Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Przyjęty] UnBlock Rayan_Green

• This topic is locked This topic is locked
20 replies to this topic

Villy0 14/08/2009 - 13:38

Villy
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Rayan_Green[Villy]
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:Conny Williams czy cos takiego byłem zbyt zdenerwowany.
Powód uznany przez administratora:Przenoszenie kasy z jednego konta na drugie.
Wyjaśnienie poszkodowanego:A więc: Garry z GN przyjechał do nas na dzielnice, więc okradliśmy go z pieniędzy i motoru, kiedy Jacob(Garry) wbił na server powiedzielismy mu o akcji i podzielilismy kasą.
Dostaliśmy Blocka za przeniesienie kasy z jednego konta na drugie, wszystko odegralo sie RP i nie wiem za co ten Block.
Bardzo prosiłbym o un blocka, duzo zdąrzyłem osiągnąć, praca, purpz, samochod, kasa i kumple. Nie chciał bym zaczynać od początku, przywiązałem się do tego servera.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:--
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 14/08/2009 - 14:13

Konrad
  • Gracz
Za kłamstwo block zostanie. Nawet nie poczuwacie się do brudu, który sami zostawiliście.
  • Back to top
    • 0

Ice 0 14/08/2009 - 16:07

Ice
  • Zbanowani
Villy nawet nie próbuj Konrad nam nie zdejmie blocka, chociaż wszystko było Rp. A tak propo. Zrobiliśmy to wszystko, bo Voltage wywalił mnie z gangu OOC, za to że poszedłem do purpz na innej postaci. To jest chyba MG nie?

Ale jeśli Konrad dał by się przekonać.... to zdejmij stary chociarz Villiemu tego blocka, bo się chłop napracował.
  • Back to top
    • 0

Lemonss27 14/08/2009 - 16:12

Lemonss
  • Gracz
Nie można RP przenosić kasy...
fajnie że z motou też żeś go okradł..
najwyżej kluczyki ale nie wszystko.
może z kasy byście okradli ale z motoru nie.
już nawet nie o to chodzi że zabiliście go i okradliście ale że on zrobił nową postać a ty mu oddałeś kase...
Według mnie Block słuszny.
i to nawet mało powiedziane.
  • Back to top
    • 0

ksiomal 0 14/08/2009 - 16:17

ksiomal
  • Zbanowani
To nie było tak. Ethan Anderson wyrzucił Garrego z gangu, z powodów OOC. Ten się zdenerwował, ponieważ to było hamskie. Chciał przerzucić to co miał, i grać dalej na postaci. Wszystko przez to, że Voltage wyrzucił go OOC z gangu, bo na drugiej postaci był w Purpz'ach. Zazdrość? Nie wiem. Tą sprawe powinno się na skype załątwić.

A ty lemonss zostaw enter, każdy ci to mówi. A jak nie potrafisz pisać - nie pisz.
  • Back to top
    • 0

Ice 0 14/08/2009 - 16:18

Ice
  • Zbanowani
Tobie się należy block i twojemu koledze za odwalanie. Nie tylko na terenie purpzów, ale też na terenie GNu. Stajesz autem, potem wychodzicie, bijecie ich, strzelacie, uciekacie, ktos was postrzeli, a wy nic. To Ty zasługujesz na blocka nie my :/
  • Back to top
    • 0

ksiomal 0 14/08/2009 - 16:19

ksiomal
  • Zbanowani
Dokładnie, lemonns za te odwalanie, ty powinieneś oberwać. Na naszej dzielnicy, i na GNu.
  • Back to top
    • 0

Lemonss27 14/08/2009 - 16:25

Lemonss
  • Gracz
Huh, widziałem co robiłeś bawiłeś się mp5.
a potem do nas strzelałeś.
my sobie z Leito.
jeździliśmy i akurat zatrzymaliśmy.
po drugie Jestem Lemonss, a nie lemonns czy jak tam napisałeś.
Po 3 to nie jest twoja dzielnica, może jak ją sobie kupisz.
Narazie to wy tam mieszkacie tylko i macie gang, ale wasza to ona nie jest.
a to że jeżdze, to znaczy że chce się pokazać pod względem organizacji, i członków, po całym mieście, ale to nie ja wyjmuje MP5 i wale w kogoś.
  • Back to top
    • 0

ksiomal 0 14/08/2009 - 16:28

ksiomal
  • Zbanowani
Przyjeżdzasz, zaczynasz krzyczeć do nas, odwalać. Grzecznie cie na OOC prosimy żebyś przestał. Wychodzisz, zaczynasz mnie bić. Wyciągnąłem broń za 3 razem, i zacząłem strzelac ostrzegawczo. Dosatałeś pare kulek, wsiadłeś do auta, znów wyzywasz. I ty się dziwisz? Człowieku. I zostaw ten zasrany enter, bo to wcale fajnie nie wygląda.
  • Back to top
    • 0

Lemonss27 14/08/2009 - 16:32

Lemonss
  • Gracz
oj panie przesadzasz...
Przyjeżdzamy i LeiTo krzyczy coś tam Czarnuchy cwele.
w OOC nas prosiłeś a ja IC grałem i twoich pierdół OOC nie słuchałem, i się patrzyłem na waszą egzekucje na krawężniku
ja wychodze i przez przypadek cie walnołem ty wyjołeś Mp5 i odrazu do mnie walisz a ja uciekłem.
ostrzegawczo było we mnie a potem w moje auto. ja cie raz przez przypadek napisałem na . sorry. a ty do mnie waliłeś. i cie nawet nie wyzywałem, jak masz SS to pokaż leito tylko cie wyzywał.
i huj ci do mojego entera. będę pisał jak mi się podoba...
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 14/08/2009 - 16:34

Konrad
  • Gracz

Ten się zdenerwował, ponieważ to było hamskie. Chciał przerzucić to co miał

No i za to ten block.
Jakieś propozycje?
  • Back to top
    • 0

Ice 0 14/08/2009 - 16:37

Ice
  • Zbanowani
No szkoda, że nie mamy SS bo byś ładnie dostał hyhy.

Ja mam jedną. Oddam Tobie wszystko. Motor, kase.. no oprócz moich 200 co na start się dostaje, a Ty odblokujesz nam konta? Może być?
  • Back to top
    • 0

Lemonss27 14/08/2009 - 16:49

Lemonss
  • Gracz
a do tego może jeszcze + AJ...
  • Back to top
    • 0

Ice 0 14/08/2009 - 17:26

Ice
  • Zbanowani
Tobie chyba zawsze mało, nie? Przecież będę 4k w plecy i Bfke. Jak już musi być to Ajot...
  • Back to top
    • 0

ksiomal 0 14/08/2009 - 17:26

ksiomal
  • Zbanowani
A może załatwmy to rozmową na skype? :)
  • Back to top
    • 0

Ice 0 14/08/2009 - 18:18

Ice
  • Zbanowani
O! i to by było najlepsze rozwiązanie :)
  • Back to top
    • 0

Lemonss27 14/08/2009 - 18:56

Lemonss
  • Gracz

Tobie chyba zawsze mało, nie? Przecież będę 4k w plecy i Bfke. Jak już musi być to Ajot...

4k w plecy?
śmieszny jesteś, ciekawe czy masz zaufanego po to aby posiadać tego typu motor...
jeżeli nie to i tak byś miał go zabranego, a za błędy trzeba płacić, nie tylko pieniędzmi IC.
  • Back to top
    • 0

Ice 0 14/08/2009 - 18:59

Ice
  • Zbanowani
Go to sleep. :) Nie mam zamiaru się z Tobą kłucić.
  • Back to top
    • 0

Villy0 14/08/2009 - 21:16

Villy
  • Gracz
Ehhh..ja to już zostawiam w rękach administratora..zostawi mi blocka trudno nic wiecej nie zrobie, miłej gry.
  • Back to top
    • 0

Ice 0 14/08/2009 - 21:20

Ice
  • Zbanowani
A co Ty masz w planie odejść z serwera? Weź kurde bez jaj. Zmien sobie z Rayan na Rayan_Gren i graj. :) Nie no... sory Stary nie potrzebnie tak kombinowałem.
Ale mnie Voltage zdenerwował tym! Jeszcze MG robi i wywala OOC
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 14/08/2009 - 23:07

Konrad
  • Gracz
Blocki zdjęte, pieniążki zainkasowane, AJociki rozdane, temat zamknięty.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic