Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Przyjęty] [UNBAN] Curtis Black/Sebb , Calivn Wayne / Xiomal.

• Please log in to reply
6 replies to this topic

Len0 14/08/2009 - 21:18

Len
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego: Curtis Black /sebb , Calvin Wayne / Xiomal.
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Bart Rowrey
Powód uznany przez administratora: Przelewy.
Wyjaśnienie poszkodowanego: Yyyy , chyba pomylił pan ID. Jestem na lotniku o 21:30 napadlismy kolesia z Calvinem okolo 22:00 Calvin go przeszukał i okradł , a ja pokwiedzialem mu IC niech odda mi moją część z napadu , dał mi 100$ i grałem dalej normalnie. Czekam za Lennym Shine aż skończy bw i mialem jechać na wyscigi z nim , a tu dozywotni AJ i ban konta za przelewy. o.O jak ja w życiu z Calvinem żadnych przelewów nierobiłem.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: po co wam s/s jak nakłada mi kare?

//edit : Tu curtis aka Sebb z brata konta.
  • Back to top
    • 0

B M62154 14/08/2009 - 21:43

B M
  • Zarząd
Napadasz kogoś na lotnisku? Na lotnisku?
Za offtopic w tym dziale nakładam warny. Koniec dobrego.
  • Back to top
    • 0

Len0 14/08/2009 - 21:44

Len
  • Świeżak

Napadasz kogoś na lotnisku? Na lotnisku?

Wywiezlismy go , na lotnisku weszedl mi do auta , pojechalem za Calvinem daleko w strone Alpin Pine tej wsi i tam na drodze go zabilismy.

//edit : chciał abym go podrzucił , no to ok , patrze calvin jest pojechalismy daleko w strone Alip Pine i na drodze dostał bw , bo niechciał grać RP ,a admina niebyło aby sprawdził co ma przy sobie.
  • Back to top
    • 0

B M62154 14/08/2009 - 21:56

B M
  • Zarząd
W porządku, odbanowani. Miłej gry.
  • Back to top
    • 0

E65238 14/08/2009 - 21:58

E65
  • Gracz
Miśku, Curtis i Calvin dostali przed momentem dożywotniego admin jaila, Niwek chyba nie przeczytał tego tematu. Proszę abyś uwolnił Curtisa i Calvina.
Bo powód dożywotniego jaila był taki sam (Przelewanie pieniędzy), a raczej wątpie żeby przesyłali, to tyczy się akcji opisanej powyżej.

Edit- Sekundy.
  • Back to top
    • 0

Len0 14/08/2009 - 22:01

Len
  • Świeżak
Dobra dzięki. Czekam na unbana na forum : Sebb i na unaj na Curtis Black
  • Back to top
    • 0

Lemonss27 15/08/2009 - 07:24

Lemonss
  • Gracz

Wywiezlismy go , na lotnisku weszedl mi do auta , pojechalem za Calvinem daleko w strone Alpin Pine tej wsi i tam na drodze go zabilismy.

//edit : chciał abym go podrzucił , no to ok , patrze calvin jest pojechalismy daleko w strone Alip Pine i na drodze dostał bw , bo niechciał grać RP ,a admina niebyło aby sprawdził co ma przy sobie.

Chyba Angel Pine*
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic