Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Przyjęty] [UnBlock]

• Please log in to reply
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Capone 0 13/08/2009 - 12:01

Capone
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego:Conny_Povnyka
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:Antycheat
Powód uznany przez administratora:
Wyjaśnienie poszkodowanego:no wiec tak byłem u kolegi w domu w ktorym ja tam mieszkam wziolem bron wyszedłem strzelilem przed siebie i nagle antycheat mowie co jest przecierz nie z czitowałem wziolem ta bron z domu wiec ja nie wiedzialem ze to jest jakies wykroczenie przepraszam prosze o zlagodzenia kary ale ja nic takiego zlego nie zrobilem kazdmu moze zdazyc bron lezy w DOMU
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: dzis prosilem o pomoc to prosze zobaczyc http://img269.images.../samp040zsl.png

Ja mieszkam z Anrianem Povnykom i u niego byla ta bron wziolem i strzelilem i nagle antycheat
  • Do góry
    • 0

#2 Kone2596 13/08/2009 - 12:09

Kone
  • Gracz
To nie są zaufani na tym SS'sie, poprostu jeśli Administracja wsadziła kogoś przed twoim pobytem,
to Ty nikogo nie widzisz, oni Ciebie również, ale rozmoy przesyła. Błąd systemu.

@Down: Jaki UnBlock? Na SS'sie widać jak jesteś w AJ z 65496 min. Czyli raczej UNAJ, a nie UuBlock.
  • Do góry
    • 0

#3 Capone 0 13/08/2009 - 12:11

Capone
  • Zbanowani
tylko ze pisałem do nich na /a i to bylo domnie te teksty ! 
ale dobra miejszA z tym. Mnie bardziej interesuje ten unblock za ta bron w domu ktora wziolem i strzelilem i niby antycheat a ta bron naprawde wziolem z kolegi domu w ktorym mieszkam
  • Do góry
    • 0

#4 * B M61465 13/08/2009 - 13:24

B M
  • Zarząd
Strzelałeś baseballem?
  • Do góry
    • 0

#5 moNs 118 13/08/2009 - 13:26

moNs
  • Gracz
To pewnie nie był baseball tylko Colt 45 który "lewituje" w tym Interiorze razem z Baseballem.
  • Do góry
    • 0

#6 Capone 0 13/08/2009 - 13:48

Capone
  • Zbanowani
Ta co jest u mons w domu to ja wziolem i strzelilem sobie i zostałem zbesztany no tez moja gupota byla ale nie wiedzialem ze az tak zle bendzie 
Adminstracja dzialajcie troche szybciej bo chce sobie pograc jeszcze dzis :)
  • Do góry
    • 0

#7 * B M61465 13/08/2009 - 14:22

B M
  • Zarząd
Odblokowany.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych