Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Blokada OOC]Britney_White

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pure467 13/08/2009 - 01:59

Pure
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego:Britney White
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:Mickul
Powód uznany przez administratora:'Dużo spami na ooc (nie admina a kogoś innego -down#)
Wyjaśnienie poszkodowanego:Cytuję

napisał(a):
Podpisuje się pod skargą. Cały czas spami na /bo.

Blokada kanałów OOC.

A Britney ma naprawić auto oskarżonemu w przeciągu trzech dni na swój koszt. Inaczej będzie czekać surowa kara.

Jakoś nie przypominam sobie abym kiedykolwiek cię ic widział Cerone, To że takie samo imie i nazwisko nie znaczy że ta sama postać... jest to nowa postać która chjtneła się z tym samym człowiekiem i tyle...
Jako że Cerone nigdy ic nie spotkałem nie może tego wiedzieć i dlatego prosze o un block ooc bo nie ma dowodow Cerone. Dziękuje za uwage.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:-Nima 
Proponowana kara zamiast blokady ooc 300 minut aj
  • Do góry
    • 1

#2 E65238 13/08/2009 - 02:17

E65
  • Gracz
Frank Cerone, pracuje obecnie dla niego- A tobie się należało, nie potrafisz pisać ic, ciągle spamisz, nie da się wytrzymać, jest akcja- a ty pieprzysz i pieprzysz na tym /bo emotki i tak dalej.
Nawet rp nie można z tobą odegrać, bo ciągle gadasz ooc!.

Kara słuszna, powinnaś właśnie jeszcze prócz blokady przyjąć 300 minut jaila. Za zostawieniem blokady ooc tej pani.
  • Do góry
    • 0

#3 Kamilov2815 13/08/2009 - 02:29

Kamilov
  • Gracz

Frank Cerone, pracuje obecnie dla niego- A tobie się należało, nie potrafisz pisać ic, ciągle spamisz, nie da się wytrzymać, jest akcja- a ty pieprzysz i pieprzysz na tym /bo emotki i tak dalej.

Kara słuszna, powinnaś właśnie jeszcze prócz blokady przyjąć 300 minut jaila. Za zostawieniem blokady ooc tej pani.

Racja. Niedawno był wypadek, przyznam się spowodowałem go ja, ale zamiast odegrać wszystko IC, owa osoba zaczęła już wylewać swoje żale i płacze na /b.

Blokada słuszna.
  • Do góry
    • 0

#4 Pure467 13/08/2009 - 06:03

Pure
  • Gracz

Racja. Niedawno był wypadek, przyznam się spowodowałem go ja, ale zamiast odegrać wszystko IC, owa osoba zaczęła już wylewać swoje żale i płacze na /b.

Blokada słuszna.

yoshua aka tony ty to zemną dużo akcji rp robiłeś noooo... jeden gwałt i mówisz o całości

mówisz o tym jak mi przywalileś? dla twej informacji pojechałem na pogotowie i mnie operowali ;x
  • Do góry
    • 1

#5 E65238 13/08/2009 - 06:15

E65
  • Gracz
To chyba po tym jak wyrzuciłeś z siebie wszystkie gorzkie żale na temat gry innych, spójrz na siebie.
  • Do góry
    • 0

#6 Dawid4643 13/08/2009 - 07:37

Dawid
  • Gracz

Imię nazwisko poszkodowanego:Britney White
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:Mickul
Powód uznany przez administratora:'Dużo spami na ooc (nie admina a kogoś innego -down#)
Wyjaśnienie poszkodowanego:Cytuję

napisał(a):
Podpisuje się pod skargą. Cały czas spami na /bo.

Blokada kanałów OOC.

A Britney ma naprawić auto oskarżonemu w przeciągu trzech dni na swój koszt. Inaczej będzie czekać surowa kara.

Jakoś nie przypominam sobie abym kiedykolwiek cię ic widział Cerone, To że takie samo imie i nazwisko nie znaczy że ta sama postać... jest to nowa postać która chjtneła się z tym samym człowiekiem i tyle...
Jako że Cerone nigdy ic nie spotkałem nie może tego wiedzieć i dlatego prosze o un block ooc bo nie ma dowodow Cerone. Dziękuje za uwage.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:-Nima 
Proponowana kara zamiast blokady ooc 300 minut aj

Ano, wczoraj tego doświadczyłem. Kiedy prowadziłem konkurs w SN i wygrani zgłaszali się pod siedzibę przyjechał właśnie ten oto gracz i co chwile widziałem u niego "((xD))". Cóż, administracja zrobi to co będzie słuszne. Pozdrawiam.
  • Do góry
    • 0

#7 Mickul1638 13/08/2009 - 09:11

Mickul
  • Gracz
Przyzwyczaj się do gry IC, to Ci blokadę potem ściągniemy.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych