Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBan] Carlo Prestoni

• Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Deny256 30/08/2009 - 21:37

Deny25
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego:Carlo Prestoni

Imię nazwisko administratora nakładającego karę:Nie mam pojęcia.

Powód uznany przez administratora:Żadnego powodu.

Wyjaśnienie poszkodowanego:Chciałem wejść na serwer niestety nie mogę.
Patrze na moje postacie w Profilu globalnym i moja postać Carlo Prestoni jest przekreślona. Nie mam pojęcia za co miałbym dostać tego bana, bo niczego wbrew regulaminowi nie zrobiłem.Proszę o Un Ban
  • Do góry
    • 0

#2 Konrad1589 30/08/2009 - 21:52

Konrad
  • Gracz
Wyjaśnij swój majątek.
  • Do góry
    • 0

#3 Rafał.40 30/08/2009 - 21:56

Rafał.
  • Gracz
Konrad sugerujesz, że Denny przelewał majątek? Z tego co wiem, miał uzbierane troche pieniędzy, sprzedał swoje pojazdy, dom i pożyczył ode mnie 5k. Więc mu starczyło na tego Bulleta za 45k. Każdy kto ma bulleta, banshee bądź czitacha to odrazu cziter, bądź oszust?
  • Do góry
    • 0

#4 Konrad1589 30/08/2009 - 22:03

Konrad
  • Gracz
Na 100% przelewał. Jeśli zobaczę choć jeden post, w którym 'poszkodowany' zaprzecza przelewaniu majątku - zamykam temat i przenoszę do odpowiedniego działu.
  • Do góry
    • 0

#5 kubus96 51 30/08/2009 - 22:04

kubus96
  • Świeżak
Ale masz logi? Bo jak nie, to nic na niego nie masz. ;/ Znajdz i pokaz najpierw logi, a potem osadzaj. :o Pozdrawiam Was.
  • Do góry
    • 0

#6 Deny256 30/08/2009 - 22:04

Deny25
  • Świeżak
A więc tak Zaczynałem swoją postać od Salonu Ottos gdzie zarabiałem 200 $ po dobrej pracy Tubylec podniósł mi go na 250$.
Po kilku dniach załapałem się do org Dynamo gdzie PD leciał 300$.
Po solidnej pracy w salonie i wygranym konkursie dostałem w prezencie Sultana.
Jak wiemy są wakacje a więc jakieś wyjazdy na tydzień a PD cały czas leciał.
Sprzedałem Sultana kupiłem Buffalo. Zatrudniłem się w rządzie gdzie kolejne pieniążki leciały.
Po kilku tygodniach grania miałem już Buffalo Pcj i 10 k czy coś takiego w banku.
A więc postanowiłem poszukać jakiegoś lepszego wozu udało mi się zamienić na Banshee.
Następnie sprzedałem je za Buffalo i 21 k, po evencie z pogrzebem Kafreja kupiłem Elegy za 5 k,
Potem zamieniłem się na Buffalo z dopłatą 4 k a więc miałem Dwa Buffalo i 17 mniej więcej w banku.
Sprzedałem Buffalo za 12 k następnie kupiłem mieszkanie za 5800 sprzedałem za 8200, sprzedałem drugie Buffalo.
Ale wciąż brakowało do upragnionego Buletta Pożyczyłem 5 k od Seitaro i 1 k od Cristanio Revera. Tak mniej więcej kształtował,
się mój majątek na H-RP
  • Do góry
    • 0

#7 Rafał.40 30/08/2009 - 22:09

Rafał.
  • Gracz
Konrad, znam Dennego długo i napewno nie przelewał majątku, a skoro Ty masz inne zdanie, pokaż nam jakiś dowód, wycinek z logów np.
  • Do góry
    • 0

#8 Konrad1589 30/08/2009 - 22:10

Konrad
  • Gracz
Kłamstwo, block zostaje.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych