Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnAj] Sean Black

• Please log in to reply
No replies to this topic

DjVolume0 02/09/2009 - 19:01

DjVolume
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego: Sean Black
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Peter Brigde
Powód uznany przez administratora: "Następny co kawałka nie przejdzie, bo musi biegać."

Wyjaśnienie poszkodowanego:

Przed zaistniałym zdarzeniem(otrzymaniem AJ) patrolowałem ulice San Fierro z jednym z funkcjonariuszy San Fierro Police Departament. Po paru minutach przejeżdżając obok banku ni stąd ni zowąd otrzymałem crash. Po wejściu do gry pojawiłem się w okolicach środka jezdni. Zauważywszy to bez sprintu czy też BH przebiegnąłem przez ulicę(od okolic banku na drugą stronę). Po przebiegnięciu rozpocząłem wpisywanie komendy /me dyszy i /zmeczony, jednak po wpisaniu owych komend pojawiłem się w Admin Jail.
I teraz pytanie w związku z tym. Czy w realnym życiu człowiek nie może przebiec przez ulicę? Czy bieganie jest zakazane? Z tego co wiem to nikt na całym świecie nie chodzi 24/7 powoli, czasem także ludzie się śpieszą. Gdybym biegł przez całe miasto w taki sposób, to zgodził bym się w stu procentach z AJ, lecz dlaczego mam być karany za coś co nie jest, w moim mniemaniu, wykroczeniem?
Czy mam odsiadywać karę za to, że nie chciałem stać jak ten baran na środku ruchliwej ulicy?

Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Nie mam czego przedstawić jaki dowód. Mam tylko screen gdy byłem w Admin Jail, jednak /me dyszy było wpisane tuż po nadaniu kary.

Błędy i rzeczy podobne temu, są spowodowane zdenerwowaniem, które jeszcze jest we mnie. Jeżeli nie mam racji to przepraszam, jednak myślę, że sprawę warto rozważyć sprawę przed tym jak zmarnuję czas w AJ.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic