Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBan] Carlo Cuneo

• Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Krycha*0 07/09/2009 - 20:44

Krycha*
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego: Carlo Cuneo
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: - - - - -
Powód uznany przez administratora: - - - - - -
Wyjaśnienie poszkodowanego: Więc tak, dostałem bana na postać Carlo Cuneo bez żadnego powodu. Znaczy domyślam się dlaczego i wyjaśnię coś tutaj: Wczoraj na wieczór założyłem postać, wszedłem na serwa. Zadzwoniłem do mojego kolegi Enrique (Enrique Trix) by wszedł na serwer i pożyczył mi trochę kasy bo i tak tyle gra co i nic. Po paru minutach wszedł poszliśmy do BugiSun załatwiliśmy wszystko w pełni ic, pożyczył mi 4k. Następnie poszedłem wpłaciłem do banku. I przegrałem tylko 2h ponieważ już było dosyć późno i musiałem schodzić z kompa. I dziś miałem kupić sobie jakiś wóz lub coś innego. Wchodzę w panel gracza -> pokaż profil i co widzę? Carlo Cuneo przekreślone czerwoną kreską- ban. Prawdopodobnie dostałem go dlatego iż przegrałem tylko 2h a mam już 4koła. Myślę że już wszystko wyjaśniłem powyżej, jeśli coś jeszcze by administracja chciała się dowiedzieć odnośnie tej akcji.. napiszcie na PW podam skype i porozmawiamy.

Dowody[Odnośnik do zdjęć]: - - - - -
  • Do góry
    • 0

#2 bert1166 07/09/2009 - 21:04

bert
  • Gracz
Może to też dlatego, że masz w nicku gwiazdkę, która odznacza graczy zaufanych. Chociaż wtedy pewnie ban byłby też na forum, nie tylko na postaci.
  • Do góry
    • 0

#3 Krycha*0 08/09/2009 - 14:12

Krycha*
  • Świeżak
Rozumiem, jeśli z tej przyczyny to bardzo przepraszam lecz nie wiedziałem. Jeśli tak proszę o zmianę nicku na jaką to się dogadam z administracją. Czekam na odp. od adm. nadającego banicję.
  • Do góry
    • 0

#4 Konrad1589 08/09/2009 - 21:52

Konrad
  • Gracz
Ban był nałożony przez majątek, jaki posiadasz spoglądając na ilość godzin.
Powiedz nam, jaka jest historia tych pieniędzy.
  • Do góry
    • 0

#5 Krycha*0 09/09/2009 - 14:06

Krycha*
  • Świeżak
Zadzwoniłem do mojego kolegi Enrique (Enrique Trix) by wszedł na serwer i pożyczył mi trochę kasy bo i tak tyle gra co i nic. Po paru minutach wszedł poszliśmy do BugiSun załatwiliśmy wszystko w pełni ic:, Powiedziałem że chodzi o kasę on zapytał ile a tutaj zrobiłem małe MG i powiedziałem z 4koła. Zapytałem na skype ile ma... bo i tak mu kasa nie potrzebna, poszliśmy do banku wpłaciłem i musiałem iść z serwa. I przegrałem zaledwie 2h i następnego dnia miałem kupić sobie jakiś wózek, i pograć dłużej jednak po dniu w szkole dużo nam zadali i lekcje i nauka nie miałem czasu na grę. Wczoraj miałem czas, lecz nie mogłem grać przez banicję. To chyba wszystko. Jeśli postanowicie mi tą kasę zabrać, to oddajcie ją Enrique ponieważ on niczym nie zawinił a na tym straci.
  • Do góry
    • 0

#6 Konrad1589 11/09/2009 - 22:59

Konrad
  • Gracz
Odbanowany, miłej gry.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych