Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Przyjęty] [UnBan]Ricky_Fragapane

• Please log in to reply
4 replies to this topic

TawariszStalin907 26/08/2009 - 20:23

TawariszStalin
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego: Ricky_Fragapane
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Misiek
Powód uznany przez administratora: Obraza admina.
Wyjaśnienie poszkodowanego: Więc po prostu napisałem na czacie /oo "Poje**** Misiek" co oczywiście było w logach i dostałem za to bana, moim zdaniem to nie słuszna kara rozumiem długi AJ, lub block konta, ale ban? Porozglądajcie się na serwerze ile graczy non RP i terminatorów stąpa po ziemi, a za największy DM i non RP dostają AJ albo block, a mnie zakładacie bana za obrazę która nie jest aż tak straszna, ale - przepraszam za ten wybryk, proszę o unban więcej to sie nie powtórzy.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Nie potrzeba.
  • Back to top
    • 0

Freiks_Delav-1 26/08/2009 - 20:45

Freiks_Delav
  • Świeżak
Do head adma 'pojebany admin' rozwaliło mnie to xD
  • Back to top
    • 0

Gapis 533 27/08/2009 - 13:31

Gapis
  • Gracz
No, bardzo smieszne, ale prawda jest, że jak powiesz komuś KUrwa pierdolony bocie na ooc, to najwyżej dostaniesz ajota.

A jakbys tak powiedzial do miska, to chyba by ci dal bana i na chate wjechał.

Według mnie Derkowi nalezy sie unban, bo gra tu długo i włożył dużo pracy w swoje postacie.

Jeden z niewielu dobrych Rprów na tym serverze, który potrafi zrezygnować z majątku dla dobrej gry IC
  • Back to top
    • 0

AbrakadAbra 6 27/08/2009 - 15:48

AbrakadAbra
  • Zbanowani
;O To Ja już powinienem mieć mnóstwo banów ;x
Topic: To tylko obraza xD
  • Back to top
    • 0

B M62155 28/08/2009 - 22:31

B M
  • Zarząd

;O To Ja już powinienem mieć mnóstwo banów ;x

Przecież masz.

A jeżeli chodzi o autora tematu, to jeżeli nie potrafisz docenić pracy administratorów, to nie powinieneś tutaj grać, bo zawsze będziesz dla nas irytującym czynnikiem. Mimo to zdejmuję bana, nie chcę takiego czegoś widzieć w przyszłości.

Ze względu na ilość durnych postaci, zdejmuję bany tylko na najważniejszych postaciach. Aby założyć kolejne, będziesz musiał złożyć kolejny wniosek przedstawiający Twój pomysł na charakter.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic