Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Przyjęty] UN AJ dla Yao Ming

• Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 19krychaozw103 19/08/2009 - 20:57

19krychaozw10
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego: Yao Ming
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Bart Rowey
Powód uznany przez administratora: Chcesz być latynosem ? załóż nową postać .
drugi powod to : najpierw japończyk, murzyn a teraz latynos?
Wyjaśnienie poszkodowanego: Po wygranym meczy meczu wraz z drużyną poszlismy oblać mecz w strojach naszego klubu Latynos Unidos... Zamówliśmy jedzenie , koleś dał oferte i przyjalem ... Nagle znalazłem się w AJ na 120 min . Powód Najpierw Japończyk , Murzyn a teraz Latynos ? Skina Latynosa mam z organizacji... Nie zmieniałem normalnie skina ... Napisałem na /a że proszę o un Aj ponieważ byłem w barwach klubu w restauracji bo oblewaliśmy wygrany mecz. A po tej wypowiedzi dostałem dożywotniego AJota. ;/ A tu druga sprawa. Kiedyś była na mnie skarga że mam CN , sprawa została rozpatrzona i Mickul napisał że mam mu podac nowy nick na pw. Zrobiłem to ... Lecz on nicku nie zmienil. Przed wczoraj napiał do mnie Conny Williams (admin) na /w napisał że mam CN , wyjasniłem mu sprawę , napisał że mi nick zmieni jak wyjdzie z gry tylko mam mu podać jaki , podałem mu ... Z gry wyszedł a nicku nie zmienił. Pewnie przez to też dostałem pierwszego AJota.
Proszę o zdjęcie mi AJ i nadanie nowego nicku Joe_Bonts.(bo to błąd adminów, którzy mieli mi zmienić nick . )

Dowody[Odnośnik do zdjęć]:
http://img5.imagesha...i/samp106i.png/
http://img6.imagesha...i/samp105h.png/
  • Do góry
    • 0

#2 Kanokaa-1 19/08/2009 - 21:10

Kanokaa
  • Gracz
/oh żeby być w Latynos Unidos nietrzeba mieć takiego nicku ~_~ Ja mam Curtis Black i jestem zwykłym białasem a jakoś trenuje Latynosów...

A admini mogliby się Ciebie spytać czy czasem niemiałeś operacji na wybielanie. Niemiałeś ale wypadałoby zapytać a nie dać aj i olać.
  • Do góry
    • 0

#3 YoMen 215 19/08/2009 - 21:11

YoMen
  • Zbanowani
Napisz to jeszcze raz po polsku, mam spore problemy ze zrozumieniem treści twojej wypowiedzi.
  • Do góry
    • 0

#4 Bartłomiej Sadowski 367 19/08/2009 - 21:15

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz
Ale jeżeli Conny, zmienił Ci nick, to nie wpisujesz w Sampie nicku : Yao Ming, tylko na ten nowy, co mu podałeś, popróbuj, a potem zrób to, co mówił YoMen. Pozdrawiam.
  • Do góry
    • 0

#5 Rey_Palashen 0 19/08/2009 - 21:18

Rey_Palashen
  • Zbanowani
Chodzi o to że gramy w drużynie piłkarskiej Latynos i on był przebrany w strój piłkarski a nick miał japoński.
Gracz prosił dwa razy o zmianę nicku lecz Administracja tego nie zrobiła a potem daje mu jeszcze AJ dożywotni ?
Trener naszej drużyny kazał aby wejść do tego baru w strojach klubowych więc tak zrobiliśmy, a tak to
normalnie byli byśmy w Japońskich skinach... Ja też gram w tej drużynie i miałem skina Latynosa a normalnie gram na japońskim.
Proszę o zdjęcie dożywotniego AJ lub zmniejszenie go na ok. 2h. Potrzebujemy go jutro na mecz bo on naszym bramkarzem.
Wiadomo że nic nie zdziałam ale uważam że niesprawiedliwie dostał tego AJ. Decyzja należy do Administracji.
  • Do góry
    • 0

#6 19krychaozw103 19/08/2009 - 22:35

19krychaozw10
  • Świeżak
Ostatnio była sprawa nna forum o mnie że mam CN po koszykarzu. Sprawa została rozpatrzona I Mickul kazał napisać do siebie na pw moj nowy nick. Wysłałem, ale nie został zmienioniony... Wczoraj napisał do mnie Conny Williams, że mam CN, opisałem mu sprawę , pisałem że sprawa była na forum , Admin miał mi zmienić ale tego nie zrobił. Napisał żebym podał mu nowy nick to jak bedzie wychodził z gry to mi zmieni. Podałem. Wyszedł , ale tego nie zrobił .
Wiedziałem że będe miał zmieniony nick więc zmieniłem skina na czarnego.
A dzisiaj miałem mecz w organizacji jestem w Latynos Unidos. I mam skina bramkarza jako Latynosa. Po wygranym meczu zostaliśmy zaproszeni do restauracji ... Wszyscy piłkarze przyszli w strojach klubowych . A więc ja też.
Gdy zamówilismy już jedzenie. Barman Dał oferuj to akceptowałem . A tu zaraz bylem w AJ powód Najpierw japoniec , murzyn a teraz Latynos ?
A skina na Latynosa nie zmieniałem , bylem tylko w barwach klubu...
Dostałem wtedy AJ 120 Min.
Napisalem na /a że proszę o UN AJ ponieważ byłem w barwach klubu na imprezie, bo oblewalismy wygrany mecz.
Każdy piłkarz z naszej drużyny miał skina Latynosa...
Po tym jak napisałem na /a dostałem AJ na dożywocie , powód : Chcesz być Latynosem ? Załóż nową postać. takie to trudne ?
A ja byłem tylko w barwach klubu... Nie zmieniałem skina. Więc nie wiem za co Dożywotni AJ ? :|
To już błąd adminów , mieli mi zmienić nick . lecz tego nie zrobili.
  • Do góry
    • 0

#7 E65238 20/08/2009 - 01:28

E65
  • Gracz
Hmm, Konrad dostał to, dodam też tu to.

http://img215.images...81921390290.jpg
http://img215.images...03364belhuo.jpg
  • Do góry
    • 0

#8 Robert2 20/08/2009 - 08:45

Robert
  • Świeżak
Chodzi o to, że byłeś podobno Japończykiem, a potem murzynem. Wyjaśnisz to?
  • Do góry
    • 0

#9 19krychaozw103 20/08/2009 - 10:21

19krychaozw10
  • Świeżak

Ale jeżeli Conny, zmienił Ci nick, to nie wpisujesz w Sampie nicku : Yao Ming, tylko na ten nowy, co mu podałeś, popróbuj, a potem zrób to, co mówił YoMen. Pozdrawiam.

Już tak robiłem .... Wszystkiego próbowałem...
  • Do góry
    • 0

#10 Czaroslav777 20/08/2009 - 11:36

Czaroslav
  • Gracz
IMO unaj się należy, wytłumaczył się dość dokładnie... chociaż nie powinien, bo to nie jego wina.
  • Do góry
    • 0

#11 Mouruder799 20/08/2009 - 11:59

Mouruder
  • Gracz
Prośba o zdjęcie AJ jest jak najbardziej słuszna.
  • Do góry
    • 0

#12 Rey_Palashen 0 20/08/2009 - 12:04

Rey_Palashen
  • Zbanowani
Uważam że należy się UnAJ.
Zmieńcie mu ten nick i niech gra sobie spokojnie.
  • Do góry
    • 0

#13 Konrad1589 20/08/2009 - 12:05

Konrad
  • Gracz
Wyślij proponowany nick na PW.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych