Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

Anrain_Sklarov blok

• Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lucas_Donne 0 16/08/2009 - 12:42

Lucas_Donne
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego: Anrain_Sklarov
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: ---------
Powód uznany przez administratora: ----------
Wyjaśnienie poszkodowanego: Wczoraj pod wieczór jeździłem sobie normalnie bez problemów. Nie miałem żadnych potyczek z adminami. Przed chwilą sobie czytałem na forum i zauważyłem, że mam przekreślony nick.
Dowody:
http://img26.imagesh...58/samp003k.png
  • Do góry
    • 0

#2 blackmigogang2936 16/08/2009 - 12:46

blackmigogang
  • Gracz
http://h-rp.pl/thread-5210.html
  • Do góry
    • 0

#3 Lucas_Donne 0 16/08/2009 - 13:00

Lucas_Donne
  • Zbanowani
Wyjaśnie tą sprawe:
Siedziałem sobie w wodzie. Spokojnie na poboczy przed urzędem nikomi nie zawadzałem nie przeszkaszałem. Chciałem zobaczyc czy ktoś napisałe do mnie na forum- pw. Po chwili wchodze na serwer i :
Agent FBI stoi obok mnie z bronią i każe mi wysiąść, ja spokojnie wysiadam zamykam pojazd i bardzo grzecznie pytam co się dzieje.
A on mnie skuwa bez zadnego mi tylko komenda i ciidzie do samochodu, wsiada i odpala wóz w ogóle niedająć mi wejsc do pojazdu tylko tym skryptem przenosilem sie do niego. Gdybym nie powiedział na "." to bym nie wsiadł.
Poczym grzecznie się pytam co się stało o co chodzi?
A agent do mnie: Mogłeś słuchać radia jest godzina policyjna.
Jak ja mogłem słuchać radia jak przed chwilą zalogowałem się na serwerze i nie wiedziałem co i jak co to komuna, że jest godzina policyjna? Przy więzieniu bez /me skul mnie ponownie i tak ciągnął. Przy kratach no troche się "zadygotałem" on bez żadnego /me do mnie podchodzi a ja nie chce mieć statów zabrudzonych więzieniem więc przeprosilem go na "." "ale jak ty robisz takie non rp to ja też narazie". I dałem /q, poczym napisałem na PW do admina i opisałem całą sytuacje i szukałem wyjaśnienia, niestety nie odpisał mi. Jakbym wiedział, że to grozi blokiem już bym przesiedział.
Przepraszam za to i prosze o odblokowanie mi konta.

P.S.
Oczywiście odsiedze tamto co miałem wtedy do odsiedzenia, ale jak mówiłem to było bez żadnego mi i zarówno ja mogłem dać skarge na tego agenta.
  • Do góry
    • 0

#4 bert1166 16/08/2009 - 14:27

bert
  • Gracz

Wyjaśnie tą sprawe:
Siedziałem sobie w wodzie. Spokojnie na poboczy przed urzędem nikomi nie zawadzałem nie przeszkaszałem. Chciałem zobaczyc czy ktoś napisałe do mnie na forum- pw. Po chwili wchodze na serwer i :
Agent FBI stoi obok mnie z bronią i każe mi wysiąść, ja spokojnie wysiadam zamykam pojazd i bardzo grzecznie pytam co się dzieje.
A on mnie skuwa bez zadnego mi tylko komenda i ciidzie do samochodu, wsiada i odpala wóz w ogóle niedająć mi wejsc do pojazdu tylko tym skryptem przenosilem sie do niego. Gdybym nie powiedział na "." to bym nie wsiadł.
Poczym grzecznie się pytam co się stało o co chodzi?
A agent do mnie: Mogłeś słuchać radia jest godzina policyjna.
Jak ja mogłem słuchać radia jak przed chwilą zalogowałem się na serwerze i nie wiedziałem co i jak co to komuna, że jest godzina policyjna? Przy więzieniu bez /me skul mnie ponownie i tak ciągnął. Przy kratach no troche się "zadygotałem" on bez żadnego /me do mnie podchodzi a ja nie chce mieć statów zabrudzonych więzieniem więc przeprosilem go na "." "ale jak ty robisz takie non rp to ja też narazie". I dałem /q, poczym napisałem na PW do admina i opisałem całą sytuacje i szukałem wyjaśnienia, niestety nie odpisał mi. Jakbym wiedział, że to grozi blokiem już bym przesiedział.

Poza tym, wyjaśniłem Ci sytuację, wyjaśniłem, dlaczego i na ile zostaniesz aresztowany.

Powinieneś wiedzieć, jak działa /kajdanki, w końcu (o ile dobrze pamiętam) byłeś na innej postaci w PD.
Przepraszam za to i prosze o odblokowanie mi konta.

P.S.
Oczywiście odsiedze tamto co miałem wtedy do odsiedzenia, ale jak mówiłem to było bez żadnego mi i zarówno ja mogłem dać skarge na tego agenta.

Przy dawaniu komendy /kajdanki automatycznie pojawiło się /me skuł Imię nazwisko. Liczyłem na Twoją inicjatywę, zą sam wsiądziesz do pojazdu. Kilka razy musiałem Cię skuć, bo gdy wsiądziesz do pojazdu trzymany skryptowymi kajdankami, to szybko z tego pojazdu wywala i ludzie mają pretensje, że mają BW. Czyli skułem Cię przed wejściem do wozu, żebyś był w kajdankach, odkułem i skułem spowrotem w wozie, byś nie wypadł z pojazdu, odkułem w wozie i skułem poza wozem, byś był do mnie "przyczepiony" za pomocą komendy.
  • Do góry
    • 0

#5 Lucas_Donne 0 16/08/2009 - 16:14

Lucas_Donne
  • Zbanowani
No dobrze, nie chce się z Tobą kłócic ale przyznaj /me nie używałeś a komendy są tylko aby "dopomóc". Jednak nie o to mi tu chodzi chciałbym unbloka i prosze o niego. Już tak więcej nie postąpie i oczekuje tego od drugiego gracza. 
Prosze o rozpatrzenie tego tematu.
  • Do góry
    • 0

#6 Elektron0 16/08/2009 - 22:14

Elektron
  • Świeżak
Ale koles zrozum jedna rzecz z jakiego powodu tamten koles odrazu go skul moze by sie trze przydaly jakies wyjasnienia czy cos jednym slowem ten agen chyba nie umie spelniac swojej robi.
  • Do góry
    • 0

#7 Jen165 16/08/2009 - 22:30

Jen
  • Gracz
Block zostaje jak dla mnie.
  • Do góry
    • 0

#8 * B M61465 17/08/2009 - 02:16

B M
  • Zarząd

No dobrze, nie chce się z Tobą kłócic ale przyznaj /me nie używałeś a komendy są tylko aby "dopomóc".

Wróć jak zmienisz zdanie.
  • Do góry
    • 0

#9 Mickul1638 17/08/2009 - 07:39

Mickul
  • Gracz
FBI nie używa komend - FBI używa animacji. Nie chcemy, aby ktoś taki jak Ty utrudniał grę jeszcze innym osobom. Blokada zostaje.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych