Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony]UnAJ Marshall Marsh

• Zamknięty Temat jest zamknięty
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 bugimen0 09/09/2009 - 21:31

bugimen
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Marshall Marsh

Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Rick Poey

Powód uznany przez administratora: stunty na motorze

Wyjaśnienie poszkodowanego: Wiec zostalem brutalnie pobity przez agentow BOR Bobbyego Iversona Joeya Lanze Fabio Imana i Gjorgje Kozakova. Stracilem pamiec oraz zostala uszkodzona tymczasowo moja pamiec krotkotrwala. Wiec odgrywalem rozne RP. Przedstawial mi wszystko od nowa Vinzo moj kolega ic. Uczyl mnie jezdzic od nowa a ja odegralem ze Marshallowi sie bardzo to spodobalo i zaczal szalec. Wtedy zobaczylismy policje na ktora czekam Vinzo zeby wszystkim opowiedziec. Marshall jeszcze troche byl nie tego po pobiciu wiec zaczal szalec na motorze i krzyczec "Wooooooooo" i "Zajebiscie" poprostu chcialem odegrac szajbusa na motorze. W dodatku Vinzo pisal do policjanta " widzi pan tamtego? zostal brutalnie pobity i cos nie tego" Co nawiazywalo do odegranej przezemnie sceny. Przepraszam jezeli komus ta akcja przeszkadzala jednak uwazam ze dobrze ja odegralem i takie akcje czasami sa potrzebne aby nie wialo nuda, i poprostu stosowalem sie do tego ze stracilem pamiec i jestem pizniety. W dodatku policjant mialby robote ale on wolal pisac report. Czy na tym polega ta gra? Ze gdy chce sie zrobic jakas akcje zostaje sie za to karanym. Jak juz powinno byc to karane dopiero po calej akcji rp.

Prosby:
- przywrocenie mi motoru (freeway)
- skrocenia AJ do 2h (no troche mi sie nalezalo)
- ponownego odegrania akcji.

Jeszcze raz bardzo przepraszam to byla moja akcja rp i mysle ze bylaby przeprowadzona pomyslnie gdyby nie interwencja adm i zbedne reporty. Prosze o wyrozumialosc i spelnienie moich prosb. (argumentem na to ze nie stuntowalem non rp jest fakt ze nigdy gdy Marshall byl normalny nie stuntowalem.)

Pozdrawiam Bugimen
  • Do góry
    • 0

#2 YoMen 215 09/09/2009 - 21:36

YoMen
  • Zbanowani
Twoja postać nauczyła się niemożliwego? Podnoszenie koła na freewayu nie jest za bardzo normalną rzeczą.

AdminJail YoMen (Rick Poey) Brak reakcji na wypadek, prowokacja policji, stunty na motorze. 09/09/2009, 22:07

Może wytłumaczysz brak reakcji na wypadek oraz prowokacje policji?
  • Do góry
    • 0

#3 bugimen0 09/09/2009 - 21:44

bugimen
  • Gracz
Tak jak pisalem odgrywalem Marshallem 'szajbusa' wiec poprostu jezdzilem jak glupi probujac skupic na sobie uwage policjanta ze cos ze mna jest nie tak. Wowczas Vinzo rozmawial o mnie z policjanem,( i wlasnie pointa w tym ze jezdzilem jak glupi i policjant mial sie mna zajac, moze lepiej by wyszlo gdyby normalnie gral niz pisal reporty? czasami tak jest lepiej.) i wtedy zakonczyla sie akcja bo dostalem AJ. A co do wypadku to nalezy mi sie wlasnie AJ niechcacy sie wywrocilem i szybko wstalem bo chcialem kontynuowac ta akcje ale tak jak pisalem AJ... a z drugiej strony co do tego wypadku to wolno jechalem bo sie toczylem tylem i mnie przewrocilo automatyczne wiec nie bylo to takie najgorsze, mozna by bylo potym wstac ALE zwazajac na to ze bylem po brutalnym pobiciu zrobilem to non rp i do tego sie przyznaje.

Pozdrawiam
  • Do góry
    • 0

#4 kubus96 51 09/09/2009 - 21:50

kubus96
  • Świeżak
Stunt'ujesz na Freeway'u? o_0 Jak juz, to na PCJ albo BF, kolego. :) Sam se czasem cos "stuntn'e". :) Ale Harley jest ciezki i trudno zrobic takie "wyczyny" na nim.

I jeszcze cos... Zauwazylem, ze gdy PD ma akcje, to doszukuje sie drobnych szczegolow non-rp i od razu /report, zeby Pay Day lecial, a oni se tylko jezdzili. A ze admini i gmi sluchaja tych bardziej znanych graczy (sluchaja, tzw. odpowiadaja na /a), to od razu wlepiaja kare i potem sa takie "placze" na forum.
  • Do góry
    • 0

#5 Zielin12 09/09/2009 - 21:53

Zielin
  • Gracz
byłem tam wtedy i to pitwierdzam

AdminJail YoMen (Rick Poey) Brak reakcji na wypadek, prowokacja policji, stunty na motorze. 09/09/2009, 22:07

brak reakcji na wypadek - no fakt, skosił słupa i zleciał, bo za bardzo szalał, należy mu sie kara

prowokacja policji - był po wstrząsie mozgu, nie rozumiał wielu rzeczy i nie wiedział co sie dzieje, krzyki typu "woooohooo" i "Zajebis***" były spowodowane tym że on jechał tak jakby 1 raz na motorze... a że był tak jakby nie kumaty to nie rozumiał że go zaraz złapie policja... zresztą ja policji wytłumaczyłem powód tego zachowania...
stunty na motorze- fakt, widziałęm jak podniosł koło a następnie zaliczył glebe, kara mu się należy
  • Do góry
    • 0

#6 Piecho22 09/09/2009 - 21:54

Piecho
  • Gracz
Na Harleyu byś koła nie podniósł, to po raz.
Po dwa - pizgłeś w lampę, postałeś 5 sekund po czym wsiadłeś na motor i zacząłeś dalej jeździć po górkach, trawie i krzyczeć "ZAJEBIŚCIE!!!!!111oneoneone"

No weź że człowieku się opanuj, co?
  • Do góry
    • 0

#7 bugimen0 09/09/2009 - 21:57

bugimen
  • Gracz
@Piecho Ad 2 no wlasnie przyznalem sie do tego uderzenia non rp z tym sie zgadzam a to "Zajebiscie" i "Wooooooooooo" bylo zaplanowane tak jak jezdzenie po gorkach mialo imitowac ze jestem podekscytowany i lekko jebniety ale moze tego nie zauwazyles bo akcja zostala przerwana no przykro mi moze nie nadaje sie na ten serwer.
  • Do góry
    • 0

#8 Rolas 313 10/09/2009 - 06:21

Rolas
  • Gracz

Na Harleyu byś koła nie podniósł, to po raz.
Po dwa - pizgłeś w lampę, postałeś 5 sekund po czym wsiadłeś na motor i zacząłeś dalej jeździć po górkach, trawie i krzyczeć "ZAJEBIŚCIE!!!!!111oneoneone"

No weź że człowieku się opanuj, co?

Ty nie lepszy. (Ostatnio, chyba pamiętasz, jak odwalałeś i dostałeś bloka)

Co do tematu, to lepiej nie oddawać freewaya, niech się czegoś nauczy.
  • Do góry
    • 0

#9 Hokotoro15 10/09/2009 - 06:31

Hokotoro
  • Gracz
Stary mojego kumpla podniósł taką krowę na jedno koło. Na około 10 cm ale jednak :F.
  • Do góry
    • 0

#10 anomaly1 10/09/2009 - 08:11

anomaly
  • Gracz
Co do podnoszenia koła: Na zlotach nie raz widziałem jak harleyami jeździli na 1 kole, lecz to trzeba miec siłe i do tego duuuuużo cwiczyc więc kara za stunty słuszna.
  • Do góry
    • 0

#11 bugimen0 10/09/2009 - 13:15

bugimen
  • Gracz
W skrocie do wypowiedzi Rolasa. Stuntowalem do akcji! Gdy Marshall byl normalny nigdy nie stuntowalem.
  • Do góry
    • 0

#12 Lemonss27 10/09/2009 - 16:29

Lemonss
  • Gracz

Stunt'ujesz na Freeway'u? o_0 Jak juz, to na PCJ albo BF, kolego. :) Sam se czasem cos "stuntn'e". :) Ale Harley jest ciezki i trudno zrobic takie "wyczyny" na nim.

Ogólnie stunty są zabronione, no chyba że jedynie podnoszenie koła, lub jakieś zrywy* oczywiście w miarach rozsądku. Ale Freewayem nie przejdzie.
  • Do góry
    • 0

#13 Paweł Chonchera147 11/09/2009 - 07:00

Paweł Chonchera
  • Gracz
"W temacie mogą się wypowiadać osoby związane z tematem!"
Trzymajcie się Regulaminu.
  • Do góry
    • 0

#14 YoMen 215 11/09/2009 - 07:12

YoMen
  • Zbanowani