Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Przyjęty] [UnAJ] Baxter Reynoalds

• Please log in to reply
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Carrat177 17/08/2009 - 14:10

Carrat
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Baxter Reynoalds
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: William Fox
Powód uznany przez administratora: Spam w AJ.
Wyjaśnienie poszkodowanego: A więc, wsadzono mnie do AJ za obrazę, no bo mnie poniosło, i szczerze się do tego przyznaje, dostałem tylko 20 minut więc zbytnio się nie przejmowałem, jednak zauważając zabawe w Jailu dołączyłem się do niej, były to wszelakiego rodzaju krzyki, spamy, nawet przyszedł Konrad sobie z nami pogadać bo sobie zażartowałem w jego strone. No i tak się to toczy i toczy, piszemy głupoty, patrzymy, co to? O Bobby Iverson, od razu zabieramy się do krzyczenia w jego strone wszyscy zaczeli spamować, dosłownie nie dało się dojść do słowa, przez jakiś czas było fajnie, ale właśnie ten majestat zaczął nas ostrzegać, przez ten cały spam nie można było zauważyć że było więcej niż jedno ostrzeżenie, przynajmniej ja zauważyłem jedno, po którym się zachamowałem, no i patrze do akcji wkroczył członek majestatu - szlachcic Misiek, czerwone napisy na czacie z powodem spamu w AJ, patrze wooot? Ktoś tam dał /q, dostaliśmy przedłużenie AJ, był krzyk i nie chciało mi się pokazać ile minut zostało do końca, w końcu zauważyłem że ta liczba to liczba, której większość się boi - 999, dopiero wtedy zdałem sobie sprawe co zrobiłem i że źle postąpiłem, no bo w sumie zabawa zabawą, mieliśmy trzymać dystans do gry, to go trzymaliśmy, ale chyba za bardzo. Zacząłem rozmowe z administratorem gry 120 czyli Bobbym Iversonem, próbowałem jakoś to odwrócić jednak to nic nie dało - kara to kara, musisz odczekać odpowiedział ten oto administrator gry. No to sobie pomyślałem że jak tak napisał to musi mu to sprawiać przyjemność, ale cóż zacząłem wnet rozmowe z szlachcicem Konradem, z którym na prawde dobrze i miło mi się rozmawiało, podyskutowałem, dostałem rade i wszystko było ok, ale nadal nie mogłem się pogodzić z tym że musze siedzieć 17 godzin przy komputerze żeby odczekać swoją kare, dlatego przemyślałem całą sprawe i teraz oficjalnie wyrażam skruchę i poprawę, wchodząc następnym razem do AJ będe wciskał od razu alt+tab, albo wychodził z pokoju żeby nie wciągnąć się do zabaw, które tylko mi zaszkodzą, a szkoda jest duża bo komu się chce siedzieć 17 godzin non-stop przy komputerze żeby móc w końcu sobie pograć i odegrać fajne role playowe akcje. Ktoś pewnie powie, było się nie wygłupiać, a kare możesz odczekać siedząc 1h dziennie w AJ, tak tak, mógłbym tak zrobić, ale zajmuje się też housing projectem, do którego ciągle ktoś chce dojść i musze być na bieżąco, zobaczyć gre aplikującego, jego zalety i wady, dlatego jeszcze raz wyrażam skruchę i poprawe, spróbuje zrobić tak żeby ta sytuacja się nie powtórzyła, ale proszę też o zmniejszenie mi tej kary, bo to troche dziwnie wyglądało, zostały mi zaledwie 3/2 minuty do wyjścia z AJ, a tu przez głupote ludzką przedłużyłem sobie pobyt do 999 minut, głupota ludzka nie zna granic, ale cóż po męczącym dniu wieczorem zawsze coś może odpalić.
  • Do góry
    • 0

#2 * B M61465 17/08/2009 - 15:33

B M
  • Zarząd

zacząłem wnet rozmowe z szlachcicem Konradem, z którym na prawde dobrze i miło mi się rozmawiało, podyskutowałem, dostałem rade i wszystko było ok

[22:28:28] [cmdl] [Arthur Rivers] /k misiek to gej
[22:28:36] [cmdl] [Baxter Reynoalds] /s jaki kurwa connny williams to pizda

• Do góry
    • 0

#3 Darox384 17/08/2009 - 15:35

Darox
  • Gracz

zacząłem wnet rozmowe z szlachcicem Konradem, z którym na prawde dobrze i miło mi się rozmawiało, podyskutowałem, dostałem rade i wszystko było ok

[22:28:28] [cmdl] [Arthur Rivers] /k misiek to gej
[22:28:36] [cmdl] [Baxter Reynoalds] /s jaki kurwa connny williams to pizda

Wiesz co , ja bym Ci dał bana za takie coś.
  • Do góry
    • 0

#4 ksiomal 0 17/08/2009 - 15:39

ksiomal
  • Zbanowani
Idiota, wyzywa Konrada, a potem gada że z nim rozmawiał. No co za cep.
  • Do góry
    • 0

#5 Kobył1180 17/08/2009 - 15:42

Kobył
  • Gracz
Obraza Majestatu ? Zdeka przegiąłeś, mogłeś nie 'wydzierać' się z nimi ;0
  • Do góry
    • 0

#6 Carrat177 17/08/2009 - 15:43

Carrat
  • Gracz
No właśnie napisałem o tym że zażartowałem w strone Konrada, rozmawialiśmy z nim przez jakiś czas i poszedł sobie, sam chyba domyślił się że to było w formie żartu, jeżeli nie to przepraszam, ale to chyba mam już za sobą, bo od razu po tym jak to napisałem przyszedł i zaczął rozmawiać ze wszystkimi graczami, który odsiadywali kary w AJ.
  • Do góry
    • 0

#7 Kamilov2815 17/08/2009 - 15:46

Kamilov
  • Gracz

Idiota, wyzywa Konrada, a potem gada że z nim rozmawiał. No co za cep.

Ogarnij się.

W temacie mogą się wypowiadać osoby związane z tematem!

• Do góry
    • 0

#8 Kone2596 17/08/2009 - 15:47

Kone
  • Gracz
To świadczy tylko i wyłącznie o ich zachowaniu i stosunku w jakim odnoszą się do Administracji, dzięki której
możemy tutaj grać. Oni tego nie docenili, ponieśli za to ogromne konsekwencje. Bardzo dobrze.
Dodatkowo, OOC w IC.

Pozdrawiam.
  • Do góry
    • 0

#9 Kone2596 17/08/2009 - 15:47

Kone
  • Gracz
To świadczy tylko i wyłącznie o ich zachowaniu i stosunku w jakim odnoszą się do Administracji, dzięki której
możemy tutaj grać. Oni tego nie docenili, ponieśli za to ogromne konsekwencje. Bardzo dobrze.
Dodatkowo, OOC w IC.

Pozdrawiam.
  • Do góry
    • 0

#10 Carrat177 17/08/2009 - 16:07

Carrat
  • Gracz
Niech sam Konrad się wypowie, i Misiek mogłeś przeczytać co dalej było, wtedy byś zauważył że Konrad przyszedl, powiedziałem że moge napisać jeszcze raz to samo, bo pisałem to w żartach, Konrad coś tam jeszcze pogadał do nas i poszedł. Później dopiero kiedy dostałem aj na 999minut, zacząłem z nim tą rozmowe.
  • Do góry
    • 0

#11 Konrad1589 17/08/2009 - 17:10

Konrad
  • Gracz
Gdybym przywiązywał wagę do wszystkiego co poniektórzy z Was mówią.. :>
W sumie karę nie ja nakładałem, ale wnioskując po jakiejś tam skrusze można tą karę zmniejszyć.
Nie ode mnie to zależy, bo nie ja jestem autorem kary.
  • Do góry
    • 0

#12 Kanokaa-1 17/08/2009 - 17:20

Kanokaa
  • Gracz
Baxter od dawna powinien mieć blocka , ile razy już obrażał ooc , tak samo jak mnie co za prowokacje dostalem block ooc
  • Do góry
    • 0

#13 Carrat177 17/08/2009 - 19:05

Carrat
  • Gracz
No to ja czekam na werdykt, sprawa z Konradem w sumie się wyjaśniła, więc czekam na decyzje Miśka.
  • Do góry
    • 0

#14 * B M61465 17/08/2009 - 22:31

B M
  • Zarząd
Kara zmniejszona.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych