Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Przyjęty] Janusz_Kovalsky

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Buster10 29/08/2009 - 08:01

Buster
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Janusz_Kovalsky
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Gamemaster 10B
Powód uznany przez administratora: Ty już tu nie wejdziesz
Wyjaśnienie poszkodowanego: Gram postacią polskiego imigranta Janusza. Z tego co się dowiedziałem, nie ma zakazu polskich imion. A nawet jakby był, to nie powód aby dać mi bana. Otóż wczoraj grałem przed pogrzebem dyrektora FBi czy kto to był. Miałem resztke życia, więc poszedłem do Bugisun. Wszedł tam pewien japończyk, nie pamiętam imienia. W każdym razie jako bezdomny Janusz, który miał tam swoje zwyczaje i nawyki, stwierdziłem "Ła! Ale chińczyk".
Gość dał mi BW, potem wszedłem na drugą postać. Dzisiaj rano wchodzę na Janusza i czekam na koniec BW. Gdy zostały mi jakieś 2 minuty dostałem bana z dopiskiem "Ty już tutaj nie wejdziesz". Proszę o zdjęcie kary.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Nie wiem czy potrzebne są tutaj zdjęcia. Bo albo to była pomyłka gamemastera, albo mnie nie lubi :/
  • Do góry
    • 0

#2 Mickul1638 29/08/2009 - 08:03

Mickul
  • Gracz
Twoja postać latała na Sobeicie.
  • Do góry
    • 0

#3 Buster10 29/08/2009 - 08:07

Buster
  • Gracz
O.o Nie mam S0beita. Byłem w Bugisun, gość zjechał mnie do zera HP. Pojawił się szary ekran, a radar pokazał, że jestem w Blueberry. Ja się cheatów wystrzegam jak ognia. Nie wierzycie, trudno, są inne servery. Chociaż mam nadzieje na zagranie tutaj.
  • Do góry
    • 0

#4 Mickul1638 29/08/2009 - 08:13

Mickul
  • Gracz
Okej, mój błąd.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych