Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnBan]David Creed

• This topic is locked This topic is locked
15 replies to this topic

Lemonss27 11/09/2009 - 14:06

Lemonss
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: David Creed, Kenji Saito
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Misiek
Powód uznany przez administratora: Perfidne MG.
Wyjaśnienie poszkodowanego:Chyba każdy wie o co chodzi. A więc nałożono mi banicje na 2 postacie, za okrutny czyn, i dlatego chcę o odbanowanie David Creed
Wiem, wiem zawiniłem i basta. Ale ze względu iż tu długooo... ciągnę pamiętam jeszcze w Bay Side lecz potem miałem "krótką przerwę" i na v3 wróciłem jakoś w środku v3. aż do teraz v4, więc wiele osiągnąłem nie tylko tą postacią, i tym kontem dlatego prosiłbym o odbanowanie przynajmniej jednej postaci np: David Creed.
I tak już wielka kara mnie spotkała, abym chciał prowadzić dalszą grę, lecz cichą i spokojną.
Gadałem z Mickulem no i się raczej zgodził, i kazał napisać. Przykładowo mogę jeszcze odsiedzieć z 100-200min w izolatce adminowskiej dla skruchy. Wystarczy bym chciał prosić o odbanowanie jednej postaci. Przez 10 dni. od czasu nałożenia kary, wszystko sobie przemyślałem.
I dlatego chcę o odbanowanie David Creed, Mickul powiedział że mam tu napisać. Niektórzy już sobie pospamowali w wcześniejszym temacie, i nie obchodzą mnie komentarze innych. Więc jeżeli nikt nie jest związany z tematem, to prosze się nie wypowiadać.

W temacie mogą się wypowiadać osoby związane z tematem!

Proszę o wyrozumiałość, i zdjęcie kary.

Dowody[Odnośnik do zdjęć]: -
  • Back to top
    • 0

Mikuś 144 11/09/2009 - 14:52

Mikuś
  • Świeżak
" W temacie mogą się wypowiadać osoby związane z tematem! "

Akurat mam coś z tym wspólnego... ja tam jestem za unBanem TYLKO dla postaci Creed. Narobiłeś rabanu i noobstwa grając na Kenjim. Tak, wiem, że to ty strzelałeś we mnie ze snajperki i kazałeś swoim ludziom mnie wyzywać et cetera, et cetera.
  • Back to top
    • 0

Lemonss27 11/09/2009 - 15:10

Lemonss
  • Gracz
Tak, ze snajperki strzelałem ale nie wiem do kogo. bo powiedziano że pobiliście Toin Makino, a to on was wyzywał potem się dowiedziałem, i kolejne głupstwo wyszło. Bo mnie okłamał.
A o wyzywaniu to ja pierwszy raz słysze.
  • Back to top
    • 0

Toretto42 11/09/2009 - 16:31

Toretto
  • Gracz
Skarga słuszna Lemonss nie raz mi pisałeś na /w kupisz dom lub /w kupisz auto? itp.
Nie wiem czasem czy nie było przelewania pieniążków...

Za banem
  • Back to top
    • 0

Mickul1638 11/09/2009 - 16:34

Mickul
  • Gracz

Tak, ze snajperki strzelałem ale nie wiem do kogo.

Ehe, do mnie.
  • Back to top
    • 0

J4RyZz 9 11/09/2009 - 16:37

J4RyZz
  • Zbanowani
Ja jestem ZA BANEM. PowóD: zgrywanie dorosłego, cwaniaczka i w dodatku lizydupa adminów. Ten człowiek jest dwulicowy. Może Ban go zmieni.
  • Back to top
    • 0

Dr Ikal75 11/09/2009 - 16:56

Dr Ikal
  • Gracz

Tak, ze snajperki strzelałem ale nie wiem do kogo. bo powiedziano że pobiliście Toin Makino, a to on was wyzywał potem się dowiedziałem, i kolejne głupstwo wyszło. Bo mnie okłamał.
A o wyzywaniu to ja pierwszy raz słysze.

Strzelałeś ze snajperki bo zachciało Ci się akcji, byłem razem z nim wtedy na hashbury, pobiegłem odpalić auto a on strzelał "z nudów".
  • Back to top
    • 0

Kacper 49 11/09/2009 - 17:03

Kacper
  • Gracz

Tak, ze snajperki strzelałem ale nie wiem do kogo.

Ehe, do mnie.

i do mnie oraz mojej rodziny.

" W temacie mogą się wypowiadać osoby związane z tematem! "

Akurat mam coś z tym wspólnego... ja tam jestem za unBanem TYLKO dla postaci Creed. Narobiłeś rabanu i noobstwa grając na Kenjim. Tak, wiem, że to ty strzelałeś we mnie ze snajperki i kazałeś swoim ludziom mnie wyzywać et cetera, et cetera.

Znam Twoje możliwości, nie raz miałem okazję ich doświadczyć.

Co to za nowy zwyczaj? Ktoś napiszę: Żałuje, wyrażam skruchę, doda łudzącą sygnaturę i dostaje unbana?

Tak jak powiedział Kereth, ewentualnie na Creed.
  • Back to top
    • 0

Jen165 11/09/2009 - 17:25

Jen
  • Gracz
Hmm. Dostales bana na 2 postacie tak? Czemu akurat chcesz Davida odbanowac a nie tamta druga postac? Mniej kasy czy co?
  • Back to top
    • 0

Lemonss27 11/09/2009 - 17:45

Lemonss
  • Gracz
@UP Tylko i wyłącznie na Creed.

Ja jestem ZA BANEM. PowóD: zgrywanie dorosłego, cwaniaczka i w dodatku lizydupa adminów. Ten człowiek jest dwulicowy. Może Ban go zmieni.

Żeś mnie dobił, nie liże dupy adminom ani Game masterom, ani wogle żadnym z wyższych swer serwera jak by tak było to bym nawet tego nie pisał łośku.

Co do strzelania z snajperki to było z innej postaci, to po 1. a po 2 na zlecenie kogoś, a po 3 nie wiem w kogo strzelałem.

Skarga słuszna Lemonss nie raz mi pisałeś na /w kupisz dom lub /w kupisz auto? itp.
Nie wiem czasem czy nie było przelewania pieniążków...

Za banem

Oskarżasz mnie o przelewanie? czy masz Screeny? NIE! bo nic takiego nie zaszło, a nawet jakby to bym wpadł, a jeszcze nie miałem takiej okazji więc nie kracz.
A nawet mi nie mów, co mam do ciebie. Cheaterem jesteś, ile razy był pościg za tobą i za jakąś skałą znikałeś i 1min póżniej jak cie zgłosiłem to cie złapali na stacji, i mówiłeś że masz niby skrót... nie dobijaj mnie

Jarryz. żądny władzy, mam wkleić SS jak od*** i walisz teksty IC i spamy na /do?

Edit:

Hmm. Dostałeś bana na 2 postacie tak? Czemu akurat chcesz Davida odbanować a nie tamta druga postać? Mniej kasy czy co?

Bo David Creed to ogólna postać, a tamta druga to Postać mafii, a że tam już nie jestem to nie mam po co wracać tamtą postacią.

Nikt nie jest doskonały ale niektórzy tu przeginają, Thomas Linx. popatrzmy co my tu mamy.(sry za tyle SS ale muszę je dać.)
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image

Ta. A Ty Carramba grozisz skargą za co ban grozi i takie rzeczy na /do dajesz, i teraz tu się wypowiadasz bez sensu. Bo sam masz nosisz wine:
Posted Image

A ty Toretto to mi cie aż żal, najpierw piszesz że pójdziesz do Your Home i mi sprzedaż wille za darmo tutaj wypisujesz głupoty i to na odwrót kłamco, do tego spam na /w żebym ci dał broń, i wszędzie za mną chodziłeś i lizałeś dupę o broń itp.

Posted Image
Posted Image
Posted Image

A tobie Bert. to nie wiem o co chodzi. wiem pewnie mnie nie lubisz jak inni i pragniesz udupić, ale jeżeli masz jakikolwiek dowód w postaci SS, to chętnie obejże.
  • Back to top
    • 0

Zima728 11/09/2009 - 17:48

Zima
  • Gracz

• Back to top
    • 0

Chris855 11/09/2009 - 17:48

Chris
  • Gracz
Tak jak napisałem, nie chcę Lemonss'a widzieć na jego Saito :) Schrzanił kilka akcji i odwalał i tego mu niestety nie wybaczę.
Chociaż na Davidzie robił MG i do nas przyjeżdżał, jestem za unbanem.
  • Back to top
    • 0

bert1167 11/09/2009 - 18:12

bert
  • Gracz
Taa, a to FBI podobno robi MG, jak pisałeś mi na /w. Za samą składnię i nagminne powtórzenia zostawiłbym bana. Ten tekst jest wazeliniarski do bólu. Nie lubię takiej "skruchy".
  • Back to top
    • 0

Lemonss27 11/09/2009 - 19:20

Lemonss
  • Gracz
Ty Texas Ranger nie jesteś lepszy, wystarczy na twój profil spojżeć.
Pozatym to nie jest Ankieta kto jest Za, a kto przeciw.
A z tego co wiem Misiek napisał:

W temacie mogą się wypowiadać osoby związane z tematem!

Więc nie wiem czemu wogle moderatorzy dopuścili do zaakceptowania takich postów.
  • Back to top
    • 0

Fisher13 11/09/2009 - 19:31

Fisher
  • Gracz
Niezły sobejcik, ja jestem za banem, ponieważ płacze i zmienia zdanie co 5 sekund, wypowiada się w wszystkich skargach by mieć posty, o.
  • Back to top
    • 0

Paweł Chonchera147 11/09/2009 - 19:55

Paweł Chonchera
  • Gracz
Posted Image
Twój screen z odpalonym sobeitem, wraz z Nieśmiertelnością oraz z włączonym Weapon Hackiem, odrzucam.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic