Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Przyjęty] Następna juz Prośba o UnBan

• Please log in to reply
30 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lisek 0 16/08/2009 - 11:02

Lisek
  • Zbanowani
Imię winnego:Nick Shaddix

Administrator nakładający karę:Szybki
Uznany powóD: Cheat

Dowody:Kliknięcie skrótu klawiszowego do najblizyszych postaci
Jeszcze raz proszę Szybkiego o odblokowanie mojej postaci.Jak już mówiłem włączył mi się skrót klawiszowy(najprawdopodobniej teleportujący do najbliższych postaci).Przyrzekam że to był przypadek.Kiedys zaczitowałem raz na nic nieznaczącym serwerze DM.Chciałem tylko zobaczyć jak cheaty działają.Czy kiedyś odnotowaliście moje cheaty na waszym serwie.Ludzie przyrzekam to był przypadek.F12 włącza i wyłącza się pasek cheatów.Przy uruchamianiu gry cheaty włączają się same.Dopiero wszedłem zapomniałem wyłączyć.Przepraszam że powiedziałem że to bug.Szczerze mówiąc to tak na samym początku myślałem.Lecz podczas rozmowy gdy Szybki powiedział "Teraz to się wytłumaczysz na forum"przypomniałem sobie o Cheatach.Jeszcze raz bardzo bardzo proszę o UnBan.
  • Do góry
    • 0

#2 RdK 163 16/08/2009 - 11:05

RdK
  • Świeżak
Dam Ci radę: Po kropce stawiaj spację.
Kto czituje ten żałuje. Samo posiadanie zainstalowanego moda jest traktowane jako cheat. Dodam, że w sobeicie automatycznie włączają się opcje takie jak: podtrzymywanie przyczepy czy np. zabezpieczenie przed spadnięciem z motocykla.
  • Do góry
    • 0

#3 Lisek 0 16/08/2009 - 11:06

Lisek
  • Zbanowani
Ale Szybki chyba mnie do końca nie zrozumiał.To przypadek.Przyrzekam. 

Dam Ci radę: Po kropce stawiaj spację.
Kto czituje ten żałuje. Samo posiadanie zainstalowanego moda jest traktowane jako cheat. Dodam, że w sobeicie automatycznie włączają się opcje takie jak: podtrzymywanie przyczepy czy np. zabezpieczenie przed spadnięciem z motocykla.

Właśnie że nie włączają się pewnie musiałeś mieć inną wersję. A nawet jeśli wiesz o takich rzeczach to chyba miałeś jakieś doświadczenia z Cheatami.:):-/
  • Do góry
    • 0

#4 Olekx4179 16/08/2009 - 11:16

Olekx
  • Gracz
Mozna mu zaufac i miec go pod intensywną kontrolą. Neutralny jestem
  • Do góry
    • 0

#5 Lisek 0 16/08/2009 - 11:18

Lisek
  • Zbanowani

Mozna mu zaufac i miec go pod intensywną kontrolą. Neutralny jestem

Tak możecie mieć mnie pod bardzo intensywna kontrolą.Tylko dajcie UnBana
  • Do góry
    • 0

#6 zxcxz19 16/08/2009 - 11:20

zxcxz
  • Gracz
ehhh chłopie.
właśnie nam udowodniłeś że masz cheaty ;D
to już za samo takie coś że je posiadasz i używasz powinien być ban
  • Do góry
    • 0

#7 Lisek 0 16/08/2009 - 11:22

Lisek
  • Zbanowani
Nie chodziło mi o to że mnie mogą co 1 s. kontrolować
  • Do góry
    • 0

#8 Artcik 0 16/08/2009 - 11:23

Artcik
  • Zbanowani
Ja tam bym mu dał szanse ale WYPIEPRZ TE CZITY W PIZ ...
  • Do góry
    • 0

#9 blackmigogang2936 16/08/2009 - 11:23

blackmigogang
  • Gracz
Była prośba, odrzucili. Więc po co kolejny wniosek?
  • Do góry
    • 0

#10 Wolny1 16/08/2009 - 11:24

Wolny
  • Gracz
Kto raz użyje sobeita to już nigdy nie przestanie :)
Tak kiedyś ktoś na forum to ujął.
Jakoś wierze Ci, bo nawet po co ci na H-RP czity jak odrazu system Cię zbanuje albo admin ;)
Dajcie mu ostatnią szansę.
  • Do góry
    • 0

#11 Lisek 0 16/08/2009 - 11:26

Lisek
  • Zbanowani

Ja tam bym mu dał szanse ale WYPIEPRZ TE CZITY W PIZ ...

Wypieprzyłem po banie juz te pieprzone cheaty w cholerę.Niech gniją.
  • Do góry
    • 0

#12 dawidteam0 16/08/2009 - 11:41

dawidteam
  • Świeżak

Była prośba, odrzucili. Więc po co kolejny wniosek?

Właśnie. Co jeśli ci odrzucą i ten wniosek napiszesz następny ? Spamiąc wątkami ?
Nadal jestem na NIE
  • Do góry
    • 0

#13 Lisek 0 16/08/2009 - 11:46

Lisek
  • Zbanowani
Jeżeli odrzucą ten, to ja już przestane. :)
  • Do góry
    • 0

#14 RdK 163 16/08/2009 - 11:47

RdK
  • Świeżak

Właśnie że nie włączają się pewnie musiałeś mieć inną wersję. A nawet jeśli wiesz o takich rzeczach to chyba miałeś jakieś doświadczenia z Cheatami.:):-/

Owszem używałem cheatów. Miałem własny serwer, a jeśli chcesz coś zwalczać skutecznie musisz to poznać aby wiedzieć jak się przed tym bronić.
Poza tym do testowania map i budowy jej przydają się takie mody.

Zapewniam, że nie używam cheatów do ułatwiania sobie gry, dla mnie to jest oszukiwanie samego siebie i najgorsza obraza. Nie tylko o GTA mówię, ale ogółem. Cheaty są do bani.
Tak więc jeśli uważasz, że używam cheatów to możesz sobie tą opowieść włożyć między bajki.
  • Do góry
    • 0

#15 Lisek 0 16/08/2009 - 11:51

Lisek
  • Zbanowani

Owszem używałem cheatów. Miałem własny serwer, a jeśli chcesz coś zwalczać skutecznie musisz to poznać aby wiedzieć jak się przed tym bronić.
Poza tym do testowania map i budowy jej przydają się takie mody.

Zapewniam, że nie używam cheatów do ułatwiania sobie gry, dla mnie to jest oszukiwanie samego siebie i najgorsza obraza. Nie tylko o GTA mówię, ale ogółem. Cheaty są do bani.
Tak więc jeśli uważasz, że używam cheatów to możesz sobie tą opowieść włożyć między bajki.

Dobra przepraszam nie osądzam cię o czitowanie. Na h-rp nie używam cheatów jak na każdym serwerze innym.Raz tylko użyłem na jakimś ruskim dm 
A więc proszę o UnBan.Czity są wyrzucone.
  • Do góry
    • 0

#16 kamilo950 16/08/2009 - 11:53

kamilo95
  • Świeżak
Ja jestem za daniem mu szansy... Sam używałem s0beita i nie na jednym forum mnie zbanowali przez to że zapomniałem kliknąć F12 na początku. Znam te błędy... Dajcie mu chociaż ostatnią szanse :)
  • Do góry
    • 0

#17 dawidteam0 16/08/2009 - 11:57

dawidteam
  • Świeżak

Cheaty są do bani.

Tak, też tak uważam, przekonałem się o tym na własnej skórze. Według mnie Cheaty są dla Dzieci Neo !
  • Do góry
    • 0

#18 ksiomal 0 16/08/2009 - 12:19

ksiomal
  • Zbanowani
Cheaty są fajne. Ale jeśli czituje sie na DMach :)
  • Do góry
    • 0

#19 Carlo335 16/08/2009 - 12:30

Carlo
  • Gracz

Właśnie. Co jeśli ci odrzucą i ten wniosek napiszesz następny ? Spamiąc wątkami ?
Nadal jestem na NIE

Ja jestem nadal za unbanem. Powinno się dać jeszcze jedna szanse. Każdy czasem błądzi, najważniejsze że przyznał się do tego i obiecał poprawę. Jak pisałem ZA UNBANEM!
  • Do góry
    • 0

#20 Lisek 0 16/08/2009 - 13:03

Lisek
  • Zbanowani
Dzięki że ktoś za mną
  • Do góry
    • 0

#21 3ciW85 16/08/2009 - 13:24

3ciW
  • Świeżak
Ee, ja dał bym mu szanse, przeprosił jakieś 20 razy, co prawda wtedy w nocy jak zrobiłeś tp i pisałeś że to bug mieliśmy niezły kabaret ;x. Jestem na tak, i żeby mieli cie na oku.
  • Do góry
    • 0

#22 Enerv28 16/08/2009 - 13:29

Enerv
  • Gracz
Jestem przeciwny, aby autor tematu został odbanowany.
Byłem przy tym jak został zbanowany, wypierał się bugiem - kłamstwo prosto w twarz.

Może i nie popsuł nikomu rozrywki, nie mniej jednak nie zasługuję na odbanowanie.
  • Do góry
    • 0

#23 pavvi1230 16/08/2009 - 13:46

pavvi123
  • Świeżak
Jeśli włączyłeś skrótem klawiszowym S0bieta i przeteleportowałeś się to poco go instalowałeś wogule trzeba było nie instalować. Jestem oczywiście na Nie. Już raz ci proźbe odżucili to z kąd pomysł ze za drugim razem cię odbanują.
  • Do góry
    • 0

#24 Kone2596 16/08/2009 - 13:48

Kone
  • Gracz
Nie, wiedział że za czity na każdym serwerze dostaje sie banicje postaci/konta. Używał ich ze
świadomością tego że może w każdej chwili dostać bana. Dlatego myślę że skoro raz
Administracja powiedziała NIE, to drugi raz tym bardziej.

Pozdrawiam.
  • Do góry
    • 0

#25 Lisek 0 16/08/2009 - 17:52

Lisek
  • Zbanowani

Jeśli włączyłeś skrótem klawiszowym S0bieta i przeteleportowałeś się to poco go instalowałeś wogule trzeba było nie instalować. Jestem oczywiście na Nie. Już raz ci proźbe odżucili to z kąd pomysł ze za drugim razem cię odbanują.

Wiesz sam byłeś karany razem ze mna.Czy ktoś sobie przypomina uzytkownika Pawi??Był wtedy ze mna tylko konto sobie nowe zrobiłes
  • Do góry
    • 0

#26 albi14475 16/08/2009 - 18:08

albi144
  • Świeżak
Buahahah ty chyba sobie zartujesz,twoje n00bienie po 22 jest załosne..jeszcze ostatnio była akcja z toba szukałem pracowników,ciebie nie przyjołem to mnie zaczołes bic i z auta mnie wywaliles,gdyby nie moja szybka reakcja to wpakowal bys mi auto do wody :)
To że dostaniesz Bana lub CK to było pewne od pierwszej chwili kiedy cie zobaczyłem,działasz zbyt szybko i nie myslisz przyszłosciowo przez co tak kończysz,zreszta "Nastepna prosba o UNBAN"....Nastepna-Dostałes kolejna szanse ,znów ja zmarnowałes....Mam nadzieje ze zakonczysz już swój byt na tym serwerze.
  • Do góry
    • 0

#27 Lisek 0 16/08/2009 - 18:19

Lisek
  • Zbanowani

Buahahah ty chyba sobie zartujesz,twoje n00bienie po 22 jest załosne..jeszcze ostatnio była akcja z toba szukałem pracowników,ciebie nie przyjołem to mnie zaczołes bic i z auta mnie wywaliles,gdyby nie moja szybka reakcja to wpakowal bys mi auto do wody :)
To że dostaniesz Bana lub CK to było pewne od pierwszej chwili kiedy cie zobaczyłem,działasz zbyt szybko i nie myslisz przyszłosciowo przez co tak kończysz,zreszta "Nastepna prosba o UNBAN"....Nastepna-Dostałes kolejna szanse ,znów ja zmarnowałes....Mam nadzieje ze zakonczysz już swój byt na tym serwerze.

HAHAHAHA!!Niby kiedy szukałeś pracowników do czegoś?Facet czpiłeś się mnie jak głupi.A auta nie zabrałem.Poza tym z wodą to śmiechu warte
  • Do góry
    • 0

#28 albi14475 16/08/2009 - 18:20

albi144
  • Świeżak
Szukałem pracowników pod kosciołem i zjawiłeś sie ty z twoim wiernym przyjacielem Pablo Moreno....Ekhm szkoda gadać już na ten temat,mam nadzieje ze ban pozostanie.Zreszta dostałes BW to na "/w Prosze pomoz mi" ,ja odpisałem "Nie "a ty "Wal sie mafiozo"
  • Do góry
    • 0

#29 Lisek 0 16/08/2009 - 18:44

Lisek
  • Zbanowani
To ty?? No nie Ja myślałem że Jack_Corvar.Ale te procenty to się juz na blache nauczyłem ;d
  • Do góry
    • 0

#30 3ciW85 16/08/2009 - 22:44

3ciW
  • Świeżak
Zostawcie Liska, to że jest przysłowiowym noobem rp to nie jest powód do offtopu, jeszcze się wszystkiego nauczy, ja zanim porządnie(chodź nadal od czasu do czasu zrobię non rp) nauczyłem się grać musiałem zarobić 2blocki na postaci, każdy kiedyś zaczyna.
  • Do góry
    • 0

#31 * B M61465 17/08/2009 - 02:15

B M
  • Zarząd
Ban na jednej postaci zdjęty, AJ nadany, bronie zablokowane.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych