Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

Odblokowanie broni/Pablo Moreno

• This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

pawi0 15/08/2009 - 00:29

pawi
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego:Pablo Moreno.
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:Nie pamietam.
Powód uznany przez administratora:Napad na człowieka w miejscu publicznym bez organizacij przestępczaj. (koledzy mi powiedzieli)
Wyjaśnienie poszkodowanego:Więc zaczeło sie że podjechaliśmy pod ratusz. (miałęm broń w ręku) Wysiadłem z samochodu i zapomniałem schowac broni. Zobaczyłem ogłoszenie (sprzedam samochód) i podeszłem do osoby sprzedającej ale moj kolega był pierwszy (nie pamietam co powiedział). Wtedy ja miałem (crasha) i pisało że mam zablokowaną broń przez administracje. (z kolegami rozmawiałem prze skype więc dla tego nie pisaliśmy na czacie)
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:Brak
  • Back to top
    • 0

Lisek 0 15/08/2009 - 00:30

Lisek
  • Zbanowani
Jestem za unblock na bron.Byłem świadkiem.Wszystko było dobrze
  • Back to top
    • 0

3ciW85 15/08/2009 - 01:16

3ciW
  • Świeżak
Próbowaliście na mnie napaść(przynajmniej ja tak to odczułem), twój kolega Max_Sword podleciał i dał /me wywala Collina z auta (przed ratuszem!), a ty stałeś za nim z bronią, uznałem to za napad, gdy tylko napisałem na "kropce" co wy odpierdalacie, uciekliście, napisałem do admina - przyszedł i zablokował wam bronie.
  • Back to top
    • 0

pawi0 15/08/2009 - 03:56

pawi
  • Świeżak
Ale ja zabaczyłem ogłoszenie to chciałem sie dowiedziec więcej i zapomniałem broni zchować.
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 15/08/2009 - 09:51

Kobył
  • Gracz
Oj nie wymiguj się. Byłem przy tej akcji z Miśkiem. Dał Ci blocka, słusznego. Jak powiedział Dawid, celowe. Potem dałeś /q. Masz szczęście, że wszedłeś, bo Misiek chciał Ci dać przez panel AJ + blok. :)
  • Back to top
    • 0

Olekx4184 15/08/2009 - 09:53

Olekx
  • Gracz
Ciesz się,ze tylko masz zablokowaną broń. Nie jesteś w żadnej organizacji przestępczej, więc nie widze powodu, byś wymigał się od kary,
  • Back to top
    • 0

Paweł Chonchera147 17/08/2009 - 02:20

Paweł Chonchera
  • Gracz
Odrzucam.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic