN
  • Świeżak

Wyjaśnienie poszkodowanego: Nic nie zrobiłem, nikomu nie zaszkodziłem. Zresztą... po co kłamać? Ja mam zacząć pisać skargi?

Nic nie zrobiłeś? a na tych screenach to nie ty?
http://www.h-rp.pl/thread-7592-post-85120.html#pid85120

Niech Misiek sprawdzi logi i popatrzy jak ładnie Vance podrobił się pod nick Jeff Fox
  • Back to top
    • 0

Vęns767 12/09/2009 - 12:13

Vęns
  • Gracz
I co z tego? Czy ja coś ukrywam? Czy zaprzeczam?
  • Back to top
    • 0

Vęns767 12/09/2009 - 12:36

Vęns
  • Gracz
Nie "odpierdalam". Moja postać to sympatyczny gościu, czasem ludzie nie potrafią sobie poradzić IC, to robią to OOC. Okey- ta akcja jest wyjątkiem, wszyscy odpierdalali. I padła umowa (nie z mojej strony) że skarg nie będzie.

@Nobek
Nie podszywałem się, ustawiałem sobie różne nicki. Diabeł Hitoshiego i Anioł Hitoshiego- czasem jest taki motyw w filmach, jeden każe robić dobrze, drugi źle. Najśmieszniejsze było to, że jak na waszych oczach ustawiłem sobie /nick Jeff_Fox To wszyscy: O! Misiek, słuchaj, już Ci wszystko tłumaczę (Ja oczywiście nic nie pisałem ;p) "To nie tak jak myślisz, kotku".
  • Back to top
    • 0

Olekx4184 12/09/2009 - 12:43

Olekx
  • Gracz
Ehhh... Mimo,że odpierdalaleś (1 ban), czitowałeś (2 ban) i ta ostatnia akcja (3 ban) to mimo to może zasługujesz na poprawe. Jak wypowiadają się prawie sami nie związani z sytuacją to ja też się wypowiem. Za ściągnięciem Bana. Liczymy na Twoją poprawę.
  • Back to top
    • 0

Soczek6 12/09/2009 - 12:43

Soczek
  • Świeżak
Ośmieszasz siebie i administracje...
  • Back to top
    • 1

Grypa 242 12/09/2009 - 12:43

Grypa
  • Świeżak
Wtedy temat zostal blockniety zanim zdazylem cos napisac. Bylem przy tej akcji i byla jednym wielkim Failem. To nie vens najwiecej odwalal, a tony mcchione. Na moich paru screenach(bo malo ich robie) non top widze OOC /do pana yoshua. Gdy ja odgrywalem akcje RP z przeszukaniem vensa/histoshiego to co chwile tony musial spamic OOC /do -.-. Co prawda vens czasem przesadza ale to dobry gracz, a niektorzy nie znaja sie na zartach. Chocby sytuacja kiedy vens zrobil /nick Jeff Fox, wpierw myslalem, ze to misiek po chwili zobaczylem, ze to vens. Ja sie z tego powodu zasmialem, a inni "podszywacz!!!one one", "co ty robisz!!111one". Przyznam, ze tamta skarga nie pokazywala co sie dokladnie stalo. Po prostu wielki zal i bol pokazywal gracz tony mcchione, ktory nie umie gracz i nawet nie zna sie na zartach. Pokazal tez wielka klase wstajac odrazu po BW i robiac /me wyciaga shotguna z dupy. Potem jeszcze zaczal mi grozic wiec nie byla to tzw. zabawa ooc. Ja jestem za ublockiem dla vensa. To dobry gracz, ktory czasem przy zabawie napotka na zlego gracza i przesadzi. Nie zmienia to faktu, ze gdy trzeba dobrze zagra. Pozdrawiam.
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 12/09/2009 - 12:46

Kobył
  • Gracz
Oj, Vęns, Vęns. Może i odpierdala, niekiedy przeszkadza, ale niekiedy również POPRAWI HUMOR . To dobry gracz, uważam, że zasługuję na unban :)
  • Back to top
    • 0

ksiomal 0 12/09/2009 - 12:55

ksiomal
  • Zbanowani
Jak można było zbanować Vęns'a?! Przecie to grzech jest. Nikomu nie przeskadza, tylko poprawia humor.
  • Back to top
    • 0

Robert2 12/09/2009 - 12:58

Robert
  • Świeżak
Vęns to dobry gracz, odbanujcie go.
  • Back to top
    • 0

Alan566 12/09/2009 - 13:18

Alan
  • Gracz
[quote name='Xiomal]Nikomu nie przeskadza' date=' tylko poprawia humor. [/quote']
Mów za siebie.

Co do topicu to mogę powiedzieć tylko tyle. Kara słuszna, ale czy nie za wysoka?
Gdy Vęns chce grać RP to gra. Ale z racji tego, że przez nich napisaną skargę za "/b pr0 agent" zostałem wydalony z PD bez możliwości powrotu to nawet nie wiem czy jest sens się za nim wstawiać. Jedni napiszą, że się mszczę itp. I mają rację - tak, mszczę się, ale żeby było sprawiedliwie to będę za tym unbanem, ale kara musi być.

Wydalenie z FBI bez możliwości powrotu, (pewnie dołączy do PiDi, ale co mi tam do tego). - Oko za oko, ząb za ząb.
  • Back to top
    • 0

Fisher13 12/09/2009 - 13:33

Fisher
  • Gracz
No odbanujcie Vęnsa :) On sie ucieszy jak zobaczy Darth Vadera :)
  • Back to top
    • 0

TawariszLenin 282 12/09/2009 - 13:43

TawariszLenin
  • Świeżak
Taaa... Jestem za odbanowaniem go, dlaczego ? Ta postać dodaje najwięcej humoru do gry.

Ten gość mnie rozśmiesza robi takie akcje jak np:
http://images49.foto...182666eamed.png
http://images45.foto...f7669a28d93.png

Jestem ZA ! Unblokiem ! Gość jest Zaje*****!
  • Back to top
    • 0

Kali71 12/09/2009 - 14:43

Kali
  • Gracz
Jestem za unbanem, Vęns to dobry gracz, może miał już nie raz bana ale powinien grać tutaj, to godny gracz.
  • Back to top
    • 0

Yahoo2 12/09/2009 - 15:07

Yahoo
  • Gracz
Bez Vensa, HRP to nie będzie HRP. Wiem, że czasami ma odpały jak każdy, ale według mnie powinien dostać UNBAN.
  • Back to top
    • 0

Rodriguez 0 12/09/2009 - 16:03

Rodriguez
  • Zbanowani
Teraz może ja dodam coś od siebie....

Posted Image
Posted Image
Posted Image
  • Back to top
    • 0

Joker0 12/09/2009 - 17:26

Joker
  • Świeżak
Dla Vensa należy się BAN PARNAMENTNY. On i Cougar (lenny) raz zaczepili mnie pod bankiem-sądem, Vęns kazał mi zdjąć skin bo rzekomo to jest "JEGO"[b/] Skin, śmiech, jak się nie zgodziłem to on i Lenny zaczęli mnie gonić do Bugisuna, i tam zaatakowali, (tak w oógle Vens ma podobno IC 5-* pare lat i sprintuje?, hoho) w Bugi dostali BW od ochroniarzy. Potem Druga sytuacja, wbiegli do bugisuna, ja byłem akurat w kuchni i zatrudniałem kolesia, to Vens I HITOSHI SHIMURA wpadli do kuchni i nagle /k POLICJA, dziewczyny pod ścianę(coś takiego), dodam , [b]że Vęns miał skin RYDERA, z SINGLA (czarny Skin) i do tego bez /me przebrał się w inny Jak zadzwoniłem na policje to nagle uciekli.

BAN SIĘ NALEŻY, nie dość, że jest totalnym non rp, to jeszcze brak chęci do gry IC, SS nie mam, ale w Bugi pracuje mniej wiecej 70 osób, wiec jest kogo zapytać, naprawdę.
  • Back to top
    • 0

Vęns767 12/09/2009 - 17:33

Vęns
  • Gracz
No odbanujcie mnie :) Jestem też odpowiedzialny za +20 osób. Pomyślcie też o nich.
  • Back to top
    • 0

Lemonss27 12/09/2009 - 18:25

Lemonss
  • Gracz
Odpier****nia nadszedł koniec :)

Mylisz się, nubku.

Ehh, żałosne lecz chyba jednak się mylisz.
  • Back to top
    • 0

Carrat177 12/09/2009 - 19:27

Carrat
  • Gracz
Wszyscy odpierdalają dzień w dzień i jakoś nie banujecie każdego po kolei, a tutaj Vęnsa musieliście zbanować, który jest jednym z bardziej ogarniętych.
  • Back to top
    • 0

Vęns767 12/09/2009 - 19:29

Vęns
  • Gracz

Odpier****nia nadszedł koniec Smile

Nie.

Odpierdol się :)
  • Back to top
    • 0

Vęns767 12/09/2009 - 19:33

Vęns
  • Gracz

Dla Vensa należy się BAN PARNAMENTNY. On i Cougar (lenny) raz zaczepili mnie pod bankiem-sądem, Vęns kazał mi zdjąć skin bo rzekomo to jest "JEGO"[b/] Skin, śmiech, jak się nie zgodziłem to on i Lenny zaczęli mnie gonić do Bugisuna, i tam zaatakowali, (tak w oógle Vens ma podobno IC 5-* pare lat i sprintuje?, hoho) w Bugi dostali BW od ochroniarzy. Potem Druga sytuacja, wbiegli do bugisuna, ja byłem akurat w kuchni i zatrudniałem kolesia, to Vens I [b]HITOSHI SHIMURA wpadli do kuchni i nagle /k POLICJA, dziewczyny pod ścianę(coś takiego), dodam , że Vęns miał skin RYDERA, z SINGLA (czarny Skin) i do tego bez /me przebrał się w inny Jak zadzwoniłem na policje to nagle uciekli.

BAN SIĘ NALEŻY, nie dość, że jest totalnym non rp, to jeszcze brak chęci do gry IC, SS nie mam, ale w Bugi pracuje mniej wiecej 70 osób, wiec jest kogo zapytać, naprawdę.

Łżesz jak jasna cholera. W dodatku jesteś głupi.
  • Back to top
    • 0

Grypa 242 12/09/2009 - 19:48

Grypa
  • Świeżak

Dla Vensa należy się BAN PARNAMENTNY. On i Cougar (lenny) raz zaczepili mnie pod bankiem-sądem, Vęns kazał mi zdjąć skin bo rzekomo to jest "JEGO"[b/] Skin, śmiech, jak się nie zgodziłem to on i Lenny zaczęli mnie gonić do Bugisuna, i tam zaatakowali, (tak w oógle Vens ma podobno IC 5-* pare lat i sprintuje?, hoho) w Bugi dostali BW od ochroniarzy. Potem Druga sytuacja, wbiegli do bugisuna, ja byłem akurat w kuchni i zatrudniałem kolesia, to Vens I HITOSHI SHIMURA wpadli do kuchni i nagle /k POLICJA, dziewczyny pod ścianę(coś takiego), dodam , [b]że Vęns miał skin RYDERA, z SINGLA (czarny Skin) i do tego bez /me przebrał się w inny Jak zadzwoniłem na policje to nagle uciekli.

to idz pisz skarge...
  • Back to top
    • 0

bert1167 12/09/2009 - 19:53

bert
  • Gracz
Powiedział odpier**lacz.
  • Back to top
    • 0

Darius 2 12/09/2009 - 20:07

Darius
  • Zbanowani
Racja ... odp*ierdalania koniec , brawo ! Jednego cheatera mniej.
  • Back to top
    • 0

Gość (Cougar.) 12/09/2009 - 20:24

Gość (Cougar.)
  • Goście
Cougar (Lenny) - lol?
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 12/09/2009 - 20:27

Konrad
  • Gracz
Vęns mi się wydawał dobrym graczem.
Jak widać jest kilku ludzi, którzy się opowiadają za odbanowaniem, ale jest grono, które skarży się na uciążliwe zachowanie. Staż na serwerze nie może sądzić o ulgowym traktowaniu, tym bardziej że wiesz, że to nie pierwsza sytuacja Twoja z czitkami. Może jakieś postanowienie poprawy? :>
  • Back to top
    • 0

Alki 0 12/09/2009 - 20:58

Alki
  • Zbanowani
ta, bedizemy wiecej jezdzić na spidhaku ;p

a na serio- przeszkadza wam, że vens czasem zrobi jakąś luźną akcje, nawet posługując się sobjetem?
  • Back to top
    • 0

Chris855 12/09/2009 - 22:31

Chris
  • Gracz
Vęns powinien dostać UnBana, znam go od v.2, popisywał się wtedy naprawdę dobrym RP i teraz też tak jest. Przy nim trudno się czasem nie zaśmiać (np. jego pobyt w szpitalu, Alice Mite,...)
To, że są jakieś osoby które po prostu uważają, że są najlepszymi RP-erami rodem z LS'ki i składają skargę za każde przewinięcie, nie znaczy, że Vęns powinien dostać bana za jedno, głupie wykroczenie.
  • Back to top
    • 0

BLoTHaN5 12/09/2009 - 22:49

BLoTHaN
  • Świeżak
Postanowienie poprawy? Miał już bana tyle razy i wystarczy tylko powiedzieć że sie poprawi i odrazu unban ta?
  • Back to top
    • 0

Fisher13 12/09/2009 - 22:52

Fisher
  • Gracz
O ile pamiętam, Ty zasługujesz na bana za odpierdalanie przed Vęnsem i Majkelem :** Pozdro.
  • Back to top
    • 0

Majkel4251 12/09/2009 - 22:57

Majkel
  • Gracz

Dla Vensa należy się BAN PARNAMENTNY. On i Cougar (lenny) raz zaczepili mnie pod bankiem-sądem, Vęns kazał mi zdjąć skin bo rzekomo to jest "JEGO"[b/] Skin, śmiech, jak się nie zgodziłem to on i Lenny zaczęli mnie gonić do Bugisuna, i tam zaatakowali, (tak w oógle Vens ma podobno IC 5-* pare lat i sprintuje?, hoho) w Bugi dostali BW od ochroniarzy. Potem Druga sytuacja, wbiegli do bugisuna, ja byłem akurat w kuchni i zatrudniałem kolesia, to Vens I [b]HITOSHI SHIMURA wpadli do kuchni i nagle /k POLICJA, dziewczyny pod ścianę(coś takiego), dodam , że Vęns miał skin RYDERA, z SINGLA (czarny Skin) i do tego bez /me przebrał się w inny Jak zadzwoniłem na policje to nagle uciekli.

Nie jestem Cougarem ;p. Poza tym, ochłoń.
  • Back to top
    • 0

Mama5 12/09/2009 - 23:39

Mama
  • Gracz
Jestem za unbanem dla Ciebie, ale przystopuj trochę z tym odpierdalaniem. Przyjaźnie agenta FBI z gangiem? Policja konfiskuje broń członkowi gangu a ty ją sobie zabierasz dla własnych celów. To trochę nie pasuje do Twojej postaci, nie prawda? Nie mówię że jestem święty bo też popełniam błędy ale staram się je w jakimś stopniu likwidować. Jeśli się poprawisz i zaczniesz grać RP, bez odpierdalania itp to jestem za unbanem. Kiedyś odpierdalałem i podobało mi się to ale w końcu przestałem i teraz brzydzę się takim czymś bo nie dość że to szkodzi serwerowi to osoby które odpierdalają psują grę innym...
  • Back to top
    • 0

Joker0 13/09/2009 - 10:45

Joker
  • Świeżak
Vęns, jesteś non rp, a teraz okazało się jak wielkim płaczkiem jesteś, ADMINI ci dali szansę już jedną, a ty jako cziter, non erper, chcesz jeszcze jedną?, co z tego ze popiera cie tyle osób, moim zdaniem to ty jesteś na Tyle NON RP, iż innych w to wciągasz, kto wie, może to się zaczęło od ciebie, może nie, w każdym razie ty Majkel, i ten Hitoshi, odwalacie totalne non rp w biały dzień, wiesz ja rozumiem, żeby to było w nocy, ale o 16.oo?? hmm to jest normalne?, moim zdaniem DOŚĆ pobłażania dla ciebie, BAN ci się należy, nie potrafisz grać, nie chcesz, nie lubisz, dla ciebie to jest po prostu nudne, ale chcesz tu grać bo wiesz, że nic ci nie zrobią i masz tu swoich Pro Elo ziomków którzy grają tak samo jak ty, czujesz się ich Wodzem?, hmm?.

Żadnych ULG dla gracza który stanowi NON RP, jesteś moim zdaniem, Zakałą, i wiesz dlaczego tylko ja tu się sprzeciwiam?, bo każdy wie, że jak dostaniesz Unbana to się będziesz mścić, wyjątkowo Brutalnie . Będziesz popychał tych co się sprzeciwili, zabijać za tego samego skina, taka jest prawda, i każdy pisze jaki to Vęns może być rp, ale jakby nie patrząc to piszą "TYLKO TWOI KOLEDZY", Dość odpierdalania, powinieneś był o tym myśleć wcześniej, Psujesz innym Grę swoją zabawą w takim razie wynoś się z serwera, nie chcemy na HRP kogoś kto będzie przeszkadzać w grze, odejdź i zdaj sobie z tego sprawę, ten twój płacz o Unbana jak widać zrobił wrażenie, Konrad cie lubi i co ty już myślisz, że to tylko Kwestia czasu jak dostaniesz UNBANA?,
NIE!!!, Vęns, koniec twój na HRP nadszedł, pogódź się z tym, a ci co nie widzieli co Vęns robi, niech się nie odzywają, bo ja wiem co on potrafi.

//EDIT: chce dodać iż znany na tym forum użytkownik o nicku "Czepakoński" w pełni popiera moją opinie na temat Tego UnBana, a jak wiemy kochani, Czepakoński właściwie zawsze wie co dla serwa jest najlepsze, i zawsze potrafi dokładnie Ocenić sytuacje.
(nie może sam napisać, gdyż prawdopodobnie jego post nie jest akceptowany.

• Back to top
    • 0

Fisher13 13/09/2009 - 10:58

Fisher
  • Gracz
@UP (poniosło..)

Co Ty se ku**** wyobrażasz ?! Jesteś na tyle bezczelny że tego postu nie czytałem!A już wiem czemu chcesz bana dla Vęnsa!Uciekasz od rozgrywki IC!I co?Wyszło szydło z worka! :X .
  • Back to top
    • 0

Majkel4251 13/09/2009 - 10:58

Majkel
  • Gracz

ty Majkel, i ten Hitoshi, odwalacie totalne non rp w biały dzień

No pic no proof, poza tym nie odwalamy, to w Bugisun było ic, nie moja wina, że to Ciebie aresztowali :>. Ogólnie to wszystkie 'argumenty' na nie można łatwo wyjaśnić :)
  • Back to top
    • 0

Joker0 13/09/2009 - 11:17

Joker
  • Świeżak
Majkel, chodzi o samo zajście pod bankiem, a nie to co się stało po fakcie.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic