Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnWarnForum] Sebb.

• Please log in to reply
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Len0 31/08/2009 - 17:22

Len
  • Świeżak
Znów piszę z brata konta ponieważ na moim niemoge napisać żadnej odpowiedzi ani posta.

Imię nazwisko poszkodowanego:

Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Misiek , Kondrad , Makaveli.

Powód uznany przez administratora: Misiek - za post w skardze , a niebyłem z nią powiązany. Konrad - za złą date wygaśnięcia ogłoszenia. Makaveli - za 20pixeli wyższą sygne ,niż w regulaminie.

Wyjaśnienie poszkodowanego: Tak wszystkie warny dostałem słusznie i jakiś czas z nimi już jestem. Najpierw prośba do Miśka - Dostałem 20% warna za to że napisałem głupi post w tym dziale , nauczyłem się już od tamtej pory ani 1 post tutaj odemnie niezawitał ,więc się poprawiłem , jak też tak uważasz proszę o zdjęcie tego warna.

Konrad - Wiem że macie swoje procedury itp , lecz czy 20% za to że źle dałem datę wygaśnięcia ogłoszenia to niezawiele troszkę? :o Dało by się to zmniejszyć do 10% ?.

Makaveli - Wygaśnie za 5 dni ,lecz narazie niemoge napisać żadnego posta ,czy nieważacie że trzeba troszkę złagodzić tego warna? 50% - za 20 pikseli przekroczenia wysokosci sygny? To tu od Miśka za takie coś 20% ,a za głupie 20 pixeli 50%? Moim zdaniem powinno być to zmniejszone.

To moje prośby ,dziękuje.

Dowody[Odnośnik do zdjęć]: -//-
  • Do góry
    • 0

#2 kubus96 51 31/08/2009 - 17:58

kubus96
  • Świeżak
[b]Jestem za unwarnami.[/e]
:o Za takie, ze sie tak wyraze, gowienko 5 pkt. dajecie? No to ja juz bede sie bal wystawiac na gielde, bo jeszcze dostane 60% i bede musial czekac tydzien na unbana. ;/
  • Do góry
    • 0

#3 3ciW85 31/08/2009 - 23:12

3ciW
  • Świeżak
Przesada - 50% za 20pixeli pff.. UnWarn przynajmniej ten ostatni.
  • Do góry
    • 0

#4 Len0 31/08/2009 - 23:26

Len
  • Świeżak
Warn od miśka za pisanie w skardze możecie dostać ;>. Ale dziękuje.
Ten ostatni - zgodze się z wami usunąć go najlepiej całego , posty bym mógł pisać. ;D
Konrad - No raczej niewiem ,to już zależy , wydaje mi się jak najbardziej słuszny.
Misiek - Już niepisze postów od tamtej pory ani jednego w skargach i niekomentuje , zawsze sobie przypominam że warna mogę złapać więc już tego się nauczyłem i można mi dać UnWarna tego też. ;>

Pozdrawiam. ;>
  • Do góry
    • 0

#5 Makaveli7 01/09/2009 - 13:33

Makaveli
  • Świeżak

Makaveli - Wygaśnie za 5 dni ,lecz narazie niemoge napisać żadnego posta ,czy nieważacie że trzeba troszkę złagodzić tego warna? 50% - za 20 pikseli przekroczenia wysokosci sygny? To tu od Miśka za takie coś 20% ,a za głupie 20 pixeli 50%? Moim zdaniem powinno być to zmniejszone.

Co do ostrzeżenia nałożonego przezemnie, tak jest w "cenniku".
Czy kary za nie dostosowanie się do regulaminy zostaną zmniejszone? to już tylko decyzja administracji.
  • Do góry
    • 0

#6 b7arteQ 1 02/09/2009 - 14:16

b7arteQ
  • Zbanowani
No cóż, powinienieś dostac UnWarna.... Ja dostałem 80% za napisanie posta bez zdjęcia w temacie "Pokaż swoją twarz" ehhh....
  • Do góry
    • 0

#7 * B M61463 06/09/2009 - 22:23

B M
  • Zarząd
Pisze z konta brata, a nie mówi jakie konto jest kontem brata. Brak materiałów, odrzucam.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych