Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Przyjęty] [unCK] Kate Ghost

• Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ganges 65 21/08/2009 - 19:52

Ganges
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Kate Ghost
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: [Force CK]
Powód uznany przez administratora: [Force CK]
Wyjaśnienie poszkodowanego:
No więc tak. Przed globalnymi kontami, jade swoim huntleyem. Za chwile wylatuje mi Sean (nie pamiętam nazwiska) naćpany jeżdzący motorem. No dobra. Celował w jakiegoś goscia, to ja mu zabrałem klucze od motoru. Dobra, uciekał, złapałem go, pogadaliśmy. (NIE ODDAŁEM MU KLUCZY DO MOTORU.) gdzieś tak 20-21 zadzwonił do mnie Sean, i powiedział żebym oddał mu klucze. Dobra, zgodziłem sie pod warunkiem jeśli da mi 1000$. Spotkaliśmy sie na stacji, gdzie pokazał worek pieniędzy, a ja klucze. On sie spytał czy odda, a ja - jeśli dasz ten woreczek to tak. A on wyciągnął Deserta i zrobił mi BW. Ściągnął mi Bw jakiś admin, IC wpakowali mnie do bagażnika. Wywieźli gdzieś gdzie znowu mi zrobili BW i tam 2-3 razy napisali "Musisz wpisać /akceptuj smierc bo IC nie żyjesz'' itp. No dobra, ja nie wiedząc co to Force CK wpisałem, bo myślałem że jak sam nie dam, to admin mi da. Wiem, popełniłem błąd... :/
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Brak.
  • Do góry
    • 0

#2 Makaveli7 21/08/2009 - 22:09

Makaveli
  • Świeżak
Fakt faktem niema Force CK.
Dostałeś je na tej postaci od gangu motocyklistów. Metal Eagles..
Ukradłeś motor lidera i grałeś z nim w różne "gierki" (chodzi mi o te pieniądze itd.) więc nie dziw się, że skończyło się to wtedy CK. Kate została zlikwidowana drogą IC i zakopana za miastem :>
A co do kluczy to nie problem chyba wziąść od zmarłego.
Nie pamiętam już dokładnie całej sytuacji.
  • Do góry
    • 0

#3 Peyer2 21/08/2009 - 22:24

Peyer
  • Świeżak
Nie wiem jak było naprawdę. Jednak skoro podajesz ze było to Force CK to unCK się należy jak najbardziej.
  • Do góry
    • 0

#4 czecze3534 21/08/2009 - 22:28

czecze35
  • Świeżak
przez nie mogą cie zmuszac do /akceptujsmierc według mnie za to powinien byc block
  • Do góry
    • 0

#5 Seba30 22/08/2009 - 23:31

Seba
  • Gracz
Teraz już wiesz.

Unblock.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych