Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBan] Lenny Shine.

• Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Len0 05/09/2009 - 12:30

Len
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego: Lenny Shine
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: niewiem
Powód uznany przez administratora: niewiem
Wyjaśnienie poszkodowanego: Tak znów przez te PD ktoś płacze i teraz to jestem ja. Oni myślą że mają wyjebiste auta którymi mogą taranować każdego. A teraz odpowiem ci na twoje pw misiek :

PowóD:
http://iv.pl/images/51qhryis9wycn4b3bqm.jpg
http://iv.pl/images/azg71dh6nyguxxazag5a.jpg

Tak dałem /q ,ale niewiedziałem że tutaj za KAŻDE /q , nawet jak ktoś robi Ci DM i NON RP jest Ban....

Sam pomyśl ile skarg było na pd? To terminatorzy.

1. Jadą czołowka kiedyś widziałem , a następnie cofają gonią mese w bok jej walą z całej siły a ona dachuje i to jest RP PD ?
2. Jade sobie to rozpędzeni na maxa walną mnie żebym tylko dostał bw , bo oni niedostaną bo mają max hp i kamizelki... to lepiej nawalać innych swoimi radiolkami i niech mają bw.
3.Niezauważasz , że gdy policja kogoś goni zawsze ten co został goniony dostaje : block / ban ,a to PD robi DM swoimi autami? I jeszcze pierodolą coś na /do że ich auta są super wytrzymałe tak jak w ameryce. A to gówno prawda bo to san fierro a nie ameryka. I napewno w amerycnie nienawalają tak autami że z 1000 hp spada mi do 400 hp....

Mogę odsiedzieć karę za napisanie ooc na /do ale napewno ten ban niejest sprawiedliwy bo nigdy im nic niezrobiono , lider znów powrócił i znów się zaczyna.

Pomyślcie , PD zawsze swoimi radiolkami nawala tak żeby każdy dostał BW , i niemógł dalej uciekać , kiedyś z kolegą jechałem tak samo radiolką 150 km/h jedzie z naprzecikwa my mielismy po mało HP i czołowke nam zrobili wycofali pooglądali i pojechali , tak było na godzinie policyjnej...

Tak samo co kiedyś gadali że rozwaliłem im bramkę swoim sabre i wyjechałem ? Pff śmieszne na maxa , tej bramki niedało się rozwalić tak jak ktoś napisał że było to sprawdzane na 1000 sposobów , i wkręcali jeszcze ze ich wyzywałem na komisariacie.

Kłamy i NON RP to PD jest , oczywiscie niewszyscy ale większość.
Niebęde płakał i lizał dupy że mi jest przykro za to /q bo niejest , bo to nie /q podczas akcji , a /q podczas terminatora autem...
Jest mi przykro za /do ooc ale za /q nie.

Rozwarzcie to admini , zajmijcie się PD a nie takimi jak ja co tylko na nich cierpią.

Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Dołączona grafika
Dołączona grafika

Oczywiście radiolki rozwalone od atakowania innych.
  • Do góry
    • 0

#2 Mama5 05/09/2009 - 13:37

Mama
  • Gracz
Jesteś zajebisty. Goniliśmy Cię od ratusza, przez Paradiso, aż do Downtown hotel. Najpierw ostrzeżenia przez megafon, oczywiście ty uciekałeś i wtedy mieliśmy prawo zrobić Ci manewr PIT, a ja ostrzegałem że jeśli się nie zatrzymasz to użyjemy siły.

(Patrz 1:00)
  • Do góry
    • 0

#3 Rodriguez 0 05/09/2009 - 14:07

Rodriguez
  • Zbanowani
Po pierwsze, to nie jest DM, że zrobiliśmy Ci PIT'a. BW dostałeś dlatego, że miałeś mało hp więc? Skoro takie straszne jest BW to nie uciekaj policji gdy masz resztkę HP.

1. Jadą czołowka kiedyś widziałem , a następnie cofają gonią mese w bok jej walą z całej siły a ona dachuje i to jest RP PD ?

Dlaczego wtrącasz do skargi stare tematy? Lider się zmienił i ludzie też.
Wiesz ile my mamy dziennie ludzi, którzy jeżdżą po lampach i mają to za przeproszeniem 'w dupie'? Dziś mieliśmy akcje, że czerwony admiral jakiś podjechał i zaczął nas wyzywać... Rzuciliśmy się w pościg, a ten sobie smyrał po lampach z uśmiechem na ryju....
Moim zdaniem zasłużyłeś na tą karę.
  • Do góry
    • 0

#4 Kalipse 0 05/09/2009 - 18:08

Kalipse
  • Zbanowani
Tak, widać że jest winny, i powinien być ukarany, najwyżej blockiem.
A Po 2 to ten Mario coś tam to niezłe ciacho, lol... Taki non erper i wszystko na synchro zrzuca, BH na komi. robi i jak ja np. nie chce wyjść z budynku to on odrazu wyjmuje DE i strzela, czy na real odfrazu byś strzelał do cywila? od tego masz kajdanki i paralizator... Według mnie to dla Lenny Block. a dla Mario AJ, i niech się ogarnie, co do Craste to nic nie mam.
  • Do góry
    • 0

#5 * B M61469 05/09/2009 - 21:31

B M
  • Zarząd
Ban zmieniony na blokadę konta.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych