Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

UnBan/Pablo Moreno

• This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

pawi0 15/08/2009 - 04:11

pawi
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego:Pablo Moreno
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:Nie wiem(w wyjaśnieniu pisze dlaczego nie wiem.)
Powód uznany przez administratora:Nie wiem
Wyjaśnienie poszkodowanego:Wchodząc na serwer internet źle mi chodził (słaby zasięg). Nic nie widziałem w oddali zobaczyłem jakieś nicki. Biegłem w ich strone aż nagle była jakś sciana więs skoczyłem i spadłem w duł i dalej nic nie widziałęm ale zobzczyłęm taki i (takie złóte kręcące). Wiec wszedłem do środka. Już widziałem coś szedłem prosto i niewiedziałem jak wyjść aż nagle jakiś teleport. Przeteleportowało mnie gdzieś i miałem crasha a kiedy wróciłem na serwer to pisało że jestem zbanowany.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:Brak
  • Back to top
    • 0

3ciW85 15/08/2009 - 04:18

3ciW
  • Świeżak
Yhym, byłeś ty i twój kolega, teraz to nie wiem który pierwszy się znalazł, ale w jednym momencie ktoś zrobił TP do nas, myśleliśmy że Szybki Tpeknoł któregoś z was, ale nie, a po chwili twój kolega zrobił tp do ciebie, jeden z was uciekł z serva a któryś został wyjaśniając że to bug.
  • Back to top
    • 0

Paweł Chonchera147 15/08/2009 - 04:20

Paweł Chonchera
  • Gracz
Crash tak?
System pokazał że dałeś /q
Więc po co kłamiesz?
  • Back to top
    • 0

pawi0 15/08/2009 - 04:25

pawi
  • Świeżak
Wcześniej źle to troche napisałem. Chodziło mi oto że był słaby zasięg i nic nie chodziłó prawie mnie rozłączyło więc zyszedłem normalnie.
  • Back to top
    • 0

3ciW85 15/08/2009 - 04:26

3ciW
  • Świeżak

To był tak jakby crash ale z internetem bo mi przestał wogóle chodzić i musiałem wyjśc normalnie prze menu gry.

Twój kolega przyznał się do S0ibeta, ty też to zrób może Szybki się zlituje i da wam unblocka, okłamywanie administracji oddala cię od celu.
  • Back to top
    • 0

pawi0 15/08/2009 - 04:29

pawi
  • Świeżak
Tak miałem s0bieta ale już go więcej nie użyje przyżekam s0beit idze do śmieci. Bardzo przebraszam ta postac jest dla mnie bardzo ważna i więcej nie użyje s0bieta
  • Back to top
    • 0

ErinoL23 15/08/2009 - 06:01

ErinoL
  • Gracz

To był tak jakby crash ale z internetem bo mi przestał wogóle chodzić i musiałem wyjśc normalnie prze menu gry.

Człowieku odpuść sobie,crash internetu śmiechu warte.
  • Back to top
    • 0

Paweł Chonchera147 16/08/2009 - 04:52

Paweł Chonchera
  • Gracz
Prośba odrzucona.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic