Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

Prośba o UnBan

• This topic is locked This topic is locked
18 replies to this topic

Lisek 0 15/08/2009 - 04:12

Lisek
  • Zbanowani
Zbanowany:Nick Shaddix
Banujący:Natalie Willams(chyba)
Powód uznany przez administratora:Cheaty
Wyjaśnienie zbanowanego:
Proszę o UnBan.Chodzi o to że miałem sobeita(Nigdy nie używałem cheatów na H-RP tylko raz na innym serverze dm).Nie zdeinstalowałem ich ponieważ zapomniałem.Zostały użyte niechcący poprzez skrót klawiszowy.To dział NIESPRAWIEDLIWE KARY ale szkoda że nie ma sprawiedliwych bo tam moja prośba powinna być umieszczona.Wiem że zachowałem się jak noob i przepraszam.Zaraz usune te cheaty.Ta postać ma dla mnie duże znaczenie mam tam wszystkie rzeczy które powinienem.Proszę o UnBan i przyrzekam natychmiastową poprawę.
  • Back to top
    • 0

Paweł Chonchera147 15/08/2009 - 04:21

Paweł Chonchera
  • Gracz
Powiedziałeś że to bug.
+Jeszcze okłamywanie Administracji.
Myślisz że masz szanse na unbana? Przeczytaj swój post i postaw się w mojej sytuacji.
  • Back to top
    • 0

Lisek 0 15/08/2009 - 04:24

Lisek
  • Zbanowani
Bardzo przepraszam.Byłem zestresowany.Nie wiedziałem co mówię.Nawet nie wiedziałem że Admin jest.Bardzo bardzo przepraszam.Przyrzekam że sobeit idzie do śmietnika.
  • Back to top
    • 0

3ciW85 15/08/2009 - 04:25

3ciW
  • Świeżak

Bardzo przepraszam.Byłem zestresowany.Nie wiedziałem co mówię.Nawet nie wiedziałem że Admin jest.Bardzo bardzo przepraszam.Przyrzekam że sobeit idzie do śmietnika.

I po co kłamać? "bug" psss..
  • Back to top
    • 0

Lisek 0 15/08/2009 - 04:27

Lisek
  • Zbanowani
Bardzo bardzo bardzo przepraszam mówiłem pod wpływem emocji i zdenerwowania.Bardzo proszę o UnBan.Ta postać jest dla mnie bardzo ważna.
  • Back to top
    • 0

Lemonss27 15/08/2009 - 08:47

Lemonss
  • Gracz
załóż nowe konto i graj od nowa...
najpierw pomyśl co robisz, a nie na odwrót...
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 15/08/2009 - 09:53

Kobył
  • Gracz
załórz

A nie 'załóż'?. Hm, jak ma założyć jak ma zbanowane konta, IP?
  • Back to top
    • 0

Tecktonik23 15/08/2009 - 10:05

Tecktonik
  • Gracz
Założyć może jak zmieni IP, mając przykładowo Netie :).

I zbanowany niech nie udaje kretyna, bo to jest aż żenujące :/. Napisz jeszcze ze chętnie pocałujesz miśka w dupę, jeśli ci zwrócą Nick...
  • Back to top
    • 0

Lisek 0 15/08/2009 - 14:30

Lisek
  • Zbanowani
No ludzie dajcie szanse.Przepraszam. :)
  • Back to top
    • 0

3ciW85 15/08/2009 - 14:32

3ciW
  • Świeżak

No ludzie dajcie szanse.Przepraszam. :)

Żebyś nie okłamywał nas wczoraj i dziś a w szczególności Szybkiego, pewnie dał by ci unblocka, musisz się nieźle postarać żeby przekonać administracje ;>
  • Back to top
    • 0

dawidteam0 15/08/2009 - 14:38

dawidteam
  • Świeżak

Założyć może jak zmieni IP, mając przykładowo Netie

A Jeśli nie ma Neti, ani Neo. Jeśli ma przykładowo Orange. Jak zmieni IP ?
No, ale z cheatami powinno się uważać i myśleć co robi. I w ogóle kara za używanie cheatów na innych serwerach ? pomyśl :)
Ja kiedyś miałem karę taką, że przez cheaty siadł mi Windows. I Do teraz nie chcę słyszeć o cheatach.
  • Back to top
    • 0

Darius 2 15/08/2009 - 15:31

Darius
  • Zbanowani

Napisz jeszcze ze chętnie pocałujesz miśka w dupę, jeśli ci zwrócą Nick...

Nie zeby sie podlizywac .. ale to nie bylo mądre .. napewno nie chciałbyś żeby tak ktoś o to bie powiedział.

@TOPIC: No kolego .. przykro mi ze masz bana.. ale troche dziwnie napisales i oklamales administracje.. Nie wiem pogadaj z administracja na skype.. moze wykarzą skruche i Ci dadzą szanse.. :)
  • Back to top
    • 0

Carlo336 15/08/2009 - 15:55

Carlo
  • Gracz
Sądzę że powinien dostać kolejną szanse.Błądzić jest rzeczą ludzką,on się przyznał i obiecał poprawę.Moim zdaniem można dać unbana.
  • Back to top
    • 0

Robert2 15/08/2009 - 17:15

Robert
  • Świeżak
Okłamałeś administratora, używałeś cheatów. Złamałeś regulamin, nie ma ulg. Jestem na nie.

P.S: Twój poziom Role Play nie jest zadowalający. Może i dużo osiągnąłeś, ale na moje oko kreujesz postac nijaką.
  • Back to top
    • 0

Shiaky 0 15/08/2009 - 18:14

Shiaky
  • Zbanowani
Może i szansa się należy ale okłamałeś administracje wiec nie wiem czy dać ci szanse.
  • Back to top
    • 0

Lisek 0 15/08/2009 - 19:03

Lisek
  • Zbanowani

Założyć może jak zmieni IP, mając przykładowo Netie

A Jeśli nie ma Neti, ani Neo. Jeśli ma przykładowo Orange. Jak zmieni IP ?
No, ale z cheatami powinno się uważać i myśleć co robi. I w ogóle kara za używanie cheatów na innych serwerach ? pomyśl :)
Ja kiedyś miałem karę taką, że przez cheaty siadł mi Windows. I Do teraz nie chcę słyszeć o cheatach.

Przepraszam ale jak widać nie tylko ja popełniłem błąd z cheatami.Proszę dajcie szanse. ;)
  • Back to top
    • 0

dawidteam0 15/08/2009 - 19:30

dawidteam
  • Świeżak

Przepraszam ale jak widać nie tylko ja popełniłem błąd z cheatami.Proszę dajcie szanse.

nie wiem o co ci chodziło z tym, bronisz się mym postem ? Ja nie czitowałem na mym ulubionym serwerze Rp, ja czitowałem na Dm`ach, Ruskich serwerach. Ściągnąłem czity z wirusem.

Wiesz.. nie lubię jak ktoś broni sie czyimś postem.

Jestem na NIE
  • Back to top
    • 0

Adrian91 15/08/2009 - 19:37

Adrian
  • Gracz
Dobra przyznał się i sadze ze można mu dać szanse znam go trochę i zawsze był dobrym graczem i grał w pełni RP jestem za UnBanem i jak widać mu zależy
  • Back to top
    • 0

Paweł Chonchera147 16/08/2009 - 04:47

Paweł Chonchera
  • Gracz
Cheater zostanie cheaterem, prośbę odrzucam.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic