Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [Blokada broni][Blokada OOC] Marcus Ealy

• Please log in to reply
No replies to this topic

Kowal1143 06/09/2009 - 22:41

Kowal
  • Gracz

Imię nazwisko poszkodowanego: Marcel Kowalsky[Aktualnie Marcus Ealy].
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Wiliam Fox, Philippe Moreau
Powód uznany przez administratora: Broń z dupy, ".dawać ten kurwa cennik"
Wyjaśnienie poszkodowanego:
Jeśli chodzi o blokade /bron to jest 100% niesłuszna. Już wyjaśniam.
Przez dużą część mojej dzisiejszej gry miałem piłe w pokrowcu na plecach, specjalnie, aby nie wyjmować jej z dupy czy z innych miejsc. Kiedy wynikła potrzeba użycia jej, zrobiłem to. Gość dostał BW, przeciwstawiłem się jego shotgunowi. Raporcik oczywiście poleciał z jego strony(ale jak by to on dał mi BW to by było wszystko pięknie) i Misiek mi daje BW, robi blokade na /bron, potem zdejmuje BW. No dobra, tylko za co? Wyjąłem ją w sposób RP, miałem ją na plecach, więc o co tutaj chodzi?
Kolejna sprawa, zablokowanie czatu OOC. Przybyłem do salonu kupić moją przyszłą furę. No i pisze, że /me bierze cennik. Czekam chwile i coś mi go nie pokazują. Więc pisze na czacie OOC "dawać ten kurwa cennik". Akurat był tam Mama i John Westers, czyli znajomi. Zrozumieli mój humor, nie protestowali, a Philippe Moreau blokuje mi za to czat.

Ja rozumiem, że zapewne ktoś wam nie wiadomo co nagadał na jakiejś konfie na skype i nagle zacząłem być reconowany przez cały czas, a potem karany za byle co. Ale dlaczego? Kogo wy słuchacie? Przecież to wy jesteście adminami, was powinni słuchać.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Nie ma za bardzo co udowadniać. Pozatym byłem zdenerwowany i nie zrobiłem screena. Jak gram to jedną ręka na myszce, a drugą na WASD i reszcie, a nie rezerwuje dodatkowej ręki na F8.

Ponawiam prośbe. Tyle, że trochę już odczekałem, a co to za gangster bez bronii... Nawet nick zmieniłem, aby był bardziej gangsterski. Przyżekam, że więcej nie wyciągnie piły z dupy(chociaż tego nie zrobiłem).
Co do tego "dawać kurwa cennik" na ooc nie mogę przyżekać. Ale będę zwracał się łagodniej. Przynajmniej jestem szczery.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic