Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[UNBAN] Simone_Frost

• Please log in to reply
8 replies to this topic

Simone_Frost0 12/08/2009 - 19:43

Simone_Frost
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego: Simone_Frost
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:nie wiem(ja nawet nie widzałem info o banie)
Powód uznany przez administratora: Nie widziałem info o banie
Wyjaśnienie poszkodowanego: Siedziałem sobie grzecznie w aj za rzekome unfreeze(nie zrobiłem go ale wiedziałem ze bezsensu pisać ani na /report ani na /a bo i tak na to nie zareagujecie(najwyżej block ooc za płacz)) wtedy z powodów rodzinnych musiałem wyłaczyć grę. Potem wchodzę i co widzę "zostałeś zbanowany".
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: mogę ewentualnie wrzucić napisa jak wchodzę na serv nic więcej.
Liczę na pozytywne rozpatrzenie unbana.
  • Back to top
    • 0

B M62154 12/08/2009 - 21:50

B M
  • Zarząd
Ah, więc jesteś pewnie w stanie wytłumaczyć poruszenie się o osiem jednostek?
  • Back to top
    • 0

YoMen 215 12/08/2009 - 21:58

YoMen
  • Zbanowani
Ewidentnie wychodziłeś z AJ za pomocą AirBrk.Po zresetowaniu ponownie wyszedłeś z AJ, napisaniu wiadomości na . (kropce) uciekłeś szybciutko.
  • Back to top
    • 0

Simone_Frost0 13/08/2009 - 08:13

Simone_Frost
  • Świeżak
Nie wiem ja nawet nie mam cheatów, bo one są dla noobków. Poza tym,zakładając, że mam cheaty to czemu sobie nie dałem powiedzmy hmm... 10 kawałków?
  • Back to top
    • 0

Spicky115 13/08/2009 - 09:17

Spicky
  • Gracz

Nie wiem ja nawet nie mam cheatów, bo one są dla noobków. Poza tym,zakładając, że mam cheaty to czemu sobie nie dałem powiedzmy hmm... 10 kawałków?

Bo tutaj jest Anty Cheat to i tak sobie nie dodasz. Skoro dostałeś bana od administratora za ucieczke, trzeba bylo nie uciekać :)
  • Back to top
    • 0

Darox384 13/08/2009 - 09:21

Darox
  • Gracz
Ale jeśli człowiek miał 52 godziny przegrane to czemu miał akurat użyc tych cheatów ? Dlatego, żeby wyjśc z Admin Jail'a ? Za dużo by ryzykował wychodząc z cheatem. Ale jestem neutralny w tym temacie.
  • Back to top
    • 0

Lemonss27 13/08/2009 - 09:24

Lemonss
  • Gracz
@Up
racja, moneychacki, speedchacki, unfreeze, gun cheaty i inne duperele co na GFach, są skasowane, i wszystko jest oskryptowane, auta, pieniądze, przedmioty.
a jak by jakiś cheater chciał sobie daćkasy lub broń, to odrazu go system wyłapie, i daje Ajota.
pozatym żaden cheater nie ucieknie z AJ, bo AJ jest w innym wymiarze, jakby na innym serwerze, i wszystko co jest widoczne za drzwiami AJ, jest fikcyjne.

Jedynym sposobem na AJ, jest cirpliwie czekać.
  • Back to top
    • 0

Olekx4184 13/08/2009 - 09:25

Olekx
  • Gracz
Jesteś noobem, robisz targ pod ratuszem, używasz AirBreaka jak niektórzy z naszego serwera (mimo to unbany dostali) i chcesz, by Ci uszło do na sucho? Jestem za zostawieniem BANA.
  • Back to top
    • 0

B M62154 13/08/2009 - 10:46

B M
  • Zarząd
Ban zostaje.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic