Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[/bron][ooc]Marcel Kowalsky

• Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kowal1143 26/08/2009 - 19:12

Kowal
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Marcel Kowalsky
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Wiliam Fox, Philippe Moreau
Powód uznany przez administratora: Broń z dupy, ".dawać ten kurwa cennik"
Wyjaśnienie poszkodowanego:
Jeśli chodzi o blokade /bron to jest 100% niesłuszna. Już wyjaśniam.
Przez dużą część mojej dzisiejszej gry miałem piłe w pokrowcu na plecach, specjalnie, aby nie wyjmować jej z dupy czy z innych miejsc. Kiedy wynikła potrzeba użycia jej, zrobiłem to. Gość dostał BW, przeciwstawiłem się jego shotgunowi. Raporcik oczywiście poleciał z jego strony(ale jak by to on dał mi BW to by było wszystko pięknie) i Misiek mi daje BW, robi blokade na /bron, potem zdejmuje BW. No dobra, tylko za co? Wyjąłem ją w sposób RP, miałem ją na plecach, więc o co tutaj chodzi?
Kolejna sprawa, zablokowanie czatu OOC. Przybyłem do salonu kupić moją przyszłą furę. No i pisze, że /me bierze cennik. Czekam chwile i coś mi go nie pokazują. Więc pisze na czacie OOC "dawać ten kurwa cennik". Akurat był tam Mama i John Westers, czyli znajomi. Zrozumieli mój humor, nie protestowali, a Philippe Moreau blokuje mi za to czat.

Ja rozumiem, że zapewne ktoś wam nie wiadomo co nagadał na jakiejś konfie na skype i nagle zacząłem być reconowany przez cały czas, a potem karany za byle co. Ale dlaczego? Kogo wy słuchacie? Przecież to wy jesteście adminami, was powinni słuchać.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Nie ma za bardzo co udowadniać. Pozatym byłem zdenerwowany i nie zrobiłem screena. Jak gram to jedną ręka na myszce, a drugą na WASD i reszcie, a nie rezerwuje dodatkowej ręki na F8.
  • Do góry
    • 0

#2 Juice 6 26/08/2009 - 19:48

Juice
  • Gracz
Eee... nie chcę się czepiać ale piła do gościa z Shotgunem? No raczej nie... pomyśl zanim byś ją wyjął, odpalił w rl to by zajęło trochę czasu a twój mózg zapewne w międzyczasie by się rozleciał po szybie. ;e
  • Do góry
    • 0

#3 Maciek.341 26/08/2009 - 19:54

Maciek.
  • Gracz
Nie raz było mówione ze nie nosi się piły, katany,shotguna na plecach człowieku, block broni słuszny,a na OOC się nie klnie
  • Do góry
    • 0

#4 Alan566 26/08/2009 - 20:23

Alan
  • Gracz
Jestem za UN. To dobry gracz.
  • Do góry
    • 0

#5 Olekx4179 26/08/2009 - 20:37

Olekx
  • Gracz
Ehhh... Admini coś mówili na temat tych "pokrowców na plecach".
http://h-rp.pl/threa...hlight=pokrowce

Nie ukrywam,że Kowal to dobry gracz i zasługuje na następną szansę. Po prostu może miał zły dzień, gdyż nie tylko jego wkurzają te "nieroby" z Ottos Autos.
  • Do góry
    • 0

#6 3ciW85 26/08/2009 - 20:42

3ciW
  • Świeżak
"/do ma pokrowiec na plecach z bronią" by yakuza.. nie pogrywaj jak te nobki z ykz bo nikt normalny nie nosi pokrowcu z piłą na plecach. Jestem za un.
  • Do góry
    • 0

#7 Kobył1180 26/08/2009 - 20:43

Kobył
  • Gracz
Po prostu może miał zły dzień, gdyż nie tylko jego wkurzają te "nieroby" z Ottos Autos.

Lol, według Ciebie panie "no-lifie" mamy siedzieć po 12 godzin na dupie czekając aż ktoś przyjedzie? Każdy chce sobie pograć, pojeździć auto, czerpać przyjemność, a wierz mi, że siedzenie w salonie i czekanie nie jest zbyt interesujące. Staramy się siedzieć dużo, Div ma swój sposób, są ludzie, dlatego daruj sobie takie teksty.

Jestem za zdjęciem obu kar.
  • Do góry
    • 0

#8 Spicy166 26/08/2009 - 21:15

Spicy
  • Gracz
Hm, Znam Marcela i uwazam ze powinniscie mu zdjac oby dwie kary. Eh. Jesli chcial wyjac pile to z czego ? Z kabury ? Raczej nie. Wiec pozostawal mu pokrowiec. Wiem wiem. zaraz napiszecie ze mogl jej wogole nie wyciagac.. no ale.. ehh.

[b[ Za sciagnieciem obu kar [/b]
  • Do góry
    • 0

#9 Chris_Pronkey1 26/08/2009 - 21:17

Chris_Pronkey
  • Gracz
Kobył ma racje
  • Do góry
    • 0

#10 .LeiTo.7 26/08/2009 - 21:27

.LeiTo.
  • Świeżak

Przez dużą część mojej dzisiejszej gry miałem piłe w pokrowcu na plecach

FAIL
  • Do góry
    • 0

#11 Hokotoro15 26/08/2009 - 21:31

Hokotoro
  • Gracz
Po co Ci odblokowane OOC skoro ty w IC mówisz "/l Weź mnie Kira odkuj, bo robisz to OOC", gdy akcja jest IC?
  • Do góry
    • 0

#12 Kowal1143 26/08/2009 - 21:59

Kowal
  • Gracz

Po co Ci odblokowane OOC skoro ty w IC mówisz "/l Weź mnie Kira odkuj, bo robisz to OOC", gdy akcja jest IC?

Miałem zły dzień. Od samego rana dół, cały byłem niespokojny.
Zauważ, są tacy, co mówią o mnie "dobry gracz". Staram się tylko wtedy, kiedy przyjdzie na to potrzeba... Pozatym ten gość zanim wyciągnął shota to stał chwile. Nie mówił nic więc mnie to zmobilizowało do szybszej akcji.

Co do salonu i nierobów - nie prawda, zawsze kiedy potrzeba to są. Poprostu zamyślili się, a ja musiałem upewnić się co do ceny.
  • Do góry
    • 0

#13 William723 26/08/2009 - 22:25

William
  • Gracz
Blokady zostają.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych