Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Przyjęty] [UnBlock]Seitaro Saito

• This topic is locked This topic is locked
12 replies to this topic

Rafał.40 22/08/2009 - 18:22

Rafał.
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Seitaro Saito
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Conny Williams
Powód uznany przez administratora: Przelewanie majątku.
Wyjaśnienie poszkodowanego: Eh, dostałem blocka, za nic. Postac Yumi Saito konczyła grę OOC, a IC wyjeżdzała do Tokio. Zostawiła pod bramą 200dolarow więc podszedłem ją zamknąc, a ona mi je dała. Ja pojechałem motorkiem, Conny mi dał BW i zablokował konto. Ackja była RP, a nie żadne przelewanie. Nie ryzykowałbym blocka dla 200$, mając 15tysięcy na koncie.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: -
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 22/08/2009 - 22:43

Konrad
  • Gracz
Osoba z 0h wyjeżdzała do Tokio dając Ci 200$. :s To nie jest przelewanie, skąd.
  • Back to top
    • 0

Rafał.40 23/08/2009 - 00:01

Rafał.
  • Gracz
Konrad, nie znałem tej osoby, brała ona ślub z Kenjim, aby mieć jego nazwisko. Zamykałem za nią brame pod siedzibą, a ona zostawiła pod bramą IC 200dolarow i poszła.
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 23/08/2009 - 02:30

Konrad
  • Gracz
Za kłamstwo block zostaje.
  • Back to top
    • 0

E65238 23/08/2009 - 04:55

E65
  • Gracz
Konrad, proponuje- zróbmy konferencję na skype- Seitaro mi to tłumaczył ale sam do końca nie zrozumiałem tej sytuacji, jednakże myślę że on do końca nie kłamie. Jak mi powiedział "Dostałem 200$ nie wiem za co". Skoro dostaje pieniądze co ma z nimi zrobić skoro tu nie ma charity?. Nie jego wina że ktoś dał mu kase i dał /q- gdyby gość jeszcze został to Seitaro by mu tą kase oddał :s.
  • Back to top
    • 0

DragoN 0 23/08/2009 - 07:30

DragoN
  • Zbanowani
To nie jest kłamstwo.
Postać Yumi Saito była załorzona fikcyjnie do odegrania kilku akcji RP, mój brat mnie prosił więc zrobiłem.
denna historyjka że kobitka przyjechała aby wziąć ślub, a potem miała wrócić do Tokio, kilka pocałunków, a Ian Subaru ładnie go zrobił.
IC jej nie znał, jedynie widział ją z Kenji, i tyle, wyjeżdzając panna młoda po ślubie zostawiła wszystko co miała pod bramą (akurat zegarek, z 24/7 i kase)
Kenji wszystko zafundował, i The End. Ona wyjechała i taki koniec bajki, 200 dolarów odłorzyłem i zegarek, chyba zegarka nie wzioł :s
  • Back to top
    • 0

Rafał.40 23/08/2009 - 08:50

Rafał.
  • Gracz
To nie było kłamstwo napisałem prawde. Pozostaje mi tylko przeprosić Administratorów i userów. Teraz jak jakakolwiek nieznajoma osoba da mi kwotę 200$ odrazu napiszę na tym na /a.
  • Back to top
    • 0

Mama5 23/08/2009 - 09:29

Mama
  • Gracz
Ale ty Seitaro jesteś mądry, dlaczego nie mówisz prawdy? Nic Ci nie zrobią za mówienie prawdy, a za kłamstwa masz jeszcze gorzej. Bardzo inteligentne..
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 23/08/2009 - 11:46

Konrad
  • Gracz
Czy na prawdę nie można było mówić od razu, że postać została założona w celu przesłania pieniędzy?
  • Back to top
    • 0

Rafał.40 23/08/2009 - 11:59

Rafał.
  • Gracz
Eh, nie została założona w celu przelewania pieniędzy. Kenji chciał się ożenić z Yumi, ponieważ chciał mieć nazwisko Saito.Wiesz, że mamy brame ona właśnie wychodziła, więc byłem ją za nią zamknąć. Nie ryzykowałbym blockiem mając tak duży majątek. Przepraszam za moje zachowanie powinienem odrazu Cię poinformować, że mi dała 200$.
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 23/08/2009 - 12:25

Konrad
  • Gracz
Skoro nie umiesz się przyznać że umyślnie wziąłeś od niej pieniądze, to block zostaje.
  • Back to top
    • 0

Rafał.40 23/08/2009 - 12:36

Rafał.
  • Gracz
Konrad, ta postać nie została założona to przelewania piniędzy tylko, aby dać nazwisko Saito Kenjemu. Skoro mam się przyznać do czegoś czego nie zrobiłem. Byłem zamknąć za nią brame a ta dała /me, że odkłada pieniądze ja dałem, że je podnosze wyciągając rękę przez siatkę. Tak było i do tego się przyznaję.
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 23/08/2009 - 12:39

Konrad
  • Gracz
To, że założona postać była do zmiany nazwiska to już wiem, ale pieniążkami zaopiekowałeś się równie chętnie, co zakładałeś tą postać. To jest przelewanie pieniędzy.

e: Dobra, już szkoda tego cyrku. Na pewno zapamiętasz, czym kończą się takie numery.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic