Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] Odbanowanie

• This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

Lemonss27 10/09/2009 - 13:15

Lemonss
  • Gracz
Nie będę pisał według wzoru bo to nie ma sensu, chyba każdy wie o co chodzi. A więc nałożono mi banicje na 2 postacie, za okrutny czyn :)
Wiem, wiem zawiniłem i basta. Ale ze względu iż tu długooo... ciągnę pamiętam jeszcze w BaySide lecz potem miałem "krótką przerwę" i na v3 wróciłem jakoś w środku v3. aż do teraz v4, więc wiele osiągnąłem nie tylko tą postacią, i tym kontem dlatego prosiłbym o odbanowanie przynajmniej jednej postaci np: David Creed.
I tak już wielka kara mnie spotkała, abym chciał prowadzić dalszą grę, lecz cichą i spokojną.
Gadałem z Mickulem no i się raczej zgodził, i kazał napisać. Przykładowo mogę jeszcze odsiedzieć z 100-200min w izolatce adminowskiej dla skruchy. Wystarczy bym chciał prosić o odbanowanie jednej postaci. Przez 10 dni. od czasu nałożenia kary, wszystko sobie przemyślałem. Proszę o wyrozumiałość, i zdjęcie kary.
Z góry dziękuje.

@Down
A kto powiedział że ja tam będę wracać* jeszcze?
Planuje odgrywać emerytowanego gościa, z majątkiem.

*Do SK oczywiście.
  • Back to top
    • 0

Mikuś 144 10/09/2009 - 16:16

Mikuś
  • Świeżak
Wyrażasz skruchę, to już coś.. ale twojej gry w Saito Katei nie przebaczę... ech.. unBlock
  • Back to top
    • 0

ksiomal 0 10/09/2009 - 16:24

ksiomal
  • Zbanowani
Tutaj piszesz o unbanowanie? A dlaczego w każdej innej prośbie zgrywasz mądrego, że każdy winny, nikt nie zasługuje? Widzisz jak to jest. Ja jestem na nie, za taki MG. Jeszcze to grozenie mi. Daj mi deagla albo poleci skarga na forum, haha.
  • Back to top
    • 0

Rafał.40 10/09/2009 - 16:56

Rafał.
  • Gracz
Jestem za unblockiem, znam Lemonssa dość długo, tak to prawda popełnił błąd jak każdy, ale okazał skruchę i żałuje tego co zrobił.
  • Back to top
    • 0

b7arteQ 1 10/09/2009 - 20:02

b7arteQ
  • Zbanowani
No jestem za zdjęciem Bloka.

Hmmm.... Ale 100-200 min to wydaje mi się za mało.
Ja siedziałem 2000min za skok motorem z Otto's.
  • Back to top
    • 0

Chris855 11/09/2009 - 06:20

Chris
  • Gracz
Lemonss, masz zamiar odgrywać emerytowanego gościa jako Kenji SAITO? Będzie właśnie pewien problem, przez powiązanie z mafią.
  • Back to top
    • 0

Paweł Chonchera147 11/09/2009 - 06:55

Paweł Chonchera
  • Gracz
Brak wzoru, brak unbana.
Wzory są po to by to wyglądało przejrzyście, po wejściu tutaj zastanawiałem się czy nie pomyliłeś podforum.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic