Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBan]Znalazlemchleb

• Please log in to reply
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 Majkel4251 07/09/2009 - 19:30

Majkel
  • Gracz

Imię nazwisko poszkodowanego: znalazlemchleb
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: no właśnie, który śmiał mnie zbanować?
Powód uznany przez administratora: nie wiem
Wyjaśnienie poszkodowanego: Dzisiaj około godziny 20 zobaczyłem że moje wszystkie konta zostały zbanowane nie wiadomo za co, no i właśnie piszę ten temat żeby się dowiedzieć z jakiego powodu dostałem zaszczyt mieć bana.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: nie trzeba :)

Już edytowałem..
Dla waszej wiadomości Wiesiek nie pisze z mojego konta, podyktował mi to na skype, ja tylko wkleiłem.
  • Do góry
    • 0

#2 Mickul1638 07/09/2009 - 19:57

Mickul
  • Gracz
Temat otwarty do dyskusji na prośbę graczy.
  • Do góry
    • 0

#3 Majkel4251 07/09/2009 - 19:58

Majkel
  • Gracz

Chciałem się dowiedzieć dlaczego zostałem zbanowany jak wszystkie skargi na mnie zosały odrzucone. Nie dziwiłbym się jakby ewidentnie te skargi wskazywały na moją wine, ale niestety jest odwrotenie, a ja mam bana.

• Do góry
    • 0

#4 Fisher13 07/09/2009 - 20:07

Fisher
  • Gracz
Za UnBanem, jedyny( no i Makaveli) zauważył że Xiomal mnie publicznie obraża :) .

@Down WTF, Czytanie ze zrozumieniem o_O .
  • Do góry
    • 0

#5 Darius 2 07/09/2009 - 20:24

Darius
  • Zbanowani

§ 1 – Zasady generalne

* Na jedno konto globalne może przypadać tylko jedna osoba w rzeczywistości. Zabronione jest użyczanie kont innym osobom.
* Jedna osoba może mieć tylko jedno zarejestrowane konto globalne na forum. Posiadanie większej ilości grozi zablokowaniem każdego z nich.

Chyba wszystko jasne , nie prawda ?
  • Do góry
    • 0

#6 Grypa 242 07/09/2009 - 20:39

Grypa
  • Świeżak

§ 1 – Zasady generalne

* Na jedno konto globalne może przypadać tylko jedna osoba w rzeczywistości. Zabronione jest użyczanie kont innym osobom.
* Jedna osoba może mieć tylko jedno zarejestrowane konto globalne na forum. Posiadanie większej ilości grozi zablokowaniem każdego z nich.

Chyba wszystko jasne , nie prawda ?

O ile mi sie nie wydaje to majkel pisze w imieniu wieska. Dobrze rozumiem? Jak dostane wypowiem sie robiac edit posta :).
  • Do góry
    • 0

#7 Fisher13 07/09/2009 - 20:44

Fisher
  • Gracz
Yyy?Majkel a Wiesiek to 2 inne osoby o_o .
  • Do góry
    • 0

#8 E65238 07/09/2009 - 20:58

E65
  • Gracz
Wiedziałem że moja teza się sprawdzi... Który to już raz...- Blocka całkowicie słuszny.
  • Do góry
    • 0

#9 Kacper 49 07/09/2009 - 21:10

Kacper
  • Gracz

§ 1 – Zasady generalne

BTW. Po co Ci tamto konto?
  • Do góry
    • 0

#10 Mikuś 144 07/09/2009 - 21:20

Mikuś
  • Świeżak
Och.. pomyślcie przez chwilę geniusze( Łoj Kacper, zawiodłem sie, humanista, a widać nie wyciągnąłeś znów wniosku :) ). To dość proste... Użytkownik znalazłemchleb pisze z konta Majkela, bo jakby mógł prosić o unBan? Jak widać Majkel dał mu login i hasło, a on poprosił o unBana - proste jak i logiczne :).

Z mojego punktu widzenia: Neutralny.

@DOWN: No kolejny.... przypatrz się mojemu postu.. Majkel to nie znalazlemchleb! Znalazlemchleb pisze z konta Majkela prośba o odbanowanie!
  • Do góry
    • 0

#11 Olekx4179 07/09/2009 - 21:28

Olekx
  • Gracz
Jeśli przelewałeś/przelewałbyś majątek to na PW dostałbyś od Miśka lub innego administratora zrzut podejrzanych logów, więc któraś skarga musiała być rozpatrzona pozytywnie. Może za te wyzwiska oberwałeś?

@UP
Zasugerowałem tylko, za co znalazca chleba mógł mieć bana...
  • Do góry
    • 0

#12 Kone2596 07/09/2009 - 22:12

Kone
  • Gracz
Odpierdalanie = Blok konta, może to to?
W logach wszystko jest napisane.
  • Do góry
    • 0

#13 Kobył1180 08/09/2009 - 04:54

Kobył
  • Gracz
Odwalanie za pewne.
  • Do góry
    • 0

#14 Konrad1589 08/09/2009 - 05:35

Konrad
  • Gracz
Cziter. Dumny cziter, śmiejący się w 'twarz' administracji z faktu korzystania z sobka.

tak w ogóle, to konto na forum masz aktywne, tylko postacie poblokowane, więc mogłeś to napisać ze swojego konta.
  • Do góry
    • 0

#15 Kobył1180 08/09/2009 - 08:27

Kobył
  • Gracz
I dobrze, że wiesław ma bana, w końcu.
  • Do góry
    • 0

#16 * B M61463 08/09/2009 - 09:15

B M
  • Zarząd

To dość proste... Użytkownik znalazłemchleb pisze z konta Majkela, bo jakby mógł prosić o unBan?

Nie o to im chodzi. Wiesiek MA nie jedno konto. Nawet jeżeli probem byłby w tym, co mówisz:

Zabronione jest użyczanie kont innym osobom.

I tak mógłby dostać bana.
  • Do góry
    • 0

#17 Majkel4251 08/09/2009 - 11:56

Majkel
  • Gracz
[quote]tak w ogóle, to konto na forum masz aktywne, tylko postacie poblokowane, więc mogłeś to napisać ze swojego konta. [/quote] Ma 90%
[quote]To dość proste... Użytkownik znalazłemchleb pisze z konta Majkela, bo jakby mógł prosić o unBan?[/quote] Nie, Wiesiek napisał mi to na skype, ja tylko skopiowałem w [/quote]
  • Do góry
    • 0

#18 Kalipse 0 08/09/2009 - 11:59

Kalipse
  • Zbanowani
Ehe. za samo odwalanie i skarge co była na niego pownien dostać przynajmniej Blocka, więc jestem za UnB. ale ze zmianą na inną kare.
  • Do góry
    • 0

#19 Kali71 08/09/2009 - 12:22

Kali
  • Gracz

Cziter. Dumny cziter, śmiejący się w 'twarz' administracji z faktu korzystania z sobka.

tak w ogóle, to konto na forum masz aktywne, tylko postacie poblokowane, więc mogłeś to napisać ze swojego konta.

Jak to prawdo co mowisz, a napewno tak to chyba bana nie powinien dostac, ja tak sadze.

Ogolnie nie przepadalem za Wieskiem, za to wszystko co robil. Jestem za banem, wreszcie.
  • Do góry
    • 0

#20 Piecho22 08/09/2009 - 13:09

Piecho
  • Gracz
Ta, ja się dziwie...

Dlaczego admini mu nie chcą dać tego bana? Ciągle albo AJ, albo Block... Tak jak by ban był zastrzeżony.
  • Do góry
    • 0

#21 Juice 6 11/09/2009 - 16:09

Juice
  • Gracz
Dla mnie ban słuszny, była na niego chyba rekordowa ilość skarg (słusznych), wyzywał innych (brak kultury) i ogólnie Wiesiek odwala plus jest cheaterem. Ban słuszny na wszystkie konta, ew. można mu dać możność zrobienia jednego (nowego) i jeśli pójdzie jakakolwiek skarga na niego to znowu block na all postacie. To już kwestia wyboru adminów.

PS.
Proszę mi nie dawać warna, mam coś wspólnego z tematem bowiem pisałem na niego jedną skargę.
  • Do góry
    • 0

#22 Konrad1589 11/09/2009 - 21:00

Konrad
  • Gracz
Nie widziałem żadnej skruchy ze strony zbanowanego, więc wniosek odrzucam.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych