Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] Prośba o odbanowanie

• Please log in to reply
3 replies to this topic

adamingo36184 05/09/2009 - 20:01

adamingo36
  • Gracz
Wzór prośby wyglądać powinien następująco:
Imię nazwisko poszkodowanego: Shaun Boswell
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Misiek
Powód uznany przez administratora: spacje na do
Wyjaśnienie poszkodowanego:
Nie ma co tu dużo gadać, robiłem BA.
Nie wiem czy tak się da, czy może nie, ale chciałbym coś powiedzieć.
# Używanie tego typu modyfikacji, lub inna złośliwość (Bug using) względem reszty graczy, grozi zbanowaniem na serwerze.
# Jeśli odnajdziesz jakiś błąd w skrypcie, lub na stronie zgłoś go Administracji. Pamiętaj, że i -Ty pomagasz w udoskonalaniu naszego oprogramowania.
Był jakiś bliżej nieokreślony dzień, pożyczyłem od Thomasa Linxa trochę gotówki i pogadaliśmy chwilę. Po jakimś czasie Thomas i Tony Goose pokazali mi tego buga i jakiś czas się nim pobawiliśmy. To było jak jakiś zakazany owoc czy coś w tym rodzaju. Używanie tego buga przysparzało nam naprawdę sporo frajdy. Używałem czasem żartobliwie tego buga na innych tj. "ktoś puszcza bąka". Ostatnio przestałem się tym zabawiać nie było to już takie jak wcześniej... Kilka dni temu albo nawet dziś Tony Goose wysłał do adminów listę bugów, jakie zauważył na serwerze wliczając w to /do ze spacjami. Wygląda na to, żę Misiek sprawdził logi i brudna prawda wyszła na jaw.
Nie wiem czy to co teraz piszę ma rację bytu, ale chciałbym mino to poprosić o odbanowanie na Waszym serwerze.
Shaun Boswell to postać którą kreuję już trzeci miesiąc, spędziłem z nią ponad 300 godzin świetnej zabawy, zaczynałem od zera - teraz mam dom, auta, świetną pracę i wszystko idzie ( a raczej szło ) ku lepszemu.
Nie miałem nigdy większych zatargów z adminami - to mój pierwszy poważny błąd, którego konsekwencje teraz ponoszę.
Proszę o unbana, bo dla mnie ban oznacza pożegnanie z serwerem. Mam stałe IP i nie pokonam blokady w żaden sposób, a tak bardzo chciałbym zobaczyć update...
Mam nadzieję, że uwierzycie w to, że człowiek się zmienia i warto dać mu czasem drugą szansę. Może i mi nie uwierzycie, ale wszem i wobec na oczach wszystkich, którzy to czytają obiecuję, że jeśli banicja zostanie zdjęta już NIGDY, PRZENIGDY nie użyję żadnego buga na czyjąkolwiek szkodę lub korzyść.
Proszę Was, drodzy admini o poważne zastanowienie się nad moją sytuacją i o nadanie mi drugiej szansy.

Pozdrawiam, adamingo36
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Posted Image

Mam nadzieję, że rozpatrzycie mój wniosek pozytywnie.
"Najpiękniejszym, a tak niedocenianym prezentem jest kolejna szansa."
— Lidia Jasińska
  • Back to top
    • 0

0lefansy230 05/09/2009 - 20:28

0lefansy
  • Gracz
Tak, a wszystko to przeze mnie że odkryłem tego głupiego buga. Kolega powinien dostac unbloka, oczywiscie wszystkie bugi jakie odkryłem zgłosiłem Miśkowi zostały one naprawione
  • Back to top
    • 0

adamingo36184 05/09/2009 - 20:29

adamingo36
  • Gracz
Nie wiem co mam o tym mówić, po prostu cały czas jeździ mi to po głowie. Popełniłem naprawdę karygodny błąd i chciał bym, naprawdę chciał bym grać na H-RP.
Jeśli się da to wlepcie mi kilka tysicy minut AJ...
Jestem tylko człowiekiem, a człowiek nie jest istotą nieomylną...
  • Back to top
    • 0

J4RyZz 9 05/09/2009 - 20:39

J4RyZz
  • Zbanowani
Nic nie powiem wiecej. Przepraszamy, ja i Adam.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic