Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Przyjęty] [unBan] Aki Sato

• Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Darius 2 28/08/2009 - 12:29

Darius
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego:Aki Sato
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:Conny Wiliams
Powód uznany przez administratora:Oszukiwanie. Tłumacz się na forum.
Wyjaśnienie poszkodowanego:A więc tak , IC postanowiłem obrobić pana Franka Ronsona , typowa gadka o zamianę pojazdów , Ja daje buffalo on daje sultana.Oczywiście spisaliśmy umowę , na której NIE BYŁO moich danych , oraz pisało że KUPUJĄCY NIE WNOSI ŻADNYCH ROSZCZEŃ. A wiec przystąpiliśmy do transakcji , ( przed tym wszystkim nie widziałem żeby frank dal /me wyjmuje kluczyki ze stacyjki , wiec były one nadal w stacyjce.) po /oferuj kiedy zaakceptowałem , wsiadłem do samochodu pod pretekstem spojrzenia na licznik , wsiadłem zapaliłem , powiedziałem do widzenia i odjechałem.Pojechałem na ocean flatz zaparkowałem samochód , i poszedłem na piechotę pod hotel po buffalo.Miedzy czasie dostałem pare wiadomości ze zrobiłem non RP , ze pisze frank na mnie skarge itd. Będąc pod sklepem black $ plax ( chyba jakoś tak .. miejsce starego jizzy) dostałem wiadomość na /w ( to bylo jakieś 10 minut po wszystkim) wiadomość na /w o treści Skarga napisana , pomyślałem no dobrze pójdę zobaczyć .. dałem /q i po jakichś 10 minutach wróciłem na serwer bo skarga nie była jeszcze zaakceptowana ( nadal nie jest ). Wsiadłem do buffalo odpaliłem , jeździłem chwile po mieście , nagle dostałem BW i Konrad teleportował do mnie franka oraz siebie. Frank zaczął się tłumaczyć że zaraz po oferuj dałem /q i sobie poszedłem... a ja zrobiłem tak jak opisałem wyżej.Konrad mówił ze nie miałem kluczy itd. Wszystko jest na screenach . Niestety nie mam wszystkich , bo Frank podnosił sobie przedmioty wtedy kiedy pisałem umowę ( nie wiem skąd je miał , ale zdaje mi się ze wziął z PD , ponieważ na forum była na niego skarga.. a był kadetem , wiec mógł ukraść je z PD :s ) , na umowie nie było żadnych moich danych , a buffalo miało ściągnięte tablice .Jeżeli zrobiłem jakieś małe non RP , to bardzo przepraszam , ale moim zdaniem i innych odegrałem dobrą akcje i nie dałem /q zaraz po oferuj ! Więc frank kłamał administracji a nie ja ! Poniżej znajdują się screeny .. tak jak mówiłem widać ze sobie jadę sultanem , a później ze truchtam pod hotel , resztę można sprawdzić w logach :P Dziękuje i proszę o wyrozumiałość.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:

Galeria

Dodam jeszcze że Frank nie zastosował sie do punktu regulaminu..

Nie tolerujemy grożenia w jakiejkolwiek postaci, również gróźb zapowiadających wysłanie skargi lub raportu. Za takie wypowiedzi grozi blokada konta lub banicja.

• Do góry
    • 0

#2 Konrad1589 28/08/2009 - 13:56

Konrad
  • Gracz
Force Car Jacking - czyli przymusowe bądź nieświadome przejmowanie pojazdów zabronione.
Przez takich jak Ty serwer upada, nie ma komu ufać nawet OOC.
  • Do góry
    • 0

#3 Darius 2 28/08/2009 - 13:57

Darius
  • Zbanowani

Force Car Jacking - czyli przymusowe bądź nieświadome przejmowanie pojazdów zabronione.
Przez takich jak Ty serwer upada, nie ma komu ufać nawet OOC.

No tak , ale nie ma wzmianki w regulaminie o tym , Ale druga osoba była świadoma , w RL takie przekręty też są ..
  • Do góry
    • 0

#4 Konrad1589 28/08/2009 - 13:58

Konrad
  • Gracz
Skończ, to jest wykorzystywanie luk w skrypcie. Gdyby była możliwość wymiany pojazdów skryptowo to byś go oszukał?
  • Do góry
    • 0

#5 Darius 2 28/08/2009 - 14:00

Darius
  • Zbanowani

Skończ, to jest wykorzystywanie luk w skrypcie. Gdyby była możliwość wymiany pojazdów skryptowo to byś go oszukał?

Dobrze to mam mu to oddac ? Większość graczy tak robi.I teraz jeżdżą bulletami.
  • Do góry
    • 0

#6 Matador 5 28/08/2009 - 14:12

Matador
  • Zbanowani
Dobra napisałeś mi że nie spisałem twoich danych:) ponieważ na każdej umowie są dane sprzedającego a także kupującego :s

Buffalo za które podpisaliśmy umowę :P

Ale ban niech zostanie za oszustwo.
  • Do góry
    • 0

#7 Konrad1589 28/08/2009 - 14:34

Konrad
  • Gracz
Dostajesz unblocka. Jak dzisiaj dostanę od Wrighta PW, że nie oddałeś pojazdu to ban zostaje.
  • Do góry
    • 0

#8 Darius 2 28/08/2009 - 14:47

Darius
  • Zbanowani
Buffala napewno mu nie dam :s Sultana.. tak
  • Do góry
    • 0

#9 Konrad1589 28/08/2009 - 15:41

Konrad
  • Gracz
Ma Ci zwrócić to, co zabrał. Przecież akcja unieważniona.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych