Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Przyjęty] [UnCk] John_Rozquez

• Please log in to reply
13 replies to this topic

3ciW85 14/08/2009 - 15:17

3ciW
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego: John Rozquez
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: /akceptujsmierc
Powód uznany przez administratora: -
Wyjaśnienie poszkodowanego: Wczoraj na postaci John Rozquez dostałem CK, z powodów chyba jasnych zrobiłem /akceptujsmierc, ponieważ dostał jakoś 3 kulki, ck dostałem niby za zdradę szajki, której nie zrobiłem, lider(Sergiej Koslov) dopiero dał mi się wytłumaczyć po czynie(jak już strzelili we mnie), potem na /w na drugą postać moją(Collin Pierre) pisał mi żebym napisał wniosek o unck, więc tak też zrobiłem ponieważ Rozquez to moja pierwsza postać w świecie RP i brakowało by mi gdybym nie mógł na nią wejść od czasu do czasu. Przypomnę dał mi ck za friko, zresztą, niech najlepiej wypowie się Lee122(?) jak to było bo mogłem coś pomylić.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: -
  • Back to top
    • 0

Cazzy9 14/08/2009 - 15:31

Cazzy
  • Świeżak
Raczej też wyopowiem się o Unlocka, Siergiej nie pomyślał i ot co John dostał 3 kulki, został namówiony w kilka sekund przez innych. W dziwnej sytuacji został zabity. popieram unlocka
  • Back to top
    • 0

Bust4105 14/08/2009 - 15:40

Bust4
  • Gracz
Popieram, to co ruskie odwalaja przechodzi samo siebie
  • Back to top
    • 0

TawariszLenin 282 14/08/2009 - 16:58

TawariszLenin
  • Świeżak
Powiem ci że wątpie by administracja to cofneła więc nie wiem...

Busta ty tu się nie wypowiadaj, bo jako cywil atakujesz mafie.
  • Back to top
    • 0

Banana 4 14/08/2009 - 17:05

Banana
  • Świeżak
Jak wchodzisz w świat mafii to odchodzisz tylko śpiący, trzeba było przewidzieć najpierw że dochodząc do tak owej "Mafii" odejdziesz martwy. No cóż odwalałeś non-rp, zdradziłeś oraz powiedziałeś o jednym z naszych członków za dużo i na tym się skończyło. Jestem na NIE, wybacz ale poczytaj sobie o organizacjach przestępczych które działają na kilku obszarach.
  • Back to top
    • 0

3ciW85 14/08/2009 - 17:17

3ciW
  • Świeżak

Jak wchodzisz w świat mafii to odchodzisz tylko śpiący, trzeba było przewidzieć najpierw że dochodząc do tak owej "Mafii" odejdziesz martwy. No cóż odwalałeś non-rp, zdradziłeś oraz powiedziałeś o jednym z naszych członków za dużo i na tym się skończyło. Jestem na NIE, wybacz ale poczytaj sobie o organizacjach przestępczych które działają na kilku obszarach.

Hm, nie zdradziłem mafii/szajki, to że jeden z członków powiedział Sergiejowi a on bezmyślnie zrobił ck za nic słuchając się jakiegoś innego gracza, bo dopiero potem dał mi wyjaśnić. A i gdzie zrobiłem Non rp?
  • Back to top
    • 0

B M62154 14/08/2009 - 17:29

B M
  • Zarząd
A ja w logach pamiętam przesłanie komuś kilkuset dolarów przed CK. Możesz to wyjaśnić?
  • Back to top
    • 0

3ciW85 14/08/2009 - 17:32

3ciW
  • Świeżak

A ja w logach pamiętam przesłanie komuś kilkuset dolarów przed CK. Możesz to wyjaśnić?

Tony coś tam(chyba busta)? tak, chciał to mu dałem jakoś 500dolców, wszystko rp. Jeżeli było to nieodpowiednie zagranie proszę o kare w postaci AJ, jeżeli dostane unck.
  • Back to top
    • 0

Bust4105 14/08/2009 - 17:34

Bust4
  • Gracz
Pewnie chodzi o moją postać, przelał mi 500 dolców żebym kupił sobie skina takiego elegancika w koszuli... Telefon i zegarek. Rozegraliśmy wszystko IC i dziękuje mu za tą kase, ja mu kiedyś pomogłem, to sie odwdzięczył.
  • Back to top
    • 0

TawariszLenin 282 14/08/2009 - 19:04

TawariszLenin
  • Świeżak
Misiek na moje to bym mógł mu odwołać te CK, bo pisał mi na gg i naprawde się stara... Cóż odemnie to nie zależy to zależy od miśka ja już tu nie będę robił offtopu. To tyle...
  • Back to top
    • 0

Ambroziak 35 14/08/2009 - 19:18

Ambroziak
  • Gracz
Także jestem za Unck dla Johna Rozqueza nic do niego nie mam.Nic nigdy mi nie zrobił więc cóż...RP z resztą ma dobre.Często widywałem go w klubie Jizzy jak przychodził się czegoś napić i popatrzeć na tancerki...Jak miałem postać Sammyego Santoro to nawet dostał od Sammyego w łeb bo uderzył mu w samochód...

Misiek pomyśl nad Tym !
  • Back to top
    • 0

Arm117 14/08/2009 - 19:20

Arm
  • Świeżak
To spoko gość , jestem za Un.
  • Back to top
    • 0

Cazzy9 14/08/2009 - 21:30

Cazzy
  • Świeżak
NAwet pamiętam byłem pierwszy raz na servie, ledwo grałem rp nawet non-rp Johny do mnie podszedł wytłumaczył na PW co żle i czego nie robić więcej, tera do tego przywykłem. Pomocny koleś z niego jest, Popieram, Misiek pomyśl nad tym.
  • Back to top
    • 0

B M62154 14/08/2009 - 22:27

B M
  • Zarząd
Okej, konto jest odblokowane. Miłej gry.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic