Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBan] Danny Dowson

• Please log in to reply
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Daniel.3 03/09/2009 - 13:58

Daniel.
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Danny Dowson
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Niewiem..
Powód uznany przez administratora: Niewiem..
Wyjaśnienie poszkodowanego: Więc chcę sobie wejść na serwer a tu pisze "Zostałeś Zbanowany". Ehh nie rozumiem dlaczego to się stało. Ale przypomniało mi się coś z wczorajszego dnia ale niewiem czy właśnie to o to chodzi.. Więc stałem pod bugisunem i siedział latynos w taxówce ja coś do niego powiedziałem, nie pamiętam dokładnie. Potem on wysiadł i zaczął mnie nawalać. Ok spoko, rozumiem może mnie pobić ale on mnie gonił i gonił i potem walnął mi BW. No i oczywiście ja denerwując się strasznie zaczełem go wyzywać.. Powiedziałem do niego "Pożegnaj się z pracą w taxi" No rzeczywiście przesadziłem trochę. Potem on do mnie powiedział "A ty z serwerem". Wyszłem potem z serwa bo byłem zdenerwowany. Bo przecież żeby pobić kogoś nie trzeba bić do BW. No i jak chciałem ponownie wejść na serwer to wyświetlił mi się ten napis przedstawiony na SS poniżej.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Dołączona grafika

Nie wiem czy chodzi o tą sytuację która zaistniała czy być może jest to jakiś BUG.
  • Do góry
    • 0

#2 3ciW85 03/09/2009 - 17:51

3ciW
  • Świeżak
Jeżeli wyzywałeś go gorzej - przyznaj się i przeproś, najgorsza prawda jest lepsza niż kłamstwo ;]. Co do samego bana, jestem za unbanem, jeżeli w ogóle wyzywał działał pod wpływem impulsu, a w takich sytuacjach człowiek kompletnie nie myśli co robi, jest dobrym graczem rp, znam go od początku gry na h-rp, dajcie Mu szanse, to jego pierwszy błąd i myślę że ostatni po tej nauczce.
  • Do góry
    • 0

#3 Mihusek0 03/09/2009 - 21:26

Mihusek
  • Świeżak
Jestem na nie...Ban mu się całkowicie należy. Kiedyś mi CK autem próbował zrobić do tego jeszcze inne rzeczy ale nie będę tu tego wymieniał...Decyzja nalezy do administracji.
  • Do góry
    • 0

#4 Daniel.3 04/09/2009 - 13:41

Daniel.
  • Gracz
Ehh no dobra. Ale nawet jak go wyzywałem powinienem dostać góra AJ`ota. Ale dobrze nie będe taki i już przeproszę.
  • Do góry
    • 0

#5 Maciek.341 04/09/2009 - 20:04

Maciek.
  • Gracz
yy ja też mam bana , mamy podobne nicki, niewiem o co chodzi
  • Do góry
    • 0

#6 3ciW85 05/09/2009 - 18:48

3ciW
  • Świeżak
Może i zrobię double posta, może i dostane za to procenty, ale ja wręcz proszę aby administracja rozpatrzyła tą prośbę, Danny jest dobrym graczem a że przez jakiegoś noba dostał blocka, to tak nie może być!
  • Do góry
    • 0

#7 Maciek.341 05/09/2009 - 19:41

Maciek.
  • Gracz
Wiele osób dostała bany i może tobie również dał jakiś n00bek forse i to dla tego.. jestem za UnBanem, to dobry gracz, świetnie się z nim gra.. każda akcja RP z nim jest spoko :o
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych