Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] Blokada Tony Goose

• Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 0lefansy230 04/09/2009 - 20:23

0lefansy
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Tony Goose/0lefansy
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Kafrej?
Powód uznany przez administratora: Brak.
Wyjaśnienie poszkodowanego:

Witam, pisze po raz kolejny, sprawa jest jasna dostałem blokadę konta za złą akcje mianowicie uwolnienie kolegi z aresztu FBI, bez zastanowienia ruszyłem do bazy FBI i uwolniłem Go. Potem chciałem rozdawać zaświadczenia w sposób non-rp co było również przyczyną blokady. Zrozumiałem swój błąd chciałem przeprosić wszystkich graczy h-rp za moje zachowanie, a w szczególności Kafreja, za to że uwolniłem jego więźnia, chciałbym żeby blokada została zdjęta, jeśli chodzi o kare jestem gotów się jej podjąć czyście nawet konto bankowe jeśli chcecie. Myślę że nie zasługuje na zdjęcie blokady, głos należy do administracji, ale cóż każdy ma szanse na poprawę. Pozdrawiam i jeszcze raz chciałem przeprosić wszystkich graczy za moje zachowanie. :o

Tak piszę po raz kolejny poprzedni wniosek jest w tym temacie:
- http://h-rp.pl/thread-6047.html

Nie będe owijał w bawełne, zależy mi na tym co uzyskałem przez dwa miesiące ciężkiej pracy tutaj.

Dowody[Odnośnik do zdjęć]:
Dołączona grafika
  • Do góry
    • 0

#2 J4RyZz 9 04/09/2009 - 21:11

J4RyZz
  • Zbanowani
Nie ukrywam - znam Olego, ale nie pisze z powodu tego że mnie prosił czy coś - Nie. Pisze z powodu takiego że należy mu się unBlock. Człowiekiem jest pomocnym i chodź zdarzyła mu sie ta głupota - sądzę ze należy się każdemu ostatnia szansa. Poza tym Olo to dobry i honorowy gracz. Nigdy nie zapomnę jak 3 dni uczył chłopaka gry Role Play. Załatwił mu dowód prawko, prace i pomógł w szukaniu auta. Nazywał się ... Thomas Linx ... Tak to ja. Proszę o unBlocka na konto Tony Goose razem z Olo.

Pozdrawiam
J4RyZz
  • Do góry
    • 0

#3 ksiomal 0 04/09/2009 - 21:26

ksiomal
  • Zbanowani
No i dobrze. Męczymy się - ty wypuszczasz więźniów, i rozdajesz zaświadczenia, ot tak.
  • Do góry
    • 0

#4 Kobył1180 05/09/2009 - 08:23

Kobył
  • Gracz

No i dobrze. Męczymy się - ty wypuszczasz więźniów, i rozdajesz zaświadczenia, ot tak.

Jestem tego samego zdania co Xiomal. Wybacz, ale nie poto oni grają i męczą się by kogoś znaleźć, złapać by Ty ich wypuszczał. Wybacz - nie tędy droga. :o
  • Do góry
    • 0

#5 J4RyZz 9 05/09/2009 - 08:29

J4RyZz
  • Zbanowani
Racja Kobył. Naprawde ty i Xiomal mówicie to co się stało, bo nie należy tego robić i Olo popełnił błąd. No ale czy nie zasługuje na druga szanse? Czy na tyle dobrze go znasz żeby powiedzieć: "Nie zasługujesz na UnBolcka - nie poprawisz się na pewno"?. Ja z czystym sumieniem mogę powiedzieć: Ten chłopak nie popełni więcej takiego błędu! Co więcej świadczę swoim kontem.

Pozdrawiam.

J4RyZz.
  • Do góry
    • 0

#6 Mickul1638 05/09/2009 - 09:00

Mickul
  • Gracz

Co więcej świadczę swoim kontem.

Ok.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0