Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBan]Michael_Saquins

• Please log in to reply
5 replies to this topic

Avix0 05/09/2009 - 10:37

Avix
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego: Michael_Saquins
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: nie wiem
Powód uznany przez administratora: Czit
Wyjaśnienie poszkodowanego: Dostałem bana za CZIT. Zaczęło się tak, że dostałem AJ za bezsensowne OOC. Jak zostałem przeniesiony to znajdowałem się ZA drzwiami od siłowni "COBRA". Byłem nieprzytomny, pisałem /do . GM tepał się do mnie pare razy aż wkońcu wyszkoczył komunikat że zostałem posądzony o cziterstwo. Bardzo żałuję, że nie zrobiłem wtedy i przed tym incydentem SS. Proszę o odblokowanie konta oraz mojej postaci.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: nie robiłem, sądziłem że to bug gry, jednak GM inaczej sądził...
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 05/09/2009 - 11:47

Konrad
  • Gracz
Nie wysłałeś żadnego /a że nie jesteś w AJ, tylko strugałeś jakieś idiotyczne animki.
  • Back to top
    • 0

Avix0 05/09/2009 - 12:09

Avix
  • Świeżak
Właśnie wiem i bardzo żałuje. Zamiast /a pisałem na /do jak się do mnie GM tepał. Myślałem że to załatwi sprawę... Na przyszłość będę pamiętał jeśli odblokujecie mi postać. Wracając do UnBana, jeśli sprawdzaliście logi to wiecie, że nie urzywałem czitów i to była wina Buga że mnie nie przeniosło prosto do AJ [celi].
  • Back to top
    • 0

Avix0 05/09/2009 - 13:36

Avix
  • Świeżak
Chciałem to wyjaśnić na /do ponieważ GM się do mnie parę razy tepał. Pomyślałem, że jak napisze na /a to jeszcze szybciej dostane bana własnie z tego powodu, że admin pomyśli o czicie... Następnym razem będę wiedział, tylko proszę abyście dali mi jeszcze jedną szansę i odblokowali moją postać... [następnym razem użyję /a]
  • Back to top
    • 0

Avix0 05/09/2009 - 18:46

Avix
  • Świeżak
Przepraszam, to już się nie powtrzórzy, następnym razem będę o tym wiedział.
  • Back to top
    • 0

B M62154 05/09/2009 - 21:29

B M
  • Zarząd
Nałożona odpowiednia kara za brak należytej informacji.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic