Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[unAJ] Andreas Peterson

• Please log in to reply
11 replies to this topic

.ceka6 13/08/2009 - 21:30

.ceka
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego: Andreas Peterson
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Wiliam_Fox
Powód uznany przez administratora: Kłamanie że nie mam nic przy sobie.
Wyjaśnienie poszkodowanego: Przed kebabem, w śród kamer z ratusza zostałem porwany. Wywieziono mnie, i przeszukano, miałem przy sobie mnóstwo broni, w tym piłę maszynową. Napisałem na /b że to trochę non RP, bo nie mogę mieć piły przy sobie, bo nie mam gdzie jej schować. Za moment Misiek dał mi ostrzeżenie, po chwili drugie ostrzeżenie, i gdy oddałem już wszystko, dostałem 300min AJ. Czy to jest normalne że przed moim lokalem gdzie chodzą ludzie, są kamery na ratuszu, słupach obok, banda typów mnie porywa bez powodu.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Posted Image
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 13/08/2009 - 21:33

Kobył
  • Gracz
Zdeka mały ten screen.
  • Back to top
    • 0

.ceka6 13/08/2009 - 21:39

.ceka
  • Świeżak
Dokladnie, co to ma byc? Porawnie w srodku Miasta, Ratusz? Ahh.. jak juz widze te Czarne Burrita kampiace na uliczkach, inaczej mowiac czekajace na ofiary, to az mnie krew zalewa. Rozumiem, jakas boczna uliczka ale to to juz byla przesada, jedyny blad to jest to ze Antek zaraz nie napisal reporta, tylko teraz sie obudzil.

Zdeka mały ten screen.

Wazne ze jest, poza tym jak sie dokladnie przyjyzsz to widzisz.
  • Back to top
    • 0

.ceka6 13/08/2009 - 21:40

.ceka
  • Świeżak
Wiesz, i tak na report pewnie by nikt nie zareagował. I nie czarne burrito tylko zielone.
  • Back to top
    • 0

.ceka6 13/08/2009 - 21:45

.ceka
  • Świeżak

I nie czarne burrito tylko zielone.

To nic, raz mnie porwali Rozowym, po czym gdzies w lesie RP przemalowali na Czarno - tak dla szpanu.

@up

Przepraszam za offtop.
  • Back to top
    • 0

JacU 1 13/08/2009 - 21:47

JacU
  • Zbanowani
Pojebane aaa
  • Back to top
    • 0

.ceka6 13/08/2009 - 21:48

.ceka
  • Świeżak
A, dodam jeszcze że przed kebabem i w kebabie są zamontowane kamery, od dłuższego czasu. Conny wtedy wziął ode mnie 1000$ za kupno, i montaż.
  • Back to top
    • 0

Lemonss27 13/08/2009 - 22:00

Lemonss
  • Gracz
Sprzedawanie broni na /w?
to tak jak z babelsem co auta na /w sprzedawał...
Myślę że UnAJ się należy, no chyba że tu o co innego chodzi
  • Back to top
    • 0

.ceka6 13/08/2009 - 22:02

.ceka
  • Świeżak
Na /w o broń napisał mi po tym jak mi zabrali ;/ A broni nie sprzedaje tylko miałem do własnej obrony, mam nawet na to licencje.
  • Back to top
    • 0

Domel310 13/08/2009 - 22:09

Domel
  • Gracz
To moze ja dodam cos od siebie.

Eric wsiadl ci do bulleta, przystawil cos do gardla i kazal jechac. Mysle ze kamery by to slabo wychywycily. Pojechalismy naszym buritto za bulletem. Gdzies przy bylej rafinerii przerzucilismy go do buritto i pojechalismy w doki. Tam go przeszukalismy. Klamal na /do. Misiek przyszedl i powiedzial co ma, dostal 2 ostrzezenia. Gdy juz wszystko odlozyl, wzielismy i odjechalismy. To koniec. Jail sluszny.
  • Back to top
    • 0

.ceka6 13/08/2009 - 22:18

.ceka
  • Świeżak
Napisałem ze 40$, bo nierealne jest żebym miał przy sobie piły, bronie itp. I napisałem o tym na /b a tu 2 ostrzeżenie i AJ.

Ale sam fakt, porwanie w miejscu gdzie są ludzie i kamery, kozaki nie boją się. Ja bym się tam bał bejsbola wyciągnąć, bo by mnie pd pokręciło.
  • Back to top
    • 0

B M62155 13/08/2009 - 23:08

B M
  • Zarząd

Napisałem ze 40$, bo nierealne jest żebym miał przy sobie piły, bronie itp. I napisałem o tym na /b a tu 2 ostrzeżenie i AJ.

No, nierealne - za to siedzisz. Od tego jest /przedmiot schowaj.

Wniosek odrzucam.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic