Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [Block]Chris Winters

• Please log in to reply
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Zima727 31/08/2009 - 12:24

Zima
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego:Chris Winters
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:---
Powód uznany przez administratora:Nie wiem
Wyjaśnienie poszkodowanego:No nie wiem patrze w panel gracza i zablokowana postać Chris Winters za nic.,prosze o unblock.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:----

Ok block jest juz wiem za co, - za obraze Sikorki :] ,otóż zrobiliśmy z kolegami konto o nazwie "Sikorka_S****" ,ponieważ nam odwaliło i publicznie przepraszamy sikorke za ten incydent, mam nadzieje że przyjmie przeprosiny pozytywnie :]
  • Do góry
    • 0

#2 Konrad1589 31/08/2009 - 14:10

Konrad
  • Gracz
Koledzy założyli nowe konto globalne z myślą, że zachowają anonimowość, a każdy wybryk ujdzie płazem.
  • Do góry
    • 0

#3 Sikorka71 31/08/2009 - 14:36

Sikorka
  • Gracz
Bardzo nieładnie się zachowaliście wobec mej osoby.
Zdaje mi się że straciłeś cały szacunek u osób z tego forum, w tym u mnie.
Pisałeś do mnie wiadomość, powiedziałam że pomyślę ale wydaje mi się że bardzo brzydko było założyć konto o nazwie Sikorka_Ssiepale.
Tak, niech wszyscy z forum się dowiedzą o Twojej kulturze i zachowaniu.
Myślę że napisałam to za bardzo delikatnie, ale gdybym poszła na całość dostałabym procenciki więc nie pójdę.
Co mogę życzyć, z tego co widzę - masz bana.
Miłego dnia!

ps. Zresztą wolę nie sprawdzać jak byś się poczuł jak bym zrobiła sobie postać "Winters_Ssiepale" albo co gorsza co innego już tego nie powiem bo nie chcę stracić szacunku tutaj i nie jest to odpowiednie słowo w mojej kategorii wiekowej.
  • Do góry
    • 0

#4 Lemonss27 31/08/2009 - 14:42

Lemonss
  • Gracz
Taaa... Widziałem kilka kont załorzonych z "odnośnikiem" do sikorki... A czy ona coś komuś zrobiła? żeby ją tak prowokować przed innymi.
A kazde Konto ma zapisane IP.
  • Do góry
    • 0

#5 Olekx4179 31/08/2009 - 15:01

Olekx
  • Gracz
Byłem świadkiem świadkiem, jak Game Master 120 blockował ta postać z fajnym powodem "Sam ssiej pały". Oj Chris... nie ładnie nie ładnie. Można by go skazac na zaklinanie na śmierć oraz na publiczne obrazy. :o

Neutral
  • Do góry
    • 0

#6 Nude360 31/08/2009 - 15:06

Nude
  • Gracz
Nabijanie się, nabijaniem, ale to już przestaje się robić śmieszne. Chciałeś oczywiście zabłysnąć wśród kolegów, no ale niezbyt się udało. Przeciw unblockowi.
  • Do góry
    • 0

#7 stalon0 31/08/2009 - 15:25

stalon
  • Świeżak

Ok block jest juz wiem za co, - za obraze Sikorki :] ,otóż zrobiliśmy z kolegami konto o nazwie "Sikorka_S****" ,ponieważ nam odwaliło i publicznie przepraszamy sikorke za ten incydent, mam nadzieje że przyjmie przeprosiny pozytywnie :]

tak, byłem w tedy u niego jak zrobiliśmy to konto, dał taką propozycje konta, żeby rozweselić atmosferę po czym chciał usunąć i zmienić na inną nazwę tylko poszedł po obiad do kuchni, a ja w tym czasie zaakceptowałem to konto i wbiłem na serw. Tak więc to nie jest jego wina tylko moja, sora że zrobiłem to konto.
  • Do góry
    • 0

#8 Sikorka71 31/08/2009 - 15:26

Sikorka
  • Gracz
Chciał chłopak zabłysnąć. Zdarza się, ale tutaj już przesadził.
  • Do góry
    • 0

#9 stalon0 31/08/2009 - 15:38

stalon
  • Świeżak
tak, byłem w tedy u niego jak zrobiliśmy to konto, dał taką propozycje konta, żeby rozweselić atmosferę po czym chciał usunąć i zmienić na inną nazwę tylko poszedł po obiad do kuchni, a ja w tym czasie zaakceptowałem to konto i wbiłem na serw. Tak więc to nie jest jego wina tylko moja, sora że zrobiłem to konto.
  • Do góry
    • 0

#10 Ganges 65 31/08/2009 - 16:14

Ganges
  • Gracz
Ja mam taki pomysł - niech Admini go skarzą na publiczne zwyzywanie i wysokiego AJota
  • Do góry
    • 0

#11 Adachos4 31/08/2009 - 16:19

Adachos
  • Gracz
O dzizas. Teraz na tym serwerze to naprawdę są hardkorowe jazdy. Block za Sikorka_Ssiepale. Oczywiście block słuszny, ale to co się wyrabia to paść na ziemie i nie wstawać.
  • Do góry
    • 0

#12 Nude360 31/08/2009 - 19:39

Nude
  • Gracz

Ja mam taki pomysł - niech Admini go skarzą na publiczne zwyzywanie i wysokiego AJota

Że co proszę? Nikt nie ma zamiaru zniżać się do jego poziomu, przezywając się nawzajem. Block powinien zostać, w AJ można sobie po AFKować.
  • Do góry
    • 0

#13 Zima727 01/09/2009 - 06:29

Zima
  • Gracz
Tyle że to Stalon nie ja , i on sie przyznał :X lol
  • Do góry
    • 0

#14 Zima727 01/09/2009 - 08:48

Zima
  • Gracz
Oto zdjecie pmu od sikorki :o http://www.iv.pl/ima...1uv0v4de1kr.jpg