Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBan] Matthew_Highway

• Please log in to reply
8 replies to this topic

Pedro_Estevez0 07/09/2009 - 13:51

Pedro_Estevez
  • Świeżak
Imię i nazwisko poszkodowanego: Matthew_Highway
Imię i nazwisko administratora nakładającego karę: Brak
Powód uznany przez administratora: Brak
Wyjaśnienie poszkodowanego: Chodzi o to, że nie było mnie teraz cały weekend w grze, ponieważ wyjechałem. Wczoraj wróciłem i dzisiaj gdy zalogowałem się pojawił się napis "Zostałeś Zbanowany". Nie wiem czemu dostałem bana, ponieważ nigdy nie robiłem coś wbrew regulaminowi Harvest Role Play.
Dowody:
Screen: http://img198.images...3/samp000yh.png
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 07/09/2009 - 14:08

Kobył
  • Gracz
Dam sobie rękę uciąć, ze przelewałeś majątek.
  • Back to top
    • 0

Carlos_Alvarez2 07/09/2009 - 14:13

Carlos_Alvarez
  • Świeżak
Jedyne co mogę tutaj powiedzieć, to to, że mam tutaj drugą postać Carlos_Alvarez. Grając z moim kuzynem Michael_Highway byliśmy przyjaciółmi w IC. Gdy kończyłem z tą postacią dałem Michaelowi jako mojemu przyjacielowi trochę kasy i Carlos wyjechał do Los Santos. Postanowiłem zagrać brata Michaela. Teraz jesteśmy braćmi IC ale on mi tych pieniędzy nie dawał bo byłoby to nie legalne. Wszystko było RP i Michael nadal ma pieniądze Carlosa, które on mu podarował, chyba, że już wydał. Mówię samą prawdę i tylko tyle wiem na ten temat.
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 07/09/2009 - 14:25

Konrad
  • Gracz

Dam sobie rękę uciąć, ze przelewałeś majątek.

Twoja ręka będzie cała.

[21:22:42] [CASH] Pedro Estevez (12657:16 / 0h, globalne 4572) podaje $128  Matthew Highway (12699:13 / 7h, globalne 4592) [!!!!]

• Back to top
    • 0

Carlos_Alvarez2 07/09/2009 - 14:29

Carlos_Alvarez
  • Świeżak
Pedro to postać Michaela. Może to wszystko dziwnie wygląda, lecz Pedro był moim przyjacielem. Gdy Michael schodził z tej postaci wchodził na Pedra. Postanowił zrobić tak samo jak ja zrobiłem z Carlosem. Wszystko co tutaj napisałem wydaje się głupie i kłamstwem, lecz nie kłamie bo nie mam podstaw by to robić. Jeśli administracja mi nie wierzy to przepraszam i proszę o ostatnią szansę.
  • Back to top
    • 0

Pedro_Estevez0 07/09/2009 - 14:35

Pedro_Estevez
  • Świeżak
A to były już interesy
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 07/09/2009 - 14:55

Konrad
  • Gracz

Pedro to postać Michaela. Może to wszystko dziwnie wygląda, lecz Pedro był moim przyjacielem. Gdy Michael schodził z tej postaci wchodził na Pedra. Postanowił zrobić tak samo jak ja zrobiłem z Carlosem. Wszystko co tutaj napisałem wydaje się głupie i kłamstwem, lecz nie kłamie bo nie mam podstaw by to robić. Jeśli administracja mi nie wierzy to przepraszam i proszę o ostatnią szansę.

A to były już interesy

Byście chociaż uzgodnili wersje.
Nie ma przyznania się, nie ma unbana.
  • Back to top
    • 0

Carlos_Alvarez2 07/09/2009 - 15:04

Carlos_Alvarez
  • Świeżak
Dobrze nie ma co tutaj wymyślać nakłamałem w dużym stopniu i teraz mi za to wstyd. Zapewne nie dostane już unbana no ale cóż. Przeniosłem sobie 128 dolarów z Carlosa na Matthewa. Domyśliłem się, że prędzej czy póżniej to wyjdzie. Mimo wszystko przepraszam administracje i graczy. To sie więcej nie powtórzy. Proszę o odbanowanie postaci a na pewno się zmienie.
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 07/09/2009 - 15:27

Konrad
  • Gracz
Ban zdjęty, nałożony AJ i zabrana przesłana gotówka. Miłej gry.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic